Leerkracht voor de bovenbouw

Leerkracht voor de bovenbouw

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht voor de bovenbouw

leraar

Loppersum

0,6 fte

plaatsingsdatum

27 december 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

Zo snel mogelijk

opleidingsniveau

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 27 december 2021
Standplaats Loppersum
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam leraar
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,6
Opleidingsniveau -
CAO
Schaal Ntb
Sluitingsdatum solliciteren voor 21 januari 2022
<h4><strong>Ons contact</strong></h4><p>Voor vragen kun je contact opnemen met Astrid Briek, de directeur van CBS Roemte. Zij is bereikbaar via 0596-571390. Je sollicitatiebrief en CV kun je tot uiterlijk 21 januari 2022 mailen naar info@noordkwartier.nl of versturen via deze website.&nbsp;</p>

Onze school

CBS Roemte biedt primair onderwijs aan leerlingen uit Loppersum en omgeving. Wij vinden een veilige, gestructureerde basis en een goede sfeer belangrijk. Hiermee geven we kinderen de ruimte om zich optimaal te blijven ontwikkelen en met plezier naar school te gaan. Wij bieden kinderen een breed leerpakket aan waarbij we ze graag willen uitdagen en willen voorbereiden op de toekomst.

Onze nieuwe collega

Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega die in het bezit is van een Pabo-diploma, of deze binnenkort haalt. Je 'ziet' kinderen, begeleidt ze, biedt ze structuur en kan ze uitdagen in hun leerweg. Je bent een teamplayer die graag samenwerkt met je collega's en ouders of verzorgers. Naast je werk in de klas draag je ook graag bij aan schoolontwikkeling. We werken met Focus PO en KiVA, het zou prettig zijn als je hier al bekend mee bent.

Ons aanbod

Natuurlijk bieden we je een salaris conform de CAO voor het primair onderwijs. Tijdens het inwerktraject word je begeleid doormiddel van coaching en individuele gesprekken. Je krijgt de kans om te werken in een enthousiast team dat altijd bezig is met het verbeteren van de school.

Ons contact

Voor vragen kun je contact opnemen met Astrid Briek, de directeur van CBS Roemte. Zij is bereikbaar via 0596-571390. Je sollicitatiebrief en CV kun je tot uiterlijk 21 januari 2022 mailen naar info@noordkwartier.nl of versturen via deze website. 

nieuwste vacatures voor jou

Leerkracht

Vanaf oktober voor 4 maanden ter vervanging van zwangerschapsverlof Welkom in Siddeburen! Wij creëren een leeromgeving waarin kinderen tot bloei kunnen komen. Een kind kan immers pas leren en presteren, als het met plezier naar…

VCO Midden- en Oost-Groningen Siddeburen

Locatiemanager(s)

Het werk  Jouw hoofdtaak? Jouw team van pedagogisch professionals in haar kracht zetten. Een sterk en gemotiveerd team zorgt immers voor een optimale ontwikkelomgeving voor kinderen! Je coacht, faciliteert en motiveert de teams…

Sinne Kinderopvang

Gedragsdeskundige, VSO Sneek

Je maakt deel uit van de multidisciplinair samengestelde Commissie van Begeleiding die leerkrachten in staat stelt een handelingsplan adequaat uit te voeren. Jouw werkzaamheden spelen zich af op leerkracht-, leerling- en schoolniveau…

Stichting RENN4 Sneek