BS Mandegoud zoekt een enthousiaste en ondernemende groepsleerkracht!

BS Mandegoud zoekt een enthousiaste en ondernemende groepsleerkracht!

deze vacature is niet meer beschikbaar

BS Mandegoud zoekt een enthousiaste en ondernemende groepsleerkracht!

Leerkracht

KLOOSTERBUREN

Openbaar (de denominaties)

0,9000 fte

plaatsingsdatum

17 januari 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op verlenging

ingangsdatum

28-02-2022

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 17 januari 2022
Standplaats KLOOSTERBUREN
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op verlenging
Aantal FTE 0,9000
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 28 januari 2022
<h4><strong>Welke bevlogen en enthousiaste leerkracht komt ons team versterken!</strong></h4><p><b>Groep 1-2 van bs Mandegoud groeit, waardoor de groep wordt gesplitst in een groep 1 en 2. Hiervoor zoeken wij een enthousiaste en ondernemende:</b><br><p><b>&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; <i>Leerkracht groep 2 (0,9 fte)&nbsp;</i><br></b><b style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; (een kleinere aanstelling is ook bespreekbaar.)<br></b><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br><b>Als je bij ons komt werken….<br></b></span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Dan kom je 36 uur per week met de leerlingen van groep 2 werken, de groep telt 15 leerlingen. Samen met de leerkrachten die nu groep 1-2 lesgeven en in overleg met de leerkrachten van groep 3, geef je vorm en inhoud aan het beredeneerd lesaanbod van groep 2. De kinderen worden in deze fase voorbereid op de overgang naar groep 3. De groep krijgt elke week lessen van vakleerkrachten: gym, levensbeschouwelijk onderwijs en digitale geletterdheid. Op vrijdag is de groep ’s middags vrij. Je wordt onderdeel van een bevlogen en gemotiveerd team waar we het gewoon vinden dingen samen op te pakken en elkaar te ondersteunen.</span></p><p><b style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">&nbsp;Jij past bij ons……</b><br>Als je graag samenwerkt, proactief handelt en actief meedenkt met je team. Onze voorkeur gaat uit naar een leerkracht die ervaring heeft in en/of affiniteit heeft met het lesgeven aan jonge kinderen. Je hebt een relevante opleiding en minimaal hbo-niveau.&nbsp;<p><br><b>Wat kan je van ons verwachten?</b><br>Je gaat samenwerken met een fijn team dat denkt in kansen en mogelijkheden. Uiteraard krijg je begeleiding en ondersteuning bij het opstarten van je werkzaamheden. <br><br><b>Zoek jij dit?<br></b></p><ul><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een salaris in schaal L10 (CAO PO).&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een tijdelijk dienstverband met ingang van 28-02-2022 tot de zomervakantie, met kans op verlenging.&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Veel ruimte, ook voor jouw eigen professionele ontwikkeling.&nbsp;</span></li><li>Enthousiaste en betrokken collega’s die zich met hart en ziel inzetten voor elkaar en de leerlingen op school.<b style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br></b></li></ul><b style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Meer lezen of heb je een vraag?</b><br><br style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><ul><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Meer informatie over de school: www.mandegoud.nl</span></li><li>Informatie over onze organisatie: www.lauwerseneemspo.nl.</li><li>Als je inhoudelijk meer wilt weten over de vacature: Henrieke Sakey, directeur, h.sakey@lauwerseneems.nl 0595-481747.</li></ul><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Is dit jouw kans? </b><br><br>Aarzel niet en schrijf ons! Je sollicitatiebrief met motivatie en CV ontvangen we graag per z.s.m. Stuur deze naar: Schoolbestuur Lauwers en Eems PO, t.a.v. mevrouw Y. Garcia, via y.garcia@lauwerseneems.nl.&nbsp;&nbsp;</span><br><p></p></p></p>

Welke bevlogen en enthousiaste leerkracht komt ons team versterken!

Groep 1-2 van bs Mandegoud groeit, waardoor de groep wordt gesplitst in een groep 1 en 2. Hiervoor zoeken wij een enthousiaste en ondernemende:

                                              Leerkracht groep 2 (0,9 fte) 
                                (een kleinere aanstelling is ook bespreekbaar.)

Als je bij ons komt werken….
Dan kom je 36 uur per week met de leerlingen van groep 2 werken, de groep telt 15 leerlingen. Samen met de leerkrachten die nu groep 1-2 lesgeven en in overleg met de leerkrachten van groep 3, geef je vorm en inhoud aan het beredeneerd lesaanbod van groep 2. De kinderen worden in deze fase voorbereid op de overgang naar groep 3. De groep krijgt elke week lessen van vakleerkrachten: gym, levensbeschouwelijk onderwijs en digitale geletterdheid. Op vrijdag is de groep ’s middags vrij. Je wordt onderdeel van een bevlogen en gemotiveerd team waar we het gewoon vinden dingen samen op te pakken en elkaar te ondersteunen.

 Jij past bij ons……
Als je graag samenwerkt, proactief handelt en actief meedenkt met je team. Onze voorkeur gaat uit naar een leerkracht die ervaring heeft in en/of affiniteit heeft met het lesgeven aan jonge kinderen. Je hebt een relevante opleiding en minimaal hbo-niveau. 


Wat kan je van ons verwachten?
Je gaat samenwerken met een fijn team dat denkt in kansen en mogelijkheden. Uiteraard krijg je begeleiding en ondersteuning bij het opstarten van je werkzaamheden.

Zoek jij dit?

  • Een salaris in schaal L10 (CAO PO). 
  • Een tijdelijk dienstverband met ingang van 28-02-2022 tot de zomervakantie, met kans op verlenging. 
  • Veel ruimte, ook voor jouw eigen professionele ontwikkeling. 
  • Enthousiaste en betrokken collega’s die zich met hart en ziel inzetten voor elkaar en de leerlingen op school.
Meer lezen of heb je een vraag?

  • Meer informatie over de school: www.mandegoud.nl
  • Informatie over onze organisatie: www.lauwerseneemspo.nl.
  • Als je inhoudelijk meer wilt weten over de vacature: Henrieke Sakey, directeur, h.sakey@lauwerseneems.nl 0595-481747.
Is dit jouw kans?

Aarzel niet en schrijf ons! Je sollicitatiebrief met motivatie en CV ontvangen we graag per z.s.m. Stuur deze naar: Schoolbestuur Lauwers en Eems PO, t.a.v. mevrouw Y. Garcia, via y.garcia@lauwerseneems.nl.  

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou

Enthousiaste schoolleider voor CBS Ravelijn

CBS Ravelijn is een school, waar talent en samenwerking belangrijke pijlers onder de school zijn. Op dit moment wordt nog op twee locaties gewerkt in Delfzijl en Farmsum en naar verwachting vanaf 2023 wordt er gestart in een…

Stichting Christelijk Primair Onderwijs Noordkwartier Delfzijl

Welke enthousiaste en bevlogen intern begeleider komt ons team versterken!

Schoolbestuur Lauwers en Eems Uithuizermeeden

Onderwijsassistenten B, SBO De Delta en Bladergroenschool, totaal 1,8 wtf

In samenspraak met de leerkracht bied je extra begeleiding en ondersteuning aan individuele leerlingen of in groepsverband. Je neemt gestandaardiseerde toetsen af bij leerlingen, je registreert bevindingen in het leerlingvolgsysteem…

Stichting RENN4 Appingedam