Leerkracht voor groep 5 / 6

Leerkracht voor groep 5 / 6

Leerkracht voor groep 5 / 6

leraar

Oostwold

Samenwerkingsschool

0,6 fte

plaatsingsdatum

11 januari 2022

arbeidsovereenkomst

Onbepaalde tijd (vast)

ingangsdatum

zo spoedig mogelijk

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Annemieke van den Berg

a.vandenberg@quadraten.nl
06-53861834

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 11 januari 2022
Standplaats Oostwold
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam leraar
Arbeidsovereenkomst Onbepaalde tijd (vast)
Aantal FTE 0,6
Opleidingsniveau HBO
CAO Primair onderwijs
Schaal l10
Sluitingsdatum solliciteren voor 1 februari 2022
<h4><strong>Nieuwsgierig</strong></h4><p>Voor meer informatie verwijzen we naar de website: https://gavelander.quadraten.nl Voor vragen kunt u contact opnemen met Annemieke van den Berg, directeur. Dit kan via e-mail: a.vandenberg@quadraten.nl of telefonisch: 06-53861834. Voor algemene vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Annemiek Dijkstra, tel. 0594-514519. Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 1 februari gestuurd worden naar vacature@quadraten.nl o.v.v. leerkacht De Gavelander.</p>

Wij zoeken een leerkracht voor groep 5 / 6 voor SWS De Gavelander

Sws de Gavelander is een dorpsschool in Oostwold onder de vlag van Quadraten. We zijn een Daltonschool en hechten dan ook veel waarde aan zelfstandigheid, eigen verantwoordelijkheid en samenwerking. We hebben oog voor de leerlingen en bieden ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. We werken in de ochtend aan rekenen, taal, lezen en spelling via een gestructureerde manier van lesgeven. Op de middagen geven wij thematisch les via de thema’s van Jeelo. Op onze school zitten gemiddeld 65 leerlingen uit Oostwold en omstreken. Op de Gavelander gaan we voor een omgeving waar iedereen zich veilig en thuis voelt en waar we met respect met elkaar omgaan. Voor iedereen moet de school een veilige en vertrouwde omgeving zijn waar je met plezier naar toe gaat.

Wij zoeken een collega die

• met humor in de groep staat en oog heeft voor alle leerlingen;
• achter de Daltonprincipes kan staan of bereidt is de opleiding te volgen;
• hard wil werken en zich blijvend wil ontwikkelen;
• stevig in de schoenen staat, en op een positieve manier communiceert met de leerlingen en ouders;
• de leerlijnen kent en gaat voor het vak;
• kan zorgen voor een krachtige en inspirerende leeromgeving;
• eventueel uitbreiding van uren wil hebben.

Wij bieden

• 0,6 fte in de middenbouw. Afhankelijk van voorkeuren en/of werkervaring kan er eventueel geschoven worden in het team (0,4 vast en 0,2 tijdelijk in eerste instantie tot 1-8-2022);
• een inspirerende werkomgeving en een gemotiveerd hardwerkend team;
• een fijn pedagogisch klimaat om in te werken;
• Loonschaal L10, CAO PO.

Nieuwsgierig

Voor meer informatie verwijzen we naar de website: https://gavelander.quadraten.nl Voor vragen kunt u contact opnemen met Annemieke van den Berg, directeur. Dit kan via e-mail: a.vandenberg@quadraten.nl of telefonisch: 06-53861834. Voor algemene vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Annemiek Dijkstra, tel. 0594-514519. Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 1 februari gestuurd worden naar vacature@quadraten.nl o.v.v. leerkacht De Gavelander.

ik reageer