Leerkracht L11, De Saffier te Drachten, 0,4 wtf

Leerkracht L11, De Saffier te Drachten, 0,4 wtf

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht L11, De Saffier te Drachten, 0,4 wtf

Leerkracht L11

Drachten

Algemeen Bijzonder

0,4 fte

plaatsingsdatum

9 oktober 2020

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

01-01-2021

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 9 oktober 2020
Standplaats Drachten
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht L11
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,4
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO voor het Primair Onderwijs
Schaal L11
Sluitingsdatum solliciteren voor 26 oktober 2020
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 25 oktober2020 te mailen naar g.djong@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 20-74. We nodigen je uit om eerst mee te draaien in de school en plannen vervolgens een sollicitatiegesprek. De gesprekken vinden zo spoedig mogelijk na de kennismaking plaats.&nbsp;<p><br></p><p>Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.&nbsp;</p></p>

Jouw werkzaamheden

Je verzorgt onderwijs en verricht rechtstreeks daaruit voortvloeiende taken, zoals het voorbereiden van lessen op basis van het leerplan en het beheren en bijhouden van de pedagogische en didactische administratie. Je draagt bij aan de activiteiten van de school, zoals schoolevenementen en teamvergaderingen. Je levert een bijdrage aan de vernieuwing van het onderwijs en draagt bij aan je eigen deskundigheidsbevordering.

Jouw werkplek

De Saffier is een school voor speciaal onderwijs voor leerlingen van 4 tot 12 jaar met gedragsproblemen en/of psychische problematiek. De leerlingen die naar onze school gaan hebben een toelaatbaarheidsverklaring (TLV) voor SO onderwijs. Op dit moment hebben wij 6 groepen en rond de 60 leerlingen op school. En een interne kleutergroep op het Behandel en Expertise Centrum (BEC) van Jeugdhulp Friesland waar aan zo’n 12 leerlingen onderwijs wordt gegeven. 

Wat wij vragen

  • onderwijsbevoegdheid (PABO diploma); 
  • je hebt bij voorkeur ervaring in het speciaal onderwijs of je hebt ambitie om leerkracht in het speciaal onderwijs te worden 
  •  je hebt goede communicatieve vaardigheden en het vermogen deze te vertalen in het werken met leerlingen, teamleden en ouders; 
  • het vermogen vanuit een multidisciplinaire benadering samen te werken met andere disciplines binnen de school en externe instanties op het gebied van jeugdzorg; 
  • affiniteit met de doelgroep, namelijk leerlingen met gedrags- en/of psychiatrische problematiek; 
  • je bent een teamwerker met een flexibele instelling; 
  • je bent bij voorkeur in het bezit van een Master SEN. • beschikbaarheid op de donderdag en vrijdag.  

Wat wij bieden

  • inschaling in schaal L11, conform de CAO voor het Primair Onderwijs 
  • De vacature betreft een aanstelling voor een jaar met zicht op een vaste aanstelling 
  • Gemotiveerde collega’s en een hecht team. 

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Itie ter Steege, teamleider van De Saffier. tel. 0512-543638. Algemene informatie over De Saffier vind je via www.renn4.nl 

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 25 oktober2020 te mailen naar g.djong@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 20-74. We nodigen je uit om eerst mee te draaien in de school en plannen vervolgens een sollicitatiegesprek. De gesprekken vinden zo spoedig mogelijk na de kennismaking plaats. 


Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou