Onderwijsassistent gezocht voor ODBS Nijenstein

Onderwijsassistent gezocht voor ODBS Nijenstein

deze vacature is niet meer beschikbaar

Onderwijsassistent gezocht voor ODBS Nijenstein

Onderwijsassistent

Zandeweer

Openbaar (de denominaties)

0,2000 fte

plaatsingsdatum

30 september 2020

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

zo snel mogelijk

opleidingsniveau

MBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 30 september 2020
Standplaats Zandeweer
Functiegroep Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Functienaam Onderwijsassistent
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,2000
Opleidingsniveau MBO
CAO PO
Schaal 4
Sluitingsdatum solliciteren voor 18 oktober 2020
<h4><strong>ODBS Nijenstein zoekt een onderwijsassistent (begeleiding individuele leerling)</strong></h4><p>ODBS Nijenstein is een kleine dorpsschool in Zandeweer en heeft tussen de 40 en 50 leerlingen. We zoeken voor de begeleiding van een leerling uit de bovenbouw een ervaren onderwijsassistent. Voor deze leerling is acht uur per week begeleiding beschikbaar en in overleg stemmen we de werkdag(en) af.&nbsp;&nbsp;<p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">We bieden je:</span></p><p></p><ul><li>tot het eind van het schooljaar een tijdelijke aanstelling;</li><li>een&nbsp; team dat betrokken is bij de school en de leerlingen;&nbsp;</li><li>begeleiding door ervaren leerkrachten op school.&nbsp;</li></ul><p>We zoeken een enthousiaste, ervaren en betrokken onderwijsassistent. Van belang is dat je beschikt over eigen vervoer, want Zandeweer is lastiger te bereiken met openbaar vervoer. Heb jij ervaring met of affiniteit met de bovenbouw en zie jij het als een mooie kans om een individuele leerling te begeleiden op school, dan horen we graag van je.&nbsp;<span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">&nbsp;</span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">&nbsp;</span></p><p><a href="https://www.odbsnijenstein.nl/">Meer informatie over onze school:</a><br></p><p></p></p>

ODBS Nijenstein zoekt een onderwijsassistent (begeleiding individuele leerling)

ODBS Nijenstein is een kleine dorpsschool in Zandeweer en heeft tussen de 40 en 50 leerlingen. We zoeken voor de begeleiding van een leerling uit de bovenbouw een ervaren onderwijsassistent. Voor deze leerling is acht uur per week begeleiding beschikbaar en in overleg stemmen we de werkdag(en) af.  


We bieden je:

  • tot het eind van het schooljaar een tijdelijke aanstelling;
  • een  team dat betrokken is bij de school en de leerlingen; 
  • begeleiding door ervaren leerkrachten op school. 

We zoeken een enthousiaste, ervaren en betrokken onderwijsassistent. Van belang is dat je beschikt over eigen vervoer, want Zandeweer is lastiger te bereiken met openbaar vervoer. Heb jij ervaring met of affiniteit met de bovenbouw en zie jij het als een mooie kans om een individuele leerling te begeleiden op school, dan horen we graag van je.   

Meer informatie over onze school:

nieuwste vacatures voor jou