Leerkracht L11, VSO De Zwaai en nevenlocaties te Drachten

Leerkracht L11, VSO De Zwaai en nevenlocaties te Drachten

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht L11, VSO De Zwaai en nevenlocaties te Drachten

Leerkracht L11

Drachten

Algemeen Bijzonder

0,6 - 1,0 fte

plaatsingsdatum

11 januari 2022

arbeidsovereenkomst

Onbepaalde tijd (vast)

ingangsdatum

z.s.m.

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 11 januari 2022
Standplaats Drachten
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht L11
Arbeidsovereenkomst Onbepaalde tijd (vast)
Aantal FTE 0,6 - 1,0
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO Primair Onderwijs
Schaal L11
Sluitingsdatum solliciteren voor 31 januari 2022

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou

Netwerkcoördinator VSO·PRO

De scholen in de arbeidsmarktregio Drenthe zijn op zoek naar een Netwerkcoördinator VSO·PRO. De Netwerkcoördinator VSO·PRO werkt onafhankelijk namens de pro- en vso scholen in de arbeidsmarktregio en heeft een stevig netwerk…

VSO PRO arbeidsmarktregio Drenthe

Intern begeleider

Voor in ieder geval twee jaar zoeken wij een IB’er die ons team komt versterken. Onze school is gelegen in een levendige wijk, waar je voor veel kinderen echt het verschil kunt maken. Wij zijn volop in ontwikkeling als school en…

VCO Midden- en Oost-Groningen Veendam

Vacature leerkracht groep 8

CKC Drenthe verzorgt christelijk basisonderwijs en kinderopvang op 30 kindcentra in Assen, Aa en Hunze, Borger-Odoorn, Tynaarlo, Noordenveld en Midden Drenthe. Onze kindcentra hebben elk hun eigen karakter, maar delen de ambitie om…

CKC Drenthe Eelderwolde