Leerkracht(en) L11, De Monoliet te Leeuwarden, totaal 1,6 wtf

Leerkracht(en) L11, De Monoliet te Leeuwarden, totaal 1,6 wtf

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht(en) L11, De Monoliet te Leeuwarden, totaal 1,6 wtf

Leerkracht L11

Leeuwarden

Algemeen Bijzonder

1,6 wtf fte

plaatsingsdatum

18 januari 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

z.s.m.

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

De Monoliet
Cornelis Trooststraat 29
8932 BR Leeuwarden
https://www.renn4.nl

Bekijk alle vacatures en kom meer te weten over De Monoliet

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 18 januari 2022
Standplaats Leeuwarden
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht L11
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 1,6 wtf
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO PO
Schaal L11
Sluitingsdatum solliciteren voor 7 februari 2022
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 6 februari 2022 te mailen naar k.offringa@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-125. De gesprekken vinden plaats op vrijdag 18 februari 2022.&nbsp;<p><br></p><p>Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.&nbsp;</p></p>

Jouw werkzaamheden

Je verzorgt onderwijs en verricht rechtstreeks daaruit voortvloeiende taken, zoals het voorbereiden van lessen op basis van het leerplan en het beheren en bijhouden van de pedagogische en didactische administratie. Je draagt bij aan de activiteiten van de school, zoals schoolevenementen en teamvergaderingen. Je levert een bijdrage aan de vernieuwing van het onderwijs en draagt bij aan je eigen deskundigheidsbevordering.

Jouw werkplek

Ben jij diegene die ons betrokken en gemotiveerde team komt versterken? Het betreft een school voor voortgezet speciaal onderwijs voor leerlingen van 12 t/m 18 jaar, uitgaande van het perspectief van de individuele leerling. Hoewel de leerlingen allemaal een toelaatbaarheidsverklaring voor onze school hebben, zijn er grote verschillen in ontwikkelingsniveau. Ook is er sprake van veel verschillende psychiatrische problemen, persoonlijkheidsproblemen en sociaal-maatschappelijke problemen waarvoor een uitgebreid onderwijs- en zorgaanbod nodig is. Hierdoor kunnen leerlingen het bij hen passende onderwijs en de noodzakelijke hulp krijgen.

Wat wij vragen

• onderwijsbevoegdheid (PABO); 

• goede communicatieve vaardigheden en het vermogen deze te vertalen in het werken met leerlingen, teamleden en ouders; 

• het vermogen vanuit een multidisciplinaire benadering samen te werken met andere disciplines binnen de school en externe instanties op het gebied van jeugdzorg; 

• affiniteit met de doelgroep, namelijk jongeren met gedrags- en/of psychiatrische problematiek; 

• je bent een teamwerker met een flexibele instelling; 

• je bent bij voorkeur in het bezit van een akte speciaal onderwijs. 

Wat wij bieden

• inschaling in schaal L11, conform de CAO voor het Primair Onderwijs 

• De vacature betreft 1 jaar met uitzicht op VAST 

• interne scholing- en begeleidingsmogelijkheden 

• collegiaal en dynamisch team met fijne werksfeer 

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Allard Dijkstra (directeur) 058-2674363. Algemene informatie over de Monoliet vind je via www.renn4.nl. 

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 6 februari 2022 te mailen naar k.offringa@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-125. De gesprekken vinden plaats op vrijdag 18 februari 2022. 


Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou

BS Mandegoud zoekt een enthousiaste en ondernemende groepsleerkracht!

Schoolbestuur Lauwers en Eems KLOOSTERBUREN

Vacature directeur Obs de Poolster in Nieuw-Roden

 OBS De Poolster in Nieuw Roden; waar het leven tot leren komt ….  De Poolster telt tussen de 330 en 350 leerlingen, verdeeld over 16 groepen. De moderne school staat heel ruim in een groene, rustige omgeving.  …

OPO Noordenveld Nieuw-Roden

Welke enthousiaste en bevlogen intern begeleider komt ons team versterken!

Schoolbestuur Lauwers en Eems Uithuizermeeden