Leerkracht groep 3/4 wegens vervanging zwangerschapsverlof

Leerkracht groep 3/4 wegens vervanging zwangerschapsverlof

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht groep 3/4 wegens vervanging zwangerschapsverlof

leraar invaller

Bakkeveen

PC

0,75 fte fte

plaatsingsdatum

20 januari 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

28-02-2022

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 20 januari 2022
Standplaats Bakkeveen
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam leraar invaller
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,75 fte
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 5 februari 2022
<h4><strong>Wij zoeken voor CBS Betrouwen in Bakkeveen een invalleerkracht voor groep 3/4</strong></h4><p>Voor de periode van 28 februari 2022 tot de zomervakantie 2022 Dit ter vervanging van een zwangerschapsverlof. De vervangingsdagen zijn maandag, dinsdagochtend, donderdag en vrijdag (op vrijdagmiddag de combinatie 3/ 4/ 5). Het is een kleine en leuke groep om mee te werken.&nbsp;&nbsp;</p>

Wij zoeken voor CBS Betrouwen in Bakkeveen een invalleerkracht voor groep 3/4

Voor de periode van 28 februari 2022 tot de zomervakantie 2022 Dit ter vervanging van een zwangerschapsverlof. De vervangingsdagen zijn maandag, dinsdagochtend, donderdag en vrijdag (op vrijdagmiddag de combinatie 3/ 4/ 5). Het is een kleine en leuke groep om mee te werken.  

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou

Leerkrachtondersteuner A, De Windroos te Hoogeveen, 0,6 wtf

Je verzorgt, in samenspraak met de leerkracht, instructie en praktische en pedagogische begeleiding van leerlingen. Je toetst en corrigeert onderwijsactiviteiten, geeft gericht feedback en bespreekt je bevindingen met de leerkracht…

Stichting RENN4 Hoogeveen

Leerkracht(en) L11, De Atlas Assen, totaal 3,0 wtf

Je verzorgt onderwijs aan leerlingen met specifieke ondersteuningsbehoeften op het gebied van leren en gedrag. Daarmee is het een uitdagende baan. Je helpt leerlingen hun talenten te ontdekken en sluit aan bij hun leer- en…

Stichting RENN4 Assen

Welke enthousiaste en bevlogen intern begeleider komt ons team versterken!

Schoolbestuur Lauwers en Eems Uithuizermeeden