Leerkracht L11, VSO De Zwaai en nevenlocaties te Drachten

Leerkracht L11, VSO De Zwaai en nevenlocaties te Drachten

Leerkracht L11, VSO De Zwaai en nevenlocaties te Drachten

Leerkracht L11

Drachten

Algemeen Bijzonder

0,6 - 1,0 fte

plaatsingsdatum

11 januari 2022

arbeidsovereenkomst

Onbepaalde tijd (vast)

ingangsdatum

z.s.m.

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Bertha Breeuwsma

b.breeuwsma@renn4.nl
06-49724947

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 11 januari 2022
Standplaats Drachten
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht L11
Arbeidsovereenkomst Onbepaalde tijd (vast)
Aantal FTE 0,6 - 1,0
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO Primair Onderwijs
Schaal L11
Sluitingsdatum solliciteren voor 31 januari 2022
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 30 januari 2022 te mailen naar k.riemersma@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-153-1. <br>De gesprekken vinden plaats in week 5. <br><br><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.&nbsp;</span></p></p>

Jouw werkzaamheden

Je verzorgt onderwijs en verricht rechtstreeks daaruit voortvloeiende taken, zoals het voorbereiden van lessen op basis van het leerplan en het beheren en bijhouden van de pedagogische en didactische administratie. Je draagt bij aan de activiteiten van de school, zoals schoolevenementen en teamvergaderingen. Je levert een bijdrage aan de vernieuwing van het onderwijs en draagt bij aan je eigen deskundigheidsbevordering.

Jouw werkplek

De Zwaai is een school voor speciaal voortgezet onderwijs voor leerlingen van 12 tot en met 18 jaar met gedragsproblemen en/of psychiatrische problematiek. De leerlingen die naar onze school gaan hebben een toelaatbaarheidsverklaring (TLV) voor cluster 4, voorheen een cluster-4 indicatie genaamd. Op dit moment hebben wij rond de 160 leerlingen op de hoofdlocatie en ongeveer 80 leerlingen op 2 nevenlocaties.
In onze visie is het belangrijk dat we gezamenlijk onderzoeken waar de mogelijkheden van de leerling liggen om van daaruit het gedrag en de leerpotentie in positieve zin te beïnvloeden en om het maximale uit de leerling te halen. Dit proberen we als team vanuit een positieve grondgedachte te realiseren.

Wat wij vragen

• onderwijsbevoegdheid (PABO);
• goede communicatieve vaardigheden en het vermogen deze te vertalen in het werken met leerlingen, teamleden en ouders;
• het vermogen vanuit een multidisciplinaire benadering samen te werken met andere disciplines binnen de school en externe instanties op het gebied van jeugdzorg;
• affiniteit met de doelgroep, namelijk jongeren met gedrags- en/of psychiatrische problematiek;
• je bent een teamwerker met een flexibele instelling;
• je bent bij voorkeur in het bezit van een akte speciaal onderwijs of Master SEN. 

Wat wij bieden

• inschaling in schaal L11, conform de CAO voor het Primair Onderwijs;
• de vacature betreft een vaste aanstelling met een proeftijd van 2 maanden;
• interne scholing- en begeleidingsmogelijkheden. 

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met B. Breeuwsma tel.: 06-49724947 of T. Stobbe tel.: 06-52685831. Beide ook bereikbaar op tel.: 0512-571130. Algemene informatie over De Zwaai vind je via www.renn4.nl.

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 30 januari 2022 te mailen naar k.riemersma@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-153-1.
De gesprekken vinden plaats in week 5.

Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer