Directeur voor cbs van Panhuys

Directeur voor cbs van Panhuys

deze vacature is niet meer beschikbaar

Directeur voor cbs van Panhuys

directeur

Leek

PC

0,8 - 1,0 fte

plaatsingsdatum

25 mei 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

1-8-2022

opleidingsniveau

HBO+

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 25 mei 2022
Standplaats Leek
Functiegroep Directie (DIR)
Functienaam directeur
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,8 - 1,0
Opleidingsniveau HBO+
CAO Primair onderwijs
Schaal D11, afhankelijk van opleiding en ervaring
Sluitingsdatum solliciteren voor 9 juni 2022
<h4><strong>Nieuwsgierig geworden?</strong></h4><p>Wil je meer weten over onze school, ga dan naar onze website: vanpanhuys.quadraten.nl. of kom langs voor een kopje koffie om kennis te maken. Voor meer informatie over de functie, neem dan contact op met Patrick Tuil (bestuurder) via 0594-514519.&nbsp;<p>Ben je enthousiast geworden om deze mooie uitdaging en reis aan te gaan, dan ontvangen we graag uiterlijk 9 juni 2022 je cv en motivatie in de vorm van een brief. Deze kun je sturen naar vacature@quadraten.nl o.v.v. directeur Van Panhuys.&nbsp;</p><p>De gesprekken vinden plaats op 21 juni</p></p>

Heb jij het lef om bij ons in de trein te stappen?

Een trein die onderweg is met enthousiaste leerlingen, een innovatief team en betrokken ouders. Wij zoeken een energieke en dynamische directeur die per 1 augustus 2022 bij ons instapt om samen ons reisdoel te bereiken.

Directeur (0,8 - 1,0 fte) voor cbs van Panhuys te Leek!

Onze school van Panhuys

CBS van Panhuys is onderdeel van Kindcentrum de Violier. Op CBS van Panhuys geven wij onderwijs vanuit onze eigen missie en visie, in samenwerking met OBS de Hasselbraam en SKSG de Vlindertuin. Onze focus ligt op goed onderwijs en een brede basis voor de toekomst. Maar bovenal willen wij zorgen voor een fijne basisschooltijd waar onze leerlingen zich optimaal kunnen ontwikkelen

Onze nieuwe directeur:

• bepaalt samen met het team de koers en weet hetgeen is ingezet verder uit te bouwen;
• weet samen met het team, vanuit identiteit en inhoud, betekenis te geven aan de missie en visie van de school;
• is toegankelijk en weet vanuit een positieve en pro-actieve rol bij te dragen aan verbinding tussen school en derden, zoals De Hasselbraam, kinderopvang en gemeente ;
• gaat uit van de kracht en professionaliteit van het team en geeft daarbij vertrouwen en ruimte;
• motiveert en inspireert, vanuit oprechte nieuwsgierigheid;
• is sterk in het verder ontwikkelen en vernieuwen van onderwijs;
• heeft humor en relativeringsvermogen en weet onder druk de rust in het team te bewaren;
• heeft lef, durft los te laten en wil leren met en van elkaar.

Wat bieden wij?

• Een enthousiast en vooruitstrevend team;
• Een divers team van meesters en juffen met een mix van jonge en ervaren leerkrachten;
• Betrokken ouders;
• Regulier dienstverband met uitzicht op vast;
• Inschaling afhankelijk van opleiding en ervaring conform CAO PO;
• Ondersteuning vanuit een professioneel bestuursbureau;
• Een collegiale omgeving op stichtingsniveau, waarin we veel met elkaar delen en doen

Nieuwsgierig geworden?

Wil je meer weten over onze school, ga dan naar onze website: vanpanhuys.quadraten.nl. of kom langs voor een kopje koffie om kennis te maken. Voor meer informatie over de functie, neem dan contact op met Patrick Tuil (bestuurder) via 0594-514519. 

Ben je enthousiast geworden om deze mooie uitdaging en reis aan te gaan, dan ontvangen we graag uiterlijk 9 juni 2022 je cv en motivatie in de vorm van een brief. Deze kun je sturen naar vacature@quadraten.nl o.v.v. directeur Van Panhuys. 

De gesprekken vinden plaats op 21 juni

nieuwste vacatures voor jou

Directeur BS De Klaver Stedum

Basisschool De Klaver in Stedum is een dynamische vooruitstrevende basisschool, waar de kinderen voorop staan en gezien worden. Gezien worden betekent voor ons dat we zo passend mogelijk onderwijs aan elke leerling bieden. Dit…

Stichting Christelijk Primair Onderwijs Noordkwartier Stedum

Onderwijsassistent C, De Bladergroenschool Groningen, 1,0 wtf

Je biedt leerlingbegeleiding en onderwijsondersteuning en speelt daarbij in op specifieke situaties en handelt naar eigen inzicht. Je werkt mee aan de vormgeving van leeractiviteiten, werkvormen en/of opdrachten voor leerlingen en…

Stichting RENN4 Groningen

Leerkracht flexpool

In onze flexpool hebben leerkrachten een dienstverband voor 2, 3 of 4 dagen per week (naar wens) en zijn inzetbaar op de afgesproken werkdagen voor vervangingen en tijdelijke vacatures die gedurende het schooljaar voorkomen.…

OPO Noordenveld Roden