Receptionist/Telefonist, Bedrijfsbureau Renn4 Groningen

Receptionist/Telefonist, Bedrijfsbureau Renn4 Groningen

deze vacature is niet meer beschikbaar

Receptionist/Telefonist, Bedrijfsbureau Renn4 Groningen

Salarisadministrateur

Groningen

Algemeen Bijzonder

0,8 fte

plaatsingsdatum

18 januari 2022

arbeidsovereenkomst

Onbepaalde tijd (vast)

ingangsdatum

z.s.m.

opleidingsniveau

MBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 18 januari 2022
Standplaats Groningen
Functiegroep Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Functienaam Salarisadministrateur
Arbeidsovereenkomst Onbepaalde tijd (vast)
Aantal FTE 0,8
Opleidingsniveau MBO
CAO PO
Schaal 3
Sluitingsdatum solliciteren voor 27 januari 2022
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 26 januari a.s. te mailen naar hrmscholen@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 22-06.<br>De gesprekken vinden plaats op donderdag 3 februari 2022. <br>Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.&nbsp;</p>

RENN4

RENN4 is een onderwijsorganisatie voor leerlingen die specifieke vragen stellen aan het onderwijs op het gebied van leren en gedrag. Op meer dan 30 locaties in de drie noordelijke provincies geven we speciaal basisonderwijs en voortgezet speciaal onderwijs. Dit alles gericht op het realiseren van een toekomstperspectief voor kinderen en jeugdigen met een specifieke onderwijsbehoefte.

Jouw werkzaamheden

Je bent het visitekaartje van RENN4 op de Donderslaan waar het College van Bestuur en de medewerkers van het bedrijfsbureau werkzaam zijn. In deze functie houd je je bezig met het ontvangen en doorverwijzen van bezoekers, beantwoorden en doorverbinden van binnenkomend telefoonverkeer, verwerken en verdelen van binnenkomende en uitgaande post en mail, reserveren en gereedmaken van vergaderruimtes, ordenen en onderhouden van de balie- of receptieomgeving en het beheren van kantoorartikelen. Daarnaast vervul je ook administratieve werkzaamheden zoals bijvoorbeeld het registreren van schorsingen, ondersteuning bij trainingen, registreren van dienstreizen en het plaatsen van stukken op de website/intranet. Kortom een functie met veel variatie, geen dag is hetzelfde!

Jouw werkplek

Jouw werkplek is op het bedrijfsbureau van RENN4 in Groningen. Op de receptie werk je samen met een collega receptionist. De receptie maakt onderdeel uit van het secretariaat. Naast het secretariaat zijn daar de volgende domeinen gehuisvest: financiën, communicatie, ICT, huisvesting & facilitair, HRM, PSA en onderzoek & advies. We zijn in totaal met 30 collega’s op het bedrijfsbureau.

Wat wij vragen

• je hebt een relevante opleiding op mbo niveau en een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare functie;
• je beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden;
• Je bent klantvriendelijk, tactvol en hulpvaardig en hebt daarnaast een pro actieve houding;
• Je werkt nauwkeurig en je bent handig met de computersystemen;
• je gaat zorgvuldig om met privacygevoelige gegevens. 

Wat wij bieden

• inschaling in schaal 3, conform de CAO voor het Primair Onderwijs; 

• scholings- en opleidingsmogelijkheden;
• een vaste aanstelling met 2 maanden proeftijd;
• een professionele en collegiale werksfeer. 

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Rita Moorkamp, directeur bedrijfsvoering, tel.nummer 06-51824181. Algemene informatie vind je via www.renn4.nl.

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 26 januari a.s. te mailen naar hrmscholen@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 22-06.
De gesprekken vinden plaats op donderdag 3 februari 2022.
Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. 

nieuwste vacatures voor jou

Vakleerkracht Gymnastiek, De Bladergroenschool Winschoten, 0,4 wtf

Je verzorgt bewegingsonderwijs aan leerlingen die specifieke vragen stellen op het gebied van leren en gedrag. Daarmee is het een uitdagende baan. Je helpt leerlingen hun talenten te ontdekken en sluit aan bij hun leer- en…

Stichting RENN4 Winschoten

Leerkracht L11, De Saffier te Drachten, 1,0 wtf

Je verzorgt onderwijs aan leerlingen die specifieke vragen stellen op het gebied van leren en gedrag. Daarmee is het een uitdagende baan. Je helpt leerlingen hun talenten te ontdekken en sluit aan bij hun leer- en…

Stichting RENN4 Drachten

Welke enthousiaste en bevlogen intern begeleider komt ons team versterken!

Schoolbestuur Lauwers en Eems Uithuizermeeden