SchoolpleinNoord

Start hier je loopbaan

  • Maak een profiel aan
  • Ontvang dagelijks de nieuwste vacatures via de Jobalert
PROFIEL AANMAKEN

of

inloggen in je profiel
Organisatiegegevens
Borchsingel 39
9766PP Eelderwolde

CKC de Rietzanger

Primair Onderwijs

Samen Leren Leven. Wij vinden het van belang een veilig leer- en leefklimaat te bieden; dit is de basis voor de ontwikkeling van onze leerlingen. Voor ons betekent dit: vertrouwen, betrokkenheid, structuur, zelfstandigheid en plezier. Wij denken in mogelijkheden. Voor ons betekent dit: rekening houden met verschillen, altijd weer opnieuw kunnen beginnen, vooruit denken, talenten benutten, intrinsieke motivatie en positief zijn. Wij gaan ervan uit dat we samen sterk zijn. Voor ons betekent dit: coöperatief werken, groep doorbrekend werken, professionaliteit. De basis hiervoor is de driehoek team/leerkracht-leerling-ouders. De school telt 245 leerlingen, 21 leerkrachten, 3 onderwijsassistenten en 11 groepen.