SchoolpleinNoord

Start hier je loopbaan

  • Maak een profiel aan
  • Ontvang dagelijks de nieuwste vacatures via de Jobalert
PROFIEL AANMAKEN

of

inloggen in je profiel
Organisatiegegevens
Zuiderdiep 159
9521AD Nieuw-Buinen

CKC School 59

Primair Onderwijs

Een kleine school waar het kind zich groot mag voelen. CKC School 59 is een kleine dorpsschool gevestigd aan de rand van Nieuw-Buinen. We werken vanuit de kracht van een driejarige groep. Kinderen van verschillende leeftijden (groep 1/2, 3/4/5 en 6/7/8) zitten bij elkaar. Daarbij gaan we uit van verschillen - elk kind is uniek- en leren we in een positief pedagogisch klimaat van en met elkaar. Op School 59 is het contact laagdrempelig. Ouders zijn betrokken bij het reilen en zeilen op onze school. Nieuwsgierig? U bent van harte welkom om eens langs te komen. De koffie staat klaar.