Intern begeleider voor CBS Roemte

Intern begeleider voor CBS Roemte

deze vacature is niet meer beschikbaar

Intern begeleider voor CBS Roemte

internbegeleider

Loppersum

PC

0,5 fte

plaatsingsdatum

27 december 2021

arbeidsovereenkomst

ingangsdatum

Zo snel mogelijk

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 27 december 2021
Standplaats Loppersum
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam internbegeleider
Arbeidsovereenkomst -
Aantal FTE 0,5
Opleidingsniveau HBO
CAO Primair Onderwijs
Schaal L11
Sluitingsdatum solliciteren voor 21 januari 2022
<h4><strong>Onze contactgegevens</strong></h4><p>Voor vragen kun je contact opnemen met Astrid Briek (directeur), 0596-571390. Je sollicitatiebrief en CV kun je tot uiterlijk 21 januari 2022 mailen naar info@noordkwartier.nl of versturen via deze website.&nbsp;</p>

Onze school

CBS Roemte biedt primair onderwijs aan leerlingen uit Loppersum en omgeving. Wij vinden een veilige, gestructureerde basis en een goede sfeer belangrijk. Hiermee geven we kinderen de ruimte om zich optimaal te blijven ontwikkelen en met plezier naar school te gaan. Wij bieden kinderen een breed leerpakket aan waarbij we ze graag willen uitdagen en willen voorbereiden op de toekomst.

Onze vacature

Als intern begeleider zet jij graag je kennis en ervaring in om het gedreven team van CBS Roemte te begeleiden. Je hecht waarde aan een vriendelijk en veilig leerklimaat en het stimuleren van sociaal-emotionele vaardigheden, talenten en mogelijkheden. 

We zoeken een intern begeleider die kan werken in de leergemeenschap van onze school. We laten de klassieke invulling van de intern begeleider achter ons. De intern begeleider krijgt een meer coördinerende en coachende rol. In deze functie is het belangrijk om gegevens goed te kunnen analyseren en te presenteren om de leerkracht te kunnen helpen. Je denkt mee en kijkt mee en zoekt naar mogelijkheden om samen te leren en te delen. Het is een cultuuromslag binnen onze school, waarin je meegroeit naar de nieuwe rol van intern begeleider. 

Onze ideale nieuwe collega

Je bent natuurlijk in het bezit van een afgeronde PABO. Daarnaast heb je een opleiding tot IB'er of een Master Special Education Needs gevolgd. Je bent een coördinator met goede communicatieve en coachende vaardigheden. Je wilt echt onderdeel zijn van onze professionele leergemeenschap, waarin je samenwerken, innoveren en leren stimuleert. 

Je kunt meedenken en werken in de omslag van curatieve naar preventieve zorg. Je vertaalt visie naar concrete actie. Je laat ook genoeg ruimte voor individuele acties en experimenten van je collega's, waarbij hun talenten optimaal ingezet worden. 

Ons aanbod

Natuurlijk bieden we je een salaris conform de CAO voor het primair onderwijs, in schaal 11. Tijdens het inwerktraject word je begeleid doormiddel van coaching en individuele gesprekken. Je krijgt de kans om te werken in een enthousiast team dat altijd bezig is met het verbeteren van de school. Je kunt terugvallen op een netwerk van intern begeleiders binnen twee samenwerkende besturen. Je krijgt de kans om een adviserende rol te vervullen in het managementteam, vanuit de gezamenlijke verantwoordelijkheid voor alle kinderen binnen de school.

Onze contactgegevens

Voor vragen kun je contact opnemen met Astrid Briek (directeur), 0596-571390. Je sollicitatiebrief en CV kun je tot uiterlijk 21 januari 2022 mailen naar info@noordkwartier.nl of versturen via deze website. 

nieuwste vacatures voor jou

Leerkracht groep 3/4 wegens vervanging zwangerschapsverlof

Voor de periode van 28 februari 2022 tot de zomervakantie 2022 Dit ter vervanging van een zwangerschapsverlof. De vervangingsdagen zijn maandag, dinsdagochtend, donderdag en vrijdag (op vrijdagmiddag de combinatie 3/ 4/ 5). Het…

VCSO Bakkeveen

OPO Furore - OBS Thrimwalda - Leerkracht groep 5-6 – 0,8 fte

OBS Thrimwalda is een openbare basisschool in Gytsjerk. De kracht van deze kleine dorpsschool is, dat ieder kind wordt gezien en de kans krijgt zichzelf te zijn en zich van daaruit kan ontwikkelen. Bij ons staat het kind centraal. …

Stichting Adenium Drachten

Leerkracht L11, S(B)O De Delta/Bladergroenschool te Appingedam, 0,8 wtf

Je verzorgt onderwijs en verricht rechtstreeks daaruit voortvloeiende taken, zoals het voorbereiden van lessen op basis van het leerplan en het beheren en bijhouden van de pedagogische en didactische administratie. Je draagt bij aan…

Stichting RENN4 Appingedam