SchoolpleinNoord

Start hier je loopbaan

  • Maak een profiel aan
  • Ontvang dagelijks de nieuwste vacatures via de Jobalert
PROFIEL AANMAKEN

of

inloggen in je profiel
Organisatiegegevens
Amstelstraat 14b
9406TH Assen

Kindcentrum de Lichtbaak

Primair Onderwijs

Kindcentrum de Lichtbaak is een Christelijke school waar ook kinderen van andere geloofsovertuigingen of zonder geloofsovertuiging van harte welkom zijn. Op Kindcentrum De Lichtbaak vinden wij het belangrijk, dat een kind zich zo breed mogelijk kan ontwikkelen. Vandaar dat wij naast kwalitatief goed onderwijs, creatieve vakken en bewegingsactiviteiten ook veel tijd besteden aan het sociaal welbevinden van een kind. Hierbij gebruiken wij o.a. de Positive Behavior Support (PBS) methode. Op Kindcentrum De Lichtbaak wordt ieder kind gezien. Dit is o.a. terug te zien bij de start van de ochtend. Alle leerkrachten heten de kinderen persoonlijk welkom. Het spreekt voor zich dat wij trots zijn op onze school. Trots op onze gemĂȘleerde groep kinderen en trots op de samenwerking met de ouders/verzorgers.