SchoolpleinNoord

Start hier je loopbaan

  • Maak een profiel aan
  • Ontvang dagelijks de nieuwste vacatures via de Jobalert
PROFIEL AANMAKEN

of

inloggen in je profiel
Organisatiegegevens
Prof. Dr. Obbinkstraat 3b
9423PR Hoogersmilde

Christelijk Kindcentrum de Vaart

Primair Onderwijs

CKC de Vaart is een kleine christelijke Daltonschool met een gezellige professionele kinderopvang waar kinderen zich kunnen ontwikkelen tot zelfbewuste, creatieve, sociaalvaardige en verantwoordelijke mensen. Op onze school werken enthousiaste en betrokken leerkrachten, vanuit onze eigen visie geven wij invulling aan het stimuleren van creativiteit, kritisch denken, probleemoplossend vermoegen en samenwerking: dat zijn de 'skills' van de 21e eeuw. Wij vinden een goed contat met kinderen en hun ouders belangrijk.