leerkracht groep 6 CBS De Vuurvlinder in Sneek

leerkracht groep 6 CBS De Vuurvlinder in Sneek

leerkracht groep 6 CBS De Vuurvlinder in Sneek

leraar

Sneek

PC

0,6 fte

plaatsingsdatum

23 november 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

01-01-2022

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Jaring Attema

jaringattema@palludara.nl
0515-411424

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 23 november 2021
Standplaats Sneek
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam leraar
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,6
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO-PO
Schaal 10
Sluitingsdatum solliciteren voor 6 december 2021
<h4><strong>Ben jij de enthousiaste juf of meester die wij zoeken?</strong></h4><p><a href="https://palludara.nl/vacatures"></a><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Het betreft een tijdelijke vacature in verband met zwangerschapsverlof van de huidige leerkracht tot (in ieder geval) de zomervakantie van 2021-2022.&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b><i>&nbsp;Ben jij die betrokken, vrolijke juf of meester, die ziet wat iedere leerling nodig heeft en handel je daarnaar? Lees dan verder!&nbsp;</i></b></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Wie zijn wij?</b> <br>CBS De Vuurvlinder in Sneek is een christelijke basisschool met zo’n 400 leerlingen en een enthousiast en ervaren team van ongeveer 40 medewerkers. Samen helpen wij de kinderen zich te ontwikkelen. Onderwijs is meer dan leren. Wij dagen leerlingen uit om zichzelf te zijn en respect te hebben voor de ander. Ook leren we ze om verantwoordelijkheid te nemen voor hun eigen keuzes en gedrag: eigenaarschap noemen we dat. We maken verbinding met elkaar én de wereld om ons heen. Jij mag er zijn! Op De Vuurvlinder bieden wij onze leerlingen een goed en veilig pedagogisch klimaat. Wij zorgen hierbij voor een sfeer van veiligheid, vertrouwen en openheid voor elkaar. Ook wordt het zelfvertrouwen en de zelfstandigheid van de leerlingen gestimuleerd. De Vuurvlinder kenmerkt zich door adaptief onderwijs. Ieder kind is uniek en verdient individuele aandacht. We houden rekening met verschillen in werkhouding, werktempo, niveau en interesse. We leren de kinderenrespectvol om te gaan met zichzelf en met elkaar. Dit zorgt voor een positieve sfeer in èn om de school. Bij ons op school helpen we de kinderen zich te ontwikkelen ‘van rups tot unieke vuurvlinder’. <br><br><b>Wie zoeken wij? </b><br>Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, daadkrachtige leerkracht die gedurende het bevallingsverlof van één van onze collega's in samenwerking met de duo-partner de zorg wil dragen voor groep 6. Iemand die zich samen met collega’s en ouders optimaal wil inzetten voor de ontwikkeling van de leerlingen. Je bent in het bezit van een PABO-diploma, breed inzetbaar en natuurlijk heb je affiniteit met de leeftijdsgroep. Je kunt een duidelijke structuur aanbrengen en je beschikt over creativiteit, flexibiliteit, geduld en humor. Ook herken jij je in de kernwaarden van onze stichting en onze christelijke identiteit. <br><b><br>Wat bieden wij jou:</b><br><ul><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Begeleiding en ondersteuning van collega’s&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een betrokken team dat met elkaar samenwerkt vanuit respect voor elkaar </span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Wij hanteren de CAO-PO • Reiskostenvergoeding </span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Ruimte om jezelf te blijven ontwikkelen d.m.v. scholing</span></li></ul></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br><b>Palludara: met een open blik kijk je verder! </b><br>CBS De Vuurvlinder is één van de 14 scholen van Stichting Palludara. Als Palludara staan wij voor christelijk kwalitatief primair onderwijs in de gemeente Súdwest-Fryslân. Onze kernactiviteit is het verzorgen van passend onderwijs aan leerplichtige kinderen in de leeftijd van 4-12 jaar. Onze scholen zijn gevestigd in de stad Sneek, Bolsward en een aantal dorpen daar omheen. Op deze scholen krijgen ongeveer 2200 kinderen les en er werken zo’n 280 medewerkers. Vanuit onze kernwaarden verbinding, eigenaarschap en respect kijken wij verder naar onze gezamenlijke ambities: zorgzame aandacht voor diversiteit, een waardenvolle ontwikkeling van 0-18 jaar, ruimte voor talentontwikkeling en uitdagen tot een leven lang leren! <br><br><b>Interesse? </b><br>Wij ontvangen graag jouw motivatie en CV, t.a.v. de heer Jaring Attema(directeur) voor maandag 6 december via de mail:&nbsp;</span><a href="jaringattema@palludara.nl">jaringattema@palludara.nl</a><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">, ook bereikbaar voor aanvullende info: (06) 14 88 17 39. Deze vacature is zowel intern als extern uitgezet. Bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat voorrang op een externe kandidaat.&nbsp;</span><br></p><p><a href="https://palludara.nl/vacatures/"></a></p><p><br></p><p></p></p>

Ben jij de enthousiaste juf of meester die wij zoeken?

Het betreft een tijdelijke vacature in verband met zwangerschapsverlof van de huidige leerkracht tot (in ieder geval) de zomervakantie van 2021-2022. 

 Ben jij die betrokken, vrolijke juf of meester, die ziet wat iedere leerling nodig heeft en handel je daarnaar? Lees dan verder! 

Wie zijn wij?
CBS De Vuurvlinder in Sneek is een christelijke basisschool met zo’n 400 leerlingen en een enthousiast en ervaren team van ongeveer 40 medewerkers. Samen helpen wij de kinderen zich te ontwikkelen. Onderwijs is meer dan leren. Wij dagen leerlingen uit om zichzelf te zijn en respect te hebben voor de ander. Ook leren we ze om verantwoordelijkheid te nemen voor hun eigen keuzes en gedrag: eigenaarschap noemen we dat. We maken verbinding met elkaar én de wereld om ons heen. Jij mag er zijn! Op De Vuurvlinder bieden wij onze leerlingen een goed en veilig pedagogisch klimaat. Wij zorgen hierbij voor een sfeer van veiligheid, vertrouwen en openheid voor elkaar. Ook wordt het zelfvertrouwen en de zelfstandigheid van de leerlingen gestimuleerd. De Vuurvlinder kenmerkt zich door adaptief onderwijs. Ieder kind is uniek en verdient individuele aandacht. We houden rekening met verschillen in werkhouding, werktempo, niveau en interesse. We leren de kinderenrespectvol om te gaan met zichzelf en met elkaar. Dit zorgt voor een positieve sfeer in èn om de school. Bij ons op school helpen we de kinderen zich te ontwikkelen ‘van rups tot unieke vuurvlinder’.

Wie zoeken wij?
Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, daadkrachtige leerkracht die gedurende het bevallingsverlof van één van onze collega's in samenwerking met de duo-partner de zorg wil dragen voor groep 6. Iemand die zich samen met collega’s en ouders optimaal wil inzetten voor de ontwikkeling van de leerlingen. Je bent in het bezit van een PABO-diploma, breed inzetbaar en natuurlijk heb je affiniteit met de leeftijdsgroep. Je kunt een duidelijke structuur aanbrengen en je beschikt over creativiteit, flexibiliteit, geduld en humor. Ook herken jij je in de kernwaarden van onze stichting en onze christelijke identiteit.

Wat bieden wij jou:

  • Begeleiding en ondersteuning van collega’s 
  • Een betrokken team dat met elkaar samenwerkt vanuit respect voor elkaar
  • Wij hanteren de CAO-PO • Reiskostenvergoeding
  • Ruimte om jezelf te blijven ontwikkelen d.m.v. scholing


Palludara: met een open blik kijk je verder!
CBS De Vuurvlinder is één van de 14 scholen van Stichting Palludara. Als Palludara staan wij voor christelijk kwalitatief primair onderwijs in de gemeente Súdwest-Fryslân. Onze kernactiviteit is het verzorgen van passend onderwijs aan leerplichtige kinderen in de leeftijd van 4-12 jaar. Onze scholen zijn gevestigd in de stad Sneek, Bolsward en een aantal dorpen daar omheen. Op deze scholen krijgen ongeveer 2200 kinderen les en er werken zo’n 280 medewerkers. Vanuit onze kernwaarden verbinding, eigenaarschap en respect kijken wij verder naar onze gezamenlijke ambities: zorgzame aandacht voor diversiteit, een waardenvolle ontwikkeling van 0-18 jaar, ruimte voor talentontwikkeling en uitdagen tot een leven lang leren!

Interesse?
Wij ontvangen graag jouw motivatie en CV, t.a.v. de heer Jaring Attema(directeur) voor maandag 6 december via de mail: 
jaringattema@palludara.nl, ook bereikbaar voor aanvullende info: (06) 14 88 17 39. Deze vacature is zowel intern als extern uitgezet. Bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat voorrang op een externe kandidaat. 


Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer