Leerkracht L11, De Aventurijn te Assen, 1,0 wtf

Leerkracht L11, De Aventurijn te Assen, 1,0 wtf

Leerkracht L11, De Aventurijn te Assen, 1,0 wtf

Leerkracht L11

Assen

Algemeen Bijzonder

1,0 wtf fte

plaatsingsdatum

12 mei 2022

arbeidsovereenkomst

Onbepaalde tijd (vast)

ingangsdatum

m.i.v. het nieuwe schooljaar

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Joop Grootjans

j.grootjans@renn4.nl
0624157931

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 12 mei 2022
Standplaats Assen
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht L11
Arbeidsovereenkomst Onbepaalde tijd (vast)
Aantal FTE 1,0 wtf
Opleidingsniveau HBO
CAO Primair Onderwijs
Schaal schaal L11
Sluitingsdatum solliciteren voor 28 mei 2022
<h4><strong>Interesse?</strong></h4><p>Ben jij de betrokken en gedreven leerkracht die onze leerlingen nodig hebben? Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 27 mei 2022 te mailen naar j.grootjans@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 22-41. Heb je nog vragen? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Joop Grootjans via telefoonnummer 06-24157931. Algemene informatie over de school en RENN4 vind je op www.renn4.nl.&nbsp;<p><br></p><p>De gesprekken vinden plaats in week 22 .</p><p>Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.&nbsp;&nbsp;</p></p>

Jouw werkzaamheden

Je verzorgt onderwijs aan leerlingen die specifieke vragen stellen op het gebied van leren en gedrag. Daarmee is het een uitdagende baan. Je helpt leerlingen hun talenten te ontdekken en sluit aan bij hun leer- en ondersteuningsbehoefte. Met je collega’s en eventueel samenwerkingspartners ga je op zoek naar de beste aanpak voor elke leerling. We willen met vaste partners gezamenlijk toewerken naar een integraal aanbod waarin opvang, onderwijs en jeugdzorg nauw samenwerken. Bij ons op school is elke dag anders en daarom ben je flexibel, stressbestendig en kun je tegen een stootje. Humor en relativeringsvermogen zijn daarbij ook belangrijk!

Wij vragen

• Intrinsieke motivatie om leerlingen verder te helpen. 


• Een actieve houding in de samenwerking met ouders, collega’s en (zorg)partners. 

• Enthousiasme om te investeren in persoonlijke en teamontwikkeling. 

• Onderwijsbevoegdheid (PABO). 

Wij bieden

• Een professionele en dynamische werkomgeving. 


• Ruimte voor scholings- en begeleidingsmogelijkheden. 

• Inschaling in schaal L11, conform de CAO voor het Primair Onderwijs 

• De vacature betreft een vast contract met een proeftijd van 2 maanden 

Interesse?

Ben jij de betrokken en gedreven leerkracht die onze leerlingen nodig hebben? Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 27 mei 2022 te mailen naar j.grootjans@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 22-41. Heb je nog vragen? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Joop Grootjans via telefoonnummer 06-24157931. Algemene informatie over de school en RENN4 vind je op www.renn4.nl. 


De gesprekken vinden plaats in week 22 .

Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.  

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer