Leerkracht de Skutslús 0.4 FTE

Leerkracht de Skutslús 0.4 FTE

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht de Skutslús 0.4 FTE

Leerkracht

Stavoren

0.4 fte

plaatsingsdatum

13 mei 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

1-8-2022

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 13 mei 2022
Standplaats Stavoren
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0.4
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 20 mei 2022
<h4><strong>Leraar basis onderwijs op de Skutlús</strong></h4><p><b>Nije Gaast is op zoek naar leerkrachten!&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;</b> &nbsp;12-5-2022&nbsp;<p><b><br></b></p><p><b>Stavoren: De Skutslús Vacature groep 7-8.&nbsp;</b></p><p><b><br></b></p><p><i>Over de school en de functie</i>:&nbsp;</p><p>Wij zijn op zoek naar een enthousiaste leerkracht die aan de slag wil op de CBS De Skutslús in Stavoren. De Skutslús staat voor een goede basis, een fijne sfeer en boeiend onderwijs voor haar ongeveer 60 leerlingen. Er werken 9 gemotiveerde collega’s, die zich iedere dag inzetten om voor de leerlingen het verschil te maken! Wij zoeken een leerkracht voor de bovenbouw, groep 7-8, die minimaal 2 dagen beschikbaar is. De te werken dagen zijn bespreekbaar. Daarnaast is een uitbreiding in de invalpool mogelijk of een combinatie met een andere vacature binnen onze stichting. Als leerkracht weet jij het verschil te maken voor de leerlingen.&nbsp;<span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">We vragen van jou:&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><i>Functie eisen:&nbsp;</i></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een afgeronde PABO opleiding;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Communicatief vaardig;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Flexibiliteit;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een open en ontwikkelingsgerichte houding&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><i>Wat biedt Nije Gaast jou?&nbsp;</i></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een leuke baan in een open en betrokken onderwijsorganisatie;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een tijdelijke aanstelling, waarna we na goed functioneren over gaan tot een vaste aanstelling;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een inschaling conform de cao primair;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een uitstekend pensioen;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Goede studie- en ontwikkelingsmogelijkheden;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Reiskostenvergoeding conform cao PO;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><i>Solliciteren&nbsp;</i></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Nije Gaast en op de Skutslus in Stavoren je een mooie stap? Solliciteer dan voor 20 mei 2022 via vacature@nijegaast.nl. nl met een CV en motivatiebrief.&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Voor informatie over de school en onze organisatie, zie onze website: www.nijegaast.nl Hier vind je ook de interactieve DFF en de promotiefilm van de Skutslús. Hier proef en lees je direct over de school!&nbsp; &nbsp;</span></p></p>

Leraar basis onderwijs op de Skutlús

Nije Gaast is op zoek naar leerkrachten!                                                           12-5-2022 


Stavoren: De Skutslús Vacature groep 7-8. 


Over de school en de functie

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste leerkracht die aan de slag wil op de CBS De Skutslús in Stavoren. De Skutslús staat voor een goede basis, een fijne sfeer en boeiend onderwijs voor haar ongeveer 60 leerlingen. Er werken 9 gemotiveerde collega’s, die zich iedere dag inzetten om voor de leerlingen het verschil te maken! Wij zoeken een leerkracht voor de bovenbouw, groep 7-8, die minimaal 2 dagen beschikbaar is. De te werken dagen zijn bespreekbaar. Daarnaast is een uitbreiding in de invalpool mogelijk of een combinatie met een andere vacature binnen onze stichting. Als leerkracht weet jij het verschil te maken voor de leerlingen. We vragen van jou: 

Functie eisen: 

• Een afgeronde PABO opleiding; 

• Communicatief vaardig; 

• Flexibiliteit; 

• Een open en ontwikkelingsgerichte houding 


Wat biedt Nije Gaast jou? 

• Een leuke baan in een open en betrokken onderwijsorganisatie; 

• Een tijdelijke aanstelling, waarna we na goed functioneren over gaan tot een vaste aanstelling; 

• Een inschaling conform de cao primair; 

• Een uitstekend pensioen; 

• Goede studie- en ontwikkelingsmogelijkheden; 

• Reiskostenvergoeding conform cao PO; 


Solliciteren 

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Nije Gaast en op de Skutslus in Stavoren je een mooie stap? Solliciteer dan voor 20 mei 2022 via vacature@nijegaast.nl. nl met een CV en motivatiebrief. 

Voor informatie over de school en onze organisatie, zie onze website: www.nijegaast.nl Hier vind je ook de interactieve DFF en de promotiefilm van de Skutslús. Hier proef en lees je direct over de school!   

nieuwste vacatures voor jou

Onderwijsassistenten B, SBO De Delta en Bladergroenschool, totaal 1,8 wtf

In samenspraak met de leerkracht bied je extra begeleiding en ondersteuning aan individuele leerlingen of in groepsverband. Je neemt gestandaardiseerde toetsen af bij leerlingen, je registreert bevindingen in het leerlingvolgsysteem…

Stichting RENN4 Appingedam

Welke enthousiaste en bevlogen intern begeleider komt ons team versterken!

Schoolbestuur Lauwers en Eems Uithuizermeeden

IKC de Linde zoekt een enthousiaste en ondernemende groepsleerkracht!

Schoolbestuur Lauwers en Eems Eenrum