Leerkracht groep 3-4

Leerkracht groep 3-4

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht groep 3-4

leraar

Slochteren

Algemeen Bijzonder

0,4 fte

plaatsingsdatum

25 mei 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

1-8-2022

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 25 mei 2022
Standplaats Slochteren
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam leraar
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,4
Opleidingsniveau HBO
CAO Primair Onderwijs
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 31 mei 2022
<h4><strong>Leerkracht groep 3-4</strong></h4><p>&nbsp;VCO Midden- en Oost-Groningen is een vereniging met 20 Christelijke basisscholen in Midden- en Oost-Groningen. Rond de 2400 leerlingen bezoeken onze scholen en er zijn ca. 300 personeelsleden werkzaam. Daarnaast participeren wij in twee samenwerkingsscholen. De scholen van de VCO Midden- en Oost-Groningen zijn betrokken levensgemeenschappen van mensen waar alle kinderen en hun ouders van harte welkom zijn! Het is onze overtuiging dat onze medewerkers voor de ontwikkeling en het leren van kinderen het verschil kunnen maken en dat onze leerkrachten niet alleen onderwijzen wat ze weten, maar ook wie ze zijn. Om zo iedere dag, elk kind verder te laten groeien tot een waardevol mens in deze wereld.&nbsp;<p><br></p><p><b>Voor CBS de Wegwijzer in Slochteren zoeken wij met ingang van het nieuwe schooljaar een leerkracht voor groep 3/4 voor wtf 0,6.</b> Bijvoorkeur op de maandag, dinsdag en woensdag.</p><p>De Wegwijzer is een dorpsschool in Slochteren. In het kleine team voel je snel welkom en gezien.&nbsp;&nbsp;<br></p><p><b style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Wat bieden wij</b><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">  :&nbsp;</span><br></p><p><ul><li>Ruimte en vertrouwen in onze medewerkers zien wij als een voorwaarde om fijn te kunnen werken;&nbsp;&nbsp;</li><li>Een baan waarin je jezelf kunt blijven ontwikkelen;&nbsp;&nbsp;</li><li>Een warme werkomgeving waarin je je gezien en gekend voelt;</li><li>Begeleiding en coaching door ervaren onderwijsprofessionals;&nbsp;</li><li>Een salaris conform de CAO primair Onderwijs.&nbsp;</li></ul><br><p><b>Heb je een afgeronde PABO opleiding of ben je in de laatste fase van je opleiding?</b> Dan nodigen we je van harte uit te reageren!&nbsp;We vinden het fijn als je in jouw motivatie laat weten welke betekenis jij kunt geven aan de identiteit van onze vereniging.&nbsp;</p><p>Kijk op <b>www.vcomog.nl</b> voor meer vacatures!&nbsp; Je kunt ook een open sollicitatie sturen waarin je informeert over wat je zoekt.&nbsp;<br></p></p><p><br></p></p>

Leerkracht groep 3-4

 VCO Midden- en Oost-Groningen is een vereniging met 20 Christelijke basisscholen in Midden- en Oost-Groningen. Rond de 2400 leerlingen bezoeken onze scholen en er zijn ca. 300 personeelsleden werkzaam. Daarnaast participeren wij in twee samenwerkingsscholen. De scholen van de VCO Midden- en Oost-Groningen zijn betrokken levensgemeenschappen van mensen waar alle kinderen en hun ouders van harte welkom zijn! Het is onze overtuiging dat onze medewerkers voor de ontwikkeling en het leren van kinderen het verschil kunnen maken en dat onze leerkrachten niet alleen onderwijzen wat ze weten, maar ook wie ze zijn. Om zo iedere dag, elk kind verder te laten groeien tot een waardevol mens in deze wereld. 


Voor CBS de Wegwijzer in Slochteren zoeken wij met ingang van het nieuwe schooljaar een leerkracht voor groep 3/4 voor wtf 0,6. Bijvoorkeur op de maandag, dinsdag en woensdag.

De Wegwijzer is een dorpsschool in Slochteren. In het kleine team voel je snel welkom en gezien.  

Wat bieden wij  : 

  • Ruimte en vertrouwen in onze medewerkers zien wij als een voorwaarde om fijn te kunnen werken;  
  • Een baan waarin je jezelf kunt blijven ontwikkelen;  
  • Een warme werkomgeving waarin je je gezien en gekend voelt;
  • Begeleiding en coaching door ervaren onderwijsprofessionals; 
  • Een salaris conform de CAO primair Onderwijs. 

Heb je een afgeronde PABO opleiding of ben je in de laatste fase van je opleiding? Dan nodigen we je van harte uit te reageren! We vinden het fijn als je in jouw motivatie laat weten welke betekenis jij kunt geven aan de identiteit van onze vereniging. 

Kijk op www.vcomog.nl voor meer vacatures!  Je kunt ook een open sollicitatie sturen waarin je informeert over wat je zoekt. 


nieuwste vacatures voor jou

Enthousiaste en flexibele poolers gezocht

Ben jij een bevoegde pedagogisch medewerker met hart voor kinderen en voor onderwijs en kinderopvang?  Vind je het bovendien plezierig om flexibel te werken?  Dan is een baan in onze vervangingspool wat voor jou! 

CKC Drenthe Assen

Directeur gezocht

CKC Drenthe Vries

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs (0,6-0,9 fte)

Op twee van onze IKC’s/scholen zoeken we Vakleerkrachten bewegingsonderwijs (0,6-0,9 fte)  Wat zoeken wij in een vakleerkracht? 1e graad bevoegdheid leerkracht lichamelijke opvoeding  Enthousiasme en…

VCOG Groningen