IKC Prins Constantijn

Sector: Primair Onderwijs

Ons onderwijs

Als u uw kind naar IKC Prins Constantijn laat gaan, kunt u erop rekenen dat uw kind goed reken-, taal- en leesonderwijs krijgt en naar een passende VO school kan uitstromen. Daar staan wij voor. Bovendien leert uw kind 21ste-eeuw vaardigheden als onderzoeken en samenwerken, zodat het - nu en later - zelf een weg kan vinden in de samenleving. Samenwerkend leren neemt een belangrijke plek in in ons onderwijs. Onze leerlingen zijn op een actieve manier bezig met het vergaren van kennis. Ze leren van elkaar en leren door te doen.

Vacatures bij IKC Prins Constantijn

Op dit moment zijn er geen actieve vacatures. Ga naar vacatures en vind de nieuwste vacatures voor jou!

Contactgegevens

IKC Prins Constantijn
Willem Sprengerstraat 77
8922 BS Leeuwarden

Website
https://www.pcboleeuwarden.nl/schoollocaties.html

E-mailadres
ikcprinsconstantijn@pcboleeuwarden.nl