Welke bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

Welke bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

Welke bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

Leerkracht

LEENS

Openbaar (de denominaties)

0,6000 fte

plaatsingsdatum

24 november 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

01-01-2022

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Simone Doolaard

s.doolaard@vcpong.nl
0595572017

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 24 november 2021
Standplaats LEENS
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,6000
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 30 november 2021
<h4><strong>SWS de Leenstertil zoekt een enthousiaste en ondernemende leerkracht voor combinatiegroep 3/4</strong></h4><p><p><i>De sector openbaar primair onderwijs van Schoolbestuur Lauwers en Eems heeft 15 basisscholen in de gemeenten Het Hogeland en Westerkwartier, met ongeveer 1400 leerlingen.&nbsp;</i></p><p>SWS De Leenstertil is een samenwerkingsschool die op 1 augustus 2020 is ontstaan uit CBS De Regenboog en OBS Lydinge. Op de school werken leerkrachten die in dienst zijn bij VCPO-Noord Groningen en leerkrachten die in dienst zijn van Lauwers en Eems. Samen met de kinderopvangorganisatie Waddenkind zitten we in een nieuw gebouw dat aan het voormalige gemeentehuis van Leens is gebouwd. De school heeft ongeveer 110 leerlingen verdeeld over 6 groepen. We geven modern onderwijs en maken waar mogelijk gebruik van de ICT-mogelijkheden (waaronder Snappet). Wij werken volgens de principes van de Vreedzame School.&nbsp;<br></p><p><b>Als je bij ons komt werken…. </b><br><br>Dan kom je 24 uur per week op onze combinatiegroep met de leerlingen van groep 3 en 4 werken, de groep telt 28 leerlingen. Een dag in de week zijn jij en je collega leerkracht beiden aanwezig, twee dagen in de week is er ook een onderwijsassistent aanwezig. Ook op de andere dagen kan de groep voor bepaalde vakken gesplitst worden. Op woensdag en vrijdag is de groep ’s middags vrij. Je wordt onderdeel van een bevlogen en gemotiveerd team waar we het gewoon vinden dingen samen op te pakken en elkaar te ondersteunen.&nbsp; &nbsp;<br></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Jij past bij ons……&nbsp;</b></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Als je actief meedenkt met je team. Onze voorkeur gaat uit naar een leerkracht die ervaring en/of affiniteit heeft met werken op combinatiegroepen. Je hebt een relevante opleiding; minimaal HBO niveau.&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Wat kan je van ons verwachten?&nbsp;</b></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">&nbsp;Je gaat samenwerken met een fijn team dat denkt in kansen en mogelijkheden. Uiteraard krijg je begeleiding en ondersteuning.&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Zoek jij dit?</b>&nbsp;</span></p><p></p><ul><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een salaris in schaal L10 (CAO PO).&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een tijdelijk dienstverband met ingang van 01-01-2022 of 01-02-2022, met uitzicht op vast.</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Werkdagen bij voorkeur dins-, donder-, en vrijdag.&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Veel ruimte, ook voor jouw eigen professionele ontwikkeling.</span></li><li>Enthousiaste en betrokken collega’s die zich met hart en ziel inzetten voor elkaar en de leerlingen op school.&nbsp;</li></ul><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b><br>Meer lezen of heb je een vraag?&nbsp;</b></span><p></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Meer informatie over de school: op www.leenstertil.vcpong.nl.&nbsp;<br></span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Informatie over onze organisatie: op www.lauwerseneemspo.nl. <br>Als je inhoudelijk meer wilt weten over de vacature: Simone Doolaard, directeur, s.doolaard@vcpong.nl of 0595-572017.&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Is dit jouw kans? </b><br><br>Aarzel niet en schrijf ons! Je sollicitatiebrief met motivatie en CV ontvangen we graag uiterlijk 30 november 2021. Stuur deze naar: Schoolbestuur Lauwers en Eems PO, t.a.v. mevrouw Y. Garcia, via y.garcia@lauwerseneems.nl.</span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">&nbsp;</span></p></p>

SWS de Leenstertil zoekt een enthousiaste en ondernemende leerkracht voor combinatiegroep 3/4

De sector openbaar primair onderwijs van Schoolbestuur Lauwers en Eems heeft 15 basisscholen in de gemeenten Het Hogeland en Westerkwartier, met ongeveer 1400 leerlingen. 

SWS De Leenstertil is een samenwerkingsschool die op 1 augustus 2020 is ontstaan uit CBS De Regenboog en OBS Lydinge. Op de school werken leerkrachten die in dienst zijn bij VCPO-Noord Groningen en leerkrachten die in dienst zijn van Lauwers en Eems. Samen met de kinderopvangorganisatie Waddenkind zitten we in een nieuw gebouw dat aan het voormalige gemeentehuis van Leens is gebouwd. De school heeft ongeveer 110 leerlingen verdeeld over 6 groepen. We geven modern onderwijs en maken waar mogelijk gebruik van de ICT-mogelijkheden (waaronder Snappet). Wij werken volgens de principes van de Vreedzame School. 

Als je bij ons komt werken….

Dan kom je 24 uur per week op onze combinatiegroep met de leerlingen van groep 3 en 4 werken, de groep telt 28 leerlingen. Een dag in de week zijn jij en je collega leerkracht beiden aanwezig, twee dagen in de week is er ook een onderwijsassistent aanwezig. Ook op de andere dagen kan de groep voor bepaalde vakken gesplitst worden. Op woensdag en vrijdag is de groep ’s middags vrij. Je wordt onderdeel van een bevlogen en gemotiveerd team waar we het gewoon vinden dingen samen op te pakken en elkaar te ondersteunen.   

Jij past bij ons…… 

Als je actief meedenkt met je team. Onze voorkeur gaat uit naar een leerkracht die ervaring en/of affiniteit heeft met werken op combinatiegroepen. Je hebt een relevante opleiding; minimaal HBO niveau. 

Wat kan je van ons verwachten? 

 Je gaat samenwerken met een fijn team dat denkt in kansen en mogelijkheden. Uiteraard krijg je begeleiding en ondersteuning. 

Zoek jij dit? 

  • Een salaris in schaal L10 (CAO PO). 
  • Een tijdelijk dienstverband met ingang van 01-01-2022 of 01-02-2022, met uitzicht op vast.
  • Werkdagen bij voorkeur dins-, donder-, en vrijdag. 
  • Veel ruimte, ook voor jouw eigen professionele ontwikkeling.
  • Enthousiaste en betrokken collega’s die zich met hart en ziel inzetten voor elkaar en de leerlingen op school. 

Meer lezen of heb je een vraag? 

Meer informatie over de school: op www.leenstertil.vcpong.nl. 
Informatie over onze organisatie: op www.lauwerseneemspo.nl.
Als je inhoudelijk meer wilt weten over de vacature: Simone Doolaard, directeur, s.doolaard@vcpong.nl of 0595-572017. 

Is dit jouw kans?

Aarzel niet en schrijf ons! Je sollicitatiebrief met motivatie en CV ontvangen we graag uiterlijk 30 november 2021. Stuur deze naar: Schoolbestuur Lauwers en Eems PO, t.a.v. mevrouw Y. Garcia, via y.garcia@lauwerseneems.nl.
 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer