SchoolpleinNoord

Start hier je loopbaan

  • Maak een profiel aan
  • Ontvang dagelijks de nieuwste vacatures via de Jobalert
PROFIEL AANMAKEN

of

inloggen in je profiel
Organisatiegegevens
Weegbree 21
9460AC Gieten

Kindcentrum de Marke

Primair Onderwijs

De toekomst ligt in handen van de kinderen van nu. Hoe de toekomst eruit ziet is nu nog niet te bepalen. Wel weten we dat de wereld snel verandert en dat kinderen naast de vertrouwde vakken als taal, rekenen en lezen zich ook andere vaardigheden eigen moeten maken. Onze school gaat daar vanuit, zodat we kinderen bieden wat ze nodig hebben om succesvol te zijn, nu en in de toekomst. We kijken daarbij naar het kind als persoon en bieden elk kind wat het nodig heeft om zich optimaal te ontwikkelen. Samenwerken, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid zijn daarbij belangrijke pijlers. Skidkinderopvang organiseert de opvang binnen ons kindcentrum. De pedagotische werkwijze van onderwijs & opvang zijn op elkaar afstemd en aar mogelijk organiseren we activiteiten en opvang op locatie. De verbinding tussen school en opvang zorgt ervoor dat het voor de kinderen voelt als één omgeving: voorspelbaar, vertrouwd en veilig.