Leerkracht de Fluessen 0.5 FTE

Leerkracht de Fluessen 0.5 FTE

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht de Fluessen 0.5 FTE

Leerkracht

Oudega (DFM)

Algemeen Bijzonder

0,5 fte

plaatsingsdatum

13 mei 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

1-8-2022

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 13 mei 2022
Standplaats Oudega (DFM)
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,5
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 20 mei 2022
<h4><strong>Leraar basis onderwijs op de Fluessen</strong></h4><p><b>Nije Gaast is op zoek naar leerkrachten!&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;</b>12-5-2022&nbsp;<p><br></p><p><b>Vacature gr<span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">oep 6/7/8 (0,5 wtf) ABBS de Fluessen&nbsp;</span></b></p><p><i>Over de school:&nbsp;</i></p><p>Algemeen Bijzondere Basisschool de Fluessen is gelegen in het mooie dorp Oudega met ongeveer 40 leerlingen. Wij werken met 3 gecombineerde groepen waarbij de midden- en bovenbouw grenzen aan een gezamenlijk leerplein. De Fluessen kenmerkt zich door de goede basis, de fijne sfeer en boeiend onderwijs voor haar leerlingen. Er wordt gewerkt met de 7 gewoontes van Covey, waar wij een gezamenlijke teamscholing in volgen. Iedere dag zetten wij ons in om de kinderen een persoonlijkheid te laten worden, pro-actief en denken vanuit win-win, dit doen wij met een team van 7 collega’s.&nbsp;</p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Over de functie: Wij zijn op zoek naar een enthousiaste leerkracht die voor minimaal 2 dagen in de even weken en de oneven 3 dagen beschikbaar is. De eerste voorkeur betreft de woensdag, donderdag en vrijdag maar de andere dagen zijn ook zeker bespreekbaar. Het betreft reguliere formatie en geen vervanging. Jouw toekomstige duo heeft al jaren ervaring in deze groep en kan jou goed meenemen in onze werkwijze. Indien je een grotere aanstelling dan twee en een halve dag zou willen, dan is dit zeker bespreekbaar. Zowel binnen onze school als binnen Nije Gaast zijn er meerdere mogelijkheden. Wij verkennen deze graag samen met je, wanneer je dit graag wilt.&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><i>Wij vragen van jou:&nbsp;</i></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een afgeronde PABO opleiding;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Communicatief vaardig;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Flexibiliteit;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een open en ontwikkelingsgerichte houding&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><i>Wat biedt Nije Gaast jou?&nbsp;</i></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een leuke baan in een open en betrokken onderwijsorganisatie;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een tijdelijke aanstelling, waarna we na goed functioneren over gaan tot een vaste aanstelling;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een inschaling conform de cao primair;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Een uitstekend pensioen;&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">• Goede studie- en ontwikkelingsmogelijkheden;&nbsp;</span></p><p>• Reiskostenvergoeding conform cao PO;<span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br></span></p><p><br></p><p><i><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Solliciter</span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">en&nbsp;</span></i></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Nije Gaast en bij de Fluessen je een mooie stap? Solliciteer dan&nbsp; v</span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">oor 20 mei 2022 bij Nije Gaast via vacature@nijegaast.nl met een CV en motivatiebrief.&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Voor informatie over de school en onze organisatie, zie onze website: www.nijegaast.nl&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Hier vind je ook de interactieve DFF en de promotiefilm van de Fluessen.&nbsp;</span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Hier proef en lees je direct over de school!&nbsp; &nbsp; &nbsp;</span></p></p>

Leraar basis onderwijs op de Fluessen

Nije Gaast is op zoek naar leerkrachten!                                                                                                                                                                       12-5-2022 


Vacature groep 6/7/8 (0,5 wtf) ABBS de Fluessen 

Over de school: 

Algemeen Bijzondere Basisschool de Fluessen is gelegen in het mooie dorp Oudega met ongeveer 40 leerlingen. Wij werken met 3 gecombineerde groepen waarbij de midden- en bovenbouw grenzen aan een gezamenlijk leerplein. De Fluessen kenmerkt zich door de goede basis, de fijne sfeer en boeiend onderwijs voor haar leerlingen. Er wordt gewerkt met de 7 gewoontes van Covey, waar wij een gezamenlijke teamscholing in volgen. Iedere dag zetten wij ons in om de kinderen een persoonlijkheid te laten worden, pro-actief en denken vanuit win-win, dit doen wij met een team van 7 collega’s. 

Over de functie: Wij zijn op zoek naar een enthousiaste leerkracht die voor minimaal 2 dagen in de even weken en de oneven 3 dagen beschikbaar is. De eerste voorkeur betreft de woensdag, donderdag en vrijdag maar de andere dagen zijn ook zeker bespreekbaar. Het betreft reguliere formatie en geen vervanging. Jouw toekomstige duo heeft al jaren ervaring in deze groep en kan jou goed meenemen in onze werkwijze. Indien je een grotere aanstelling dan twee en een halve dag zou willen, dan is dit zeker bespreekbaar. Zowel binnen onze school als binnen Nije Gaast zijn er meerdere mogelijkheden. Wij verkennen deze graag samen met je, wanneer je dit graag wilt. 

Wij vragen van jou: 

• Een afgeronde PABO opleiding; 

• Communicatief vaardig; 

• Flexibiliteit; 

• Een open en ontwikkelingsgerichte houding 


Wat biedt Nije Gaast jou? 

• Een leuke baan in een open en betrokken onderwijsorganisatie;

• Een tijdelijke aanstelling, waarna we na goed functioneren over gaan tot een vaste aanstelling; 

• Een inschaling conform de cao primair; 

• Een uitstekend pensioen; 

• Goede studie- en ontwikkelingsmogelijkheden; 

• Reiskostenvergoeding conform cao PO;


Solliciteren 

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Nije Gaast en bij de Fluessen je een mooie stap? Solliciteer dan  voor 20 mei 2022 bij Nije Gaast via vacature@nijegaast.nl met een CV en motivatiebrief. 

Voor informatie over de school en onze organisatie, zie onze website: www.nijegaast.nl 

Hier vind je ook de interactieve DFF en de promotiefilm van de Fluessen. Hier proef en lees je direct over de school!     

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou

Stagecoördinator, De Erasmusschool, 0,8 wtf

In ons voortgezet speciaal onderwijs zijn praktijkstages onderdeel van het onderwijsproces om leerlingen voor te bereiden op en te laten uit te stromen naar (betaald) werk of vervolgonderwijs. Als stagecoördinator coördineer en…

Stichting RENN4 Groningen

Leerkracht(en) L11, De Zwaai op locaties in Drachten en Heerenveen

Je verzorgt onderwijs aan leerlingen die specifieke vragen stellen op het gebied van leren en gedrag. Daarmee is het een uitdagende baan. Je helpt leerlingen hun talenten te ontdekken en sluit aan bij hun leer- en…

Stichting RENN4 Drachten

OBS Klinkenborg zoekt een enthousiaste en ondernemende groepsleerkracht!

Schoolbestuur Lauwers en Eems Kantens