PCBO It Foarhûs - Leerkracht groep 1 - 0,6–0,9 fte

PCBO It Foarhûs - Leerkracht groep 1 - 0,6–0,9 fte

PCBO It Foarhûs - Leerkracht groep 1 - 0,6–0,9 fte

Leerkracht

Drachten

PC

0,6 - 0,9 fte fte

plaatsingsdatum

21 december 2021

arbeidsovereenkomst

Onbepaalde tijd (vast)

ingangsdatum

01-03-2022

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Bert Boers

bert.boers@pcbosmallingerland.nl
06-21822714

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 21 december 2021
Standplaats Drachten
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Onbepaalde tijd (vast)
Aantal FTE 0,6 - 0,9 fte
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal in overleg
Sluitingsdatum solliciteren voor 28 februari 2022
<h4><strong>Leerkracht groep 1 - 0,6 - 0,9 fte</strong></h4><p>vast dienstverband<br>werkdagen zijn woensdag t/m vrijdag tot de gehele werkweek<br><br><b>Durf jij de uitdaging aan? </b><br>Wij zoeken een collega met passie voor onderwijs, specifiek voor het jonge kind.&nbsp;<p>Wij hebben een vacature voor drie-vijf dagen.<br><b><br>Vereiste kennis en vaardigheden:</b><br>* In bezit vaneenPABO-diploma.<br>* Positief kunnen bijdragen aan de schoolontwikkeling;<br>* Zelfreflectie en een lerende houding is onmisbaar! Je bent een professional in jouw vak;<br>* Samenwerken kan jij goed. Je staat open voor feedback en geeft dit ook aan anderen;<br>* Jij bent een verbinder, zowel in het teamals ook naar samenwerkingspartners;<br>* Werken volgens de identiteit van onze school gaat jou prima af;<br>* Je wilt je verbinden aan ons team en gaat een uitdaging niet uit de weg.<br><br>Heb je interesse? Reageer dan voor 15 januari 2022 door een e-mail te sturen met je motivatie en C.V. naar bert.boers@pcbosmallingerland.nl. <br>Voor meer informatie kun je contact opnemen met Bert Boers (werkzaam op maandag, donderdag en vrijdag), interim directeur It Foarhûs, telefoonnummer 0512545404 of 0621822714</p></p>

PCBO It Foarhûs Drachten zoekt een Leerkracht groep 1 - 0,6 - 0,9 fte

’t Foarhûs, een vruchtbare bodem voor een rijke oogst!

PCBO ’t Foarhûs is een christelijke basisschool in de wijk De Trisken in Drachten.
Wij stimuleren elke leerling in zijn of haar ontwikkeling binnen een veilige en warme schoolomgeving. We hebben ons onderwijs zo ingericht dat we rekening houden met de principes van Hart (identiteit, respect), Hoofd (optimale ontwikkeling voor iedere leerling) en Handen (creativiteit, samen beleven en ondernemen). Naar onze school gaan ongeveer 135 leerlingen. Ons team bestaat uit 14 personen en de school heeft 7 Groepen.
Wegens pensionering zijn wij met ingang van 1 maart 2022 op zoek naar een enthousiaste en bevlogen

Leerkracht groep 1 - 0,6 - 0,9 fte

vast dienstverband
werkdagen zijn woensdag t/m vrijdag tot de gehele werkweek

Durf jij de uitdaging aan?
Wij zoeken een collega met passie voor onderwijs, specifiek voor het jonge kind. 

Wij hebben een vacature voor drie-vijf dagen.

Vereiste kennis en vaardigheden:

* In bezit vaneenPABO-diploma.
* Positief kunnen bijdragen aan de schoolontwikkeling;
* Zelfreflectie en een lerende houding is onmisbaar! Je bent een professional in jouw vak;
* Samenwerken kan jij goed. Je staat open voor feedback en geeft dit ook aan anderen;
* Jij bent een verbinder, zowel in het teamals ook naar samenwerkingspartners;
* Werken volgens de identiteit van onze school gaat jou prima af;
* Je wilt je verbinden aan ons team en gaat een uitdaging niet uit de weg.

Heb je interesse? Reageer dan voor 15 januari 2022 door een e-mail te sturen met je motivatie en C.V. naar bert.boers@pcbosmallingerland.nl.
Voor meer informatie kun je contact opnemen met Bert Boers (werkzaam op maandag, donderdag en vrijdag), interim directeur It Foarhûs, telefoonnummer 0512545404 of 0621822714

ik reageer