Leerkracht groep 1-2-3 Anloo 0,5000 fte (vervanging)

Leerkracht groep 1-2-3 Anloo 0,5000 fte (vervanging)

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht groep 1-2-3 Anloo 0,5000 fte (vervanging)

Leerkracht

Anloo

Openbaar (de denominaties)

0,5000 fte

plaatsingsdatum

11 januari 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

26-01-2022

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 11 januari 2022
Standplaats Anloo
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,5000
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 25 januari 2022
<h4><strong>Contact opnemen met:</strong></h4><p>Als je meer informatie wilt over de vacature of de school, dan kan je contact opnemen met Nicole Jongman, directeur van OBS Anloo. Je kan mailen naar directie.anloo@primah.org of bellen naar 06-57066513. <br><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Belangstelling voor de vacature kun je kenbaar maken middels een brief en CV aan Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&amp;O van Stichting PrimAH via vacature@primah.org. Omdat we op korte termijn iemand nodig hebben, nemen we snel contact met je op als we een gesprek met je willen plannen.</span></p></p>

Leerkracht OBS Anloo (woensdag t/m vrijdag groep 1-2-3)

Vanaf woensdag 26 januari 2022 zijn wij op zoek naar een leerkracht voor groep 1-2-3 voor OBS Anloo in Anloo voor 0,5000 fte wegens vervanging van zwangerschapsverlof. We zoeken een leerkracht voor woensdag tot en met vrijdag tot 1 augustus 2022. De leerlingen hebben op woensdagmiddag en vrijdagmiddag vrij.

Dit is OBS Anloo!

OBS Anloo is een openbare basisschool met ongeveer 35 leerlingen verdeeld over drie groepen. Als je bij ons komt werken, kom je terecht in een enthousiast, ervaren en behulpzaam team met vier leerkrachten en een directeur. Tevens werken er een onderwijsassistent, een vakleerkracht bewegingsonderwijs, een vrijwilliger en een administratief medewerker. 

Onze slogan is “SAMEN” Kinderen werken bij ons allemaal in combinatieklassen. Binnen de verschillende jaargroepen werken zij met elkaar samen, leren van én met elkaar. De kracht van de kleine school! Het gebruik van coöperatieve werkvormen en bewegend leren stimuleert de samenwerking tussen de leerlingen. Zij helpen elkaar en krijgen de kans elkaars succes te vergroten. Ook zijn er diverse activiteiten en projecten binnen de groep en schoolbreed. Een mooi voorbeeld hiervan is het project “Samen Leren” waarbij vrijwilligers aan leerlingen een verscheidenheid van activiteiten aanbieden. De betrokkenheid van leerlingen, ouders, team en vrijwilligers is groot.    

Kijk vooral ook op www.obsanloo.nl om de school verder te leren kennen. 

Dit is groep 1-2-3!

Voor onze groep 1-2-3 van 9 leerlingen zoeken we een betrokken en enthousiaste leerkracht. Groep 1-2 heeft 7 leerlingen en groep 3 heeft 2 leerlingen. Heb jij affiniteit met jonge kinderen en het werken in een combinatiegroep? Kan jij goed samenwerken met het team en de duo-partner en durf je verantwoordelijkheid te nemen voor de groep? Dan zijn wij op zoek naar jou! Je duo-partner is de intern begeleider op school en is op woensdag ook aanwezig.

Er is veel tijd voor een warme overdracht. De eerste weken is de groepsleerkracht ook nog op school aanwezig, alleen niet voor de klas. Hierdoor kan er veel gevraagd/overlegd worden.   

Interesse? Of vragen over extra mogelijkheden?

Ben jij of ken jij iemand die het leuk vindt om les te geven aan groep 1-2-3, dan horen we het graag. 

Mocht je meer willen werken, neem dan vooral contact op met Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&O. Zij vertelt je graag over de mogelijkheden op uitbreiding van uren op andere scholen binnen de stichting of werken in de flexpool waarbij je een jaarcontract kan krijgen voor een vast aantal dagen per week invalwerk. Je kan haar bereiken via ciscaoenema@primah.org of 0592-333806.  

Werk je nu bij een ander onderwijsbestuur en wil je dit graag tijdelijk erbij doen? Je kan wat ons betreft ook gedetacheerd worden vanuit je huidige werkgever naar ons toe.  

Op www.primah.org vind je meer informatie over onze stichting en onze scholen. 

Contact opnemen met:

Als je meer informatie wilt over de vacature of de school, dan kan je contact opnemen met Nicole Jongman, directeur van OBS Anloo. Je kan mailen naar directie.anloo@primah.org of bellen naar 06-57066513.

Belangstelling voor de vacature kun je kenbaar maken middels een brief en CV aan Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&O van Stichting PrimAH via vacature@primah.org. Omdat we op korte termijn iemand nodig hebben, nemen we snel contact met je op als we een gesprek met je willen plannen.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou

Intern Begeleider, De Bladergroenschool in Groningen

Als intern begeleider heb je, in relatie tot onderwijsinhoudelijke thema’s, een coachende en begeleidende rol voor leerkrachten, leerkrachtondersteuners en onderwijsassistenten. Je coördineert in samenwerking met de…

Stichting RENN4 Groningen

Vakleerkracht techniek, De Atlas Assen

Je verzorgt onderwijs aan leerlingen die specifieke vragen stellen op het gebied van leren en gedrag. Daarmee is het een uitdagende baan. Je helpt leerlingen hun talenten te ontdekken en sluit aan bij hun leer- en…

Stichting RENN4 Assen

Vakleerkracht gym gezocht (maandag op Bonnerschool)!

Per 1 september 2022 zijn we op zoek naar een vakleerkracht gymnastiek voor één dag in de week op de Bonnerschool in Gieten. We zoeken iemand die op maandag beschikbaar is om van 8:30 tot ongeveer 13:30 uur les te geven. In verband…

Stichting PrimAH Gieten