Leerkracht L11 (kleuterjuf of meester), SO De Caleidoscoop te Leeuwarden

Leerkracht L11 (kleuterjuf of meester), SO De Caleidoscoop te Leeuwarden

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht L11 (kleuterjuf of meester), SO De Caleidoscoop te Leeuwarden

Leerkracht L11

Leeuwarden

Algemeen Bijzonder

0,6 wtf fte

plaatsingsdatum

10 januari 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

z.s.m.

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

De Caleidoscooop
Wilaarderburen 2
8924 JK Leeuwarden
https://www.renn4.nl

Bekijk alle vacatures en kom meer te weten over De Caleidoscooop

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 10 januari 2022
Standplaats Leeuwarden
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht L11
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,6 wtf
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO Primair Onderwijs
Schaal schaal L11
Sluitingsdatum solliciteren voor 21 januari 2022
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 20 januari 2022 te mailen naar j.vdgaast@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-140-1.&nbsp;<p>De gesprekken vinden plaats in week 4.&nbsp;</p><p>Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.&nbsp;&nbsp;</p></p>

Jouw werkzaamheden

Je verzorgt onderwijs aan de kleutergroep en verricht rechtstreeks daaruit voortvloeiende taken, zoals het voorbereiden van lessen op basis van het leerplan en het beheren en bijhouden van de pedagogische en didactische administratie. Je draagt bij aan de activiteiten van de school, zoals schoolevenementen en teamvergaderingen. Je levert een bijdrage aan de vernieuwing van het onderwijs en draagt bij aan je eigen deskundigheidsbevordering.

Jouw werkplek

SO De Caleidoscoop in Leeuwarden; een prachtige school in een ruim gebouw, maar bovenal een fantastische plek waar kinderen met een bijzondere onderwijsbehoefte gezien worden, mogen groeien en stappen kunnen maken in hun persoonlijke en cognitieve ontwikkeling. Er is een hecht team waar veel expertise is over kinderen met gedrags-, en of psychiatrische problematiek. Een plek waar niet alleen onze leerlingen leren, maar waar jij als nieuwe collega ook zeker uitgedaagd (en geholpen!) zult worden om een volgende stap in je professionele ontwikkeling te nemen.

Wat wij vragen

• een groot hart voor het jonge kind 

• affiniteit met de doelgroep, namelijk kleuters met gedrags- en/of psychiatrische problematiek; 

• onderwijsbevoegdheid (PABO); 

• goede communicatieve vaardigheden en het vermogen deze te vertalen in het werken met leerlingen, teamleden en ouders; 

• het vermogen vanuit een multidisciplinaire benadering samen te werken met andere disciplines binnen de school en externe instanties op het gebied van jeugdzorg; 

• een teamwerker met een flexibele instelling; 

Wat wij bieden

• inschaling in schaal L11, conform de CAO voor het Primair Onderwijs 


• de vacature betreft een tijdelijke aanstelling met uitzicht op vast 

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw N. Daleboudt, directeur, 058 – 267 8 267. Algemene informatie over de Caleidoscoop vind je via www.renn4.nl. 

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 20 januari 2022 te mailen naar j.vdgaast@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-140-1. 

De gesprekken vinden plaats in week 4. 

Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.  

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou

Leerkracht voor groep 5 / 6

Sws de Gavelander is een dorpsschool in Oostwold onder de vlag van Quadraten. We zijn een Daltonschool en hechten dan ook veel waarde aan zelfstandigheid, eigen verantwoordelijkheid en samenwerking. We hebben oog voor de…

Quadraten Oostwold

Leerkracht L11, S(B)O De Delta/Bladergroenschool te Appingedam, 0,8 wtf

Je verzorgt onderwijs en verricht rechtstreeks daaruit voortvloeiende taken, zoals het voorbereiden van lessen op basis van het leerplan en het beheren en bijhouden van de pedagogische en didactische administratie. Je draagt bij aan…

Stichting RENN4 Appingedam

Leerkrachtondersteuner A, VSO Sneek, 0,4 wtf

De leerkrachtondersteuner A verzorgt instructie en praktische en pedagogische (stage)begeleiding van leerlingen binnen of buiten de klas in samenspraak met de leerkracht. Je toetst en corrigeert onderwijsactiviteiten van…

Stichting RENN4 Leeuwarden