Leerkracht L11 De Saffier, o,6 vervanging zwangerschapsverlof

Leerkracht L11 De Saffier, o,6 vervanging zwangerschapsverlof

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht L11 De Saffier, o,6 vervanging zwangerschapsverlof

Leerkracht L11

Drachten

Algemeen Bijzonder

0,6 fte

plaatsingsdatum

17 september 2020

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

januari 2021

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 17 september 2020
Standplaats Drachten
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht L11
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,6
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO voor het Primair Onderwijs
Schaal L11
Sluitingsdatum solliciteren voor 5 oktober 2020
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p>Wij ontvangen jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae graag uiterlijk 4 oktober 2020 via het volgende mailadres: g.djong@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 20-65. <br>We nodigen je uit om eerst mee te draaien in de groepen in week 41 en 43 en plannen vervolgens een sollicitatiegesprek.<p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br>Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.&nbsp;</span><br></p></p>

RENN4

RENN4 is een onderwijsorganisatie voor leerlingen die specifieke vragen stellen aan het onderwijs op het gebied van leren en gedrag. Op meer dan 30 locaties in de drie noordelijke provincies geven we speciaal basisonderwijs en voortgezet speciaal onderwijs. Dit alles gericht op het realiseren van een toekomstperspectief voor kinderen en jeugdigen met een specifieke onderwijsbehoefte.

Jouw werkzaamheden

Je verzorgt onderwijs en verricht rechtstreeks daaruit voortvloeiende taken, zoals het voorbereiden van lessen op basis van het leerplan en het beheren en bijhouden van de pedagogische en didactische administratie. Je draagt bij aan de activiteiten van de school, zoals schoolevenementen en teamvergaderingen. Je levert een bijdrage aan de vernieuwing van het onderwijs en draagt bij aan je eigen deskundigheidsbevordering.

Jouw werkplek

De Saffier is een school voor speciaal onderwijs voor leerlingen van 4 tot 12 jaar met gedragsproblemen en/of psychische problematiek. De leerlingen die naar onze school gaan hebben een toelaatbaarheidsverklaring (TLV) voor SO onderwijs. Op dit moment hebben wij 6 groepen en rond de 60 leerlingen op school. En een interne kleutergroep op het Behandel en Expertise Centrum (BEC) van Jeugdhulp Friesland waar aan zo’n 12 leerlingen onderwijs wordt gegeven. 

Wat wij vragen

  •  onderwijsbevoegdheid (PABO diploma)
  •  je hebt bij voorkeur ervaring in het speciaal onderwijs of wilt graag ervaring opdoen
  •  je hebt goede communicatieve vaardigheden en het vermogen deze te vertalen in het werken met leerlingen, teamleden en ouders
  •  het vermogen vanuit een multidisciplinaire benadering samen te werken met andere disciplines binnen de school en externe instanties          op het gebied van jeugdzorg
  •  affiniteit met de doelgroep, namelijk leerlingen met gedrags- en/of psychiatrische problematiek
  •  je bent een teamwerker met een flexibele instelling.  

Wat wij bieden

  •   inschaling in schaal L11, conform de CAO voor het Primair Onderwijs
  •   de vacature betreft een tijdelijke aanstelling (i.v.m. zwangerschapsverlof))
  •   gemotiveerde collega’s en een hecht team.  

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Itie ter Steege, teamleider van De Saffier. tel. 0512-543638. Algemene informatie over De Saffier vind je via www.renn4.nl. 

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij ontvangen jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae graag uiterlijk 4 oktober 2020 via het volgende mailadres: g.djong@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 20-65.
We nodigen je uit om eerst mee te draaien in de groepen in week 41 en 43 en plannen vervolgens een sollicitatiegesprek.


Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. 

nieuwste vacatures voor jou