leerkracht groep 7 (0,6/0,7 fte) voor Simon Havingaschool in Sneek

leerkracht groep 7 (0,6/0,7 fte) voor Simon Havingaschool in Sneek

leerkracht groep 7 (0,6/0,7 fte) voor Simon Havingaschool in Sneek

leraar

Sneek

PC

0,6/0,7 fte fte

plaatsingsdatum

23 november 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

01-01-2022

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Dorette Smits

dorettemits@palludara.n
0515-416387

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 23 november 2021
Standplaats Sneek
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam leraar
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,6/0,7 fte
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO-PO
Schaal 10
Sluitingsdatum solliciteren voor 6 december 2021
<h4><strong>Interesse?</strong></h4><p>Wij ontvangen graag jouw motivatie en CV, t.a.v. Dorette Smits(directeur) voor maandag 6 december 2022 via de mail:&nbsp;<a href="dorettesmits@palludara.nl ">dorettesmits@palludara.nl</a>.</p>

ENTHOUSIASTE LEERKRACHT VOOR GROEP 7 (0,6 -0,7 fte) per 1 januari 2022.

Ben jij die betrokken, enthousiaste juf of meester, die ziet wat iedere leerling nodig heeft én heb je affiniteit met de bovenbouw? Dan is dit misschien iets voor jou! 

Wie zijn wij?

 De Simon Havingaschool is een bruisende christelijke basisschool met zo’n 230 leerlingen en een team van 25 medewerkers. Samen ontdekken we het unieke talent van ieder kind. Wij vertrouwen erop dat leerlingen bij ons op school, in vrijheid en met respect voor de ander, eigen keuzes leren maken. We maken verbinding met elkaar én de wereld om ons heen.    

Onze belofte aan onze leerlingen

Wij beloven onze kinderen dat zij na 8 jaar op de Simon Havingaschool kunnen zeggen: ‘Ik heb vertrouwen in mijzelf en laat aan anderen zien dat ik te vertrouwen ben. Ik heb de moed om mijn eigen keuzes te maken, waardoor ik mijn doelen bereik.’ Wij werken aan deze belofte vanuit de 7 gewoonten van Stephen Covey. Deze gewoonten zijn de basis voor het succes van iedere individuele leerling. De kern hiervan is jezelf zijn en jezelf ontwikkelen. Ook werken wij als The Leader in Me-school aan eigentijds en inspirerend onderwijs, waarin we de kinderen helpen hun leven lang eigenaar te zijn van hun eigen ontwikkeling.  

Wij zoeken een leerkracht die

 • Zich proactief opstelt
 • Doelen kan stellen
 • Kan denken in win-win
 • Openstaat voor ideeën van anderen
 • Samen met leerlingen, ouders en team mooie dingen doet
 • Zichzelf kent en de balans weet te bewaren
 • Zich herkent in de kernwaarden van onze stichting en onze christelijke identiteit 

Wat bieden wij jou

 • Een betrokken team dat met elkaar samenwerkt en elkaar versterkt 
 • Enthousiaste leerlingen 
 • Ruimte om jezelf te blijven ontwikkelen 
 • Wij hanteren de CAO-PO 
 • Reiskostenvergoeding 

Palludara: met een open blik kijk je verder!

De Simon Havingaschool is één van de 14 scholen van Stichting Palludara. Als Palludara staan wij voor christelijk kwalitatief primair onderwijs in de gemeente Súdwest-Fryslân. Onze kernactiviteit is het verzorgen van passend onderwijs aan leerplichtige kinderen in de leeftijd van 4-12 jaar. Onze scholen zijn gevestigd in de stad Sneek, Bolsward en een aantal dorpen daar omheen. Hier krijgen ongeveer 2200 kinderen les en er werken zo’n 280 medewerkers. Onze kernwaarden zijn verbinding, eigenaarschap en respect. De gezamenlijke ambitie van onze scholen is zorgzame aandacht voor diversiteit, een waardenvolle ontwikkeling van 0-18 jaar, ruimte voor talentontwikkeling en zowel medewerkers als leerlingen uitdagen tot een leven lang leren!  

Interesse?

Wij ontvangen graag jouw motivatie en CV, t.a.v. Dorette Smits(directeur) voor maandag 6 december 2022 via de mail: dorettesmits@palludara.nl.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer