SchoolpleinNoord

Start hier je loopbaan

  • Maak een profiel aan
  • Ontvang dagelijks de nieuwste vacatures via de Jobalert
PROFIEL AANMAKEN

of

inloggen in je profiel
Organisatiegegevens
Esdoornlaan 1
9471SH Zuidlaren

Christelijk Kindcentrum Het Stroomdal

Primair Onderwijs

Welkom in één van de groenste dorpen van Europa: Zuidlaren. CKC Het Stroomdal staat midden in de wijk Westlaren en wordt door veel groen omgeven. Onze school ligt in de buurt van het stroomgebied van de Drentse Aa. Hieraan ontleent onze school haar naam. We zijn een relatief kleine open Christelijke school (ongeveer 120 leerlingen). Al onze leerlingen en leerkrachten kennen elkaar, er heerst een gemoedelijke sfeer in onze school. Er werkt een enthousiast en professioneel team dat met veel plezier met elkaar voortdurend werkt aan vernieuwing en verbetering van ons onderwijs. Waar komen onze leerlingen vandaan? Onze leerlingen komen vooral uit de wijk Westlaren en het nabijgelegen dorp Schipborg. Ook bezoeken kinderen uit Tynaarlo, Zeegse, Midlaren of het dorp Zuidlaren onze school. 30% Van onze leerling populatie staat ingeschreven bij een kerk. Er zijn veel ouders bij ons op school die zelf niet kerkelijk meelevend zijn, maar toch kiezen voor christelijk onderwijs. Ook zijn er een aantal ouders die hun kind niet vanwege de identiteit bij ons hebben aangemeld, maar omdat ze kiezen voor een kwalitatief goede school. Bij ons is iedereen welkom. Wel vragen we van ouders om onze christelijke identiteit te respecteren. Iedereen is anders. We proberen daarom zo goed mogelijk tegemoet te komen aan de individuele ontwikkeling van kinderen en we hebben bewust gekozen voor adaptief onderwijs.