OPO Furore - OBS Thrimwalda - Leerkracht groep 5-6 – 0,8 fte

OPO Furore - OBS Thrimwalda - Leerkracht groep 5-6 – 0,8 fte

deze vacature is niet meer beschikbaar

OPO Furore - OBS Thrimwalda - Leerkracht groep 5-6 – 0,8 fte

Leerkracht

Drachten

Openbaar (de denominaties)

0,8 fte

plaatsingsdatum

24 januari 2022

arbeidsovereenkomst

Onbepaalde tijd (vast)

ingangsdatum

01-04-2022

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 24 januari 2022
Standplaats Drachten
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Onbepaalde tijd (vast)
Aantal FTE 0,8
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal in overleg
Sluitingsdatum solliciteren voor 31 maart 2022
<h4><strong>Leerkracht (wtf 0,8) voor groep 5-6</strong></h4><p>Wij zoeken per 1 april 2022 een:<br><b><br>Leerkracht (wtf 0,8) voor groep 5-6</b><br><br>Het betreft hier een structurele vacature (geen vervanging) en een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden<br><br><b>Wie zoeken wij?</b><br>Wij zoeken een flexibele leerkracht, die de leerlingen structuur, veiligheid en een warme leeromgeving biedt. Je zorgt voor zelfvertrouwen en een stevige basis voor de toekomst bij jouw leerlingen. <br><b><br>Heb jij interesse?</b><br>Mail dan vóór 2februari a.s. jouw CV en motivatie naar froukje.olijve@opo-furore.nl.<br>Voor meer informatie kun je contact opnemen met Froukje Olijve, directeur OBS Thrimwalda (mobiel: 06–12984454)</p>

OPO Furore - OBS Thrimwalda - Leerkracht groep 5-6 – 0,8 fte

OBS Thrimwalda is een openbare basisschool in Gytsjerk. De kracht van deze kleine dorpsschool is, dat ieder kind wordt gezien en de kans krijgt zichzelf te zijn en zich van daaruit kan ontwikkelen. Bij ons staat het kind centraal.


* 77 leerlingen en een team van 13 medewerkers 
* Structureel weerbaarheidstrainingen 'Rots en Water’
* Nauwe samenwerking met de openbare scholen in Âldtsjerk, Oentsjerk en Mûnein onder de naam 'Fierkracht’
* Peuteropvang op dinsdag- en donderdagochtend door Kinderwoud
* Vakleerkrachten voor HVO, GVO, gymnastiek en muziek

Leerkracht (wtf 0,8) voor groep 5-6

Wij zoeken per 1 april 2022 een:

Leerkracht (wtf 0,8) voor groep 5-6


Het betreft hier een structurele vacature (geen vervanging) en een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden

Wie zoeken wij?
Wij zoeken een flexibele leerkracht, die de leerlingen structuur, veiligheid en een warme leeromgeving biedt. Je zorgt voor zelfvertrouwen en een stevige basis voor de toekomst bij jouw leerlingen.

Heb jij interesse?

Mail dan vóór 2februari a.s. jouw CV en motivatie naar froukje.olijve@opo-furore.nl.
Voor meer informatie kun je contact opnemen met Froukje Olijve, directeur OBS Thrimwalda (mobiel: 06–12984454)

nieuwste vacatures voor jou

Leerkracht Havo, De Atlas Assen (locatie Epe), 1,0 wtf

Je verzorgt onderwijs aan leerlingen met specifieke ondersteuningsbehoeften op het gebied van leren en gedrag. Daarmee is het een uitdagende baan. Je helpt leerlingen hun talenten te ontdekken en sluit aan bij hun leer- en…

Stichting RENN4 Assen

Welke enthousiaste en bevlogen intern begeleider komt ons team versterken!

Schoolbestuur Lauwers en Eems Uithuizermeeden

1 docenten/begeleider OPDC voor 0,7 fte

Context van de functie  1. Het SWV Fryslân-Noard is een samenwerkingsverband van 15 schoolbesturen voor voortgezet (speciaal) onderwijs met als doel passend onderwijs voor alle leerlingen in de regio bereikbaar te maken.…

Samenwerkingsverband Fryslân-Noard Leeuwarden