Vacature Leerkracht OBS de Westerburcht in Eelde

Vacature Leerkracht OBS de Westerburcht in Eelde

deze vacature is niet meer beschikbaar

Vacature Leerkracht OBS de Westerburcht in Eelde

Leerkracht(en)

Eelde

Openbaar (de denominaties)

0.8 fte

plaatsingsdatum

18 oktober 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

01-11-2021

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 18 oktober 2021
Standplaats Eelde
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht(en)
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0.8
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal 10
Sluitingsdatum solliciteren voor 27 oktober 2021
<h4><strong>Wacht niet op een goede dag, maak er een!</strong></h4><p>Wacht niet op een goede dag, maak er een! IKC De Westerburcht is een openbaar IKC met daarbinnen een openbare basisschool. Wij dragen de beginselen van het openbaar onderwijs uit in woord en daad. IKC De Westerburcht is toegankelijk voor alle kinderen in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar, ongeacht hun afkomst, geloofsovertuiging, levensbeschouwing of etnische achtergrond. De waarden waar we in het openbaar onderwijs voor staan zijn: Gelijkwaardigheid; Vrijheid en Ontmoeting. Deze kernwaarden vormen samen met de slogan, ‘Openbare Scholen – Waar Verhalen Samenkomen!’, een stevig fundament onder de waarden van ons eigen bestuur en de school. Wij hebben een prachtige uitdagende vacature in groep 8 van Obs de Westerburcht in Eelde. Heb jij zin om voor de Westerburcht te komen werken als leerkracht, dan laten we ons graag verrassen door jouw sollicitatie. Je kunt deze mailen naar h.baarveld@stichtingbaasis.nl. Wij zoeken vanaf 1 november een leerkracht voor 0.8fte (2 parttimers behoort ook tot de mogelijkheden). Dus in de herfstachtige vakantie die voor de deur staat, kun je de tijd goed besteden door mij te mailen om een afspraak te maken. Bij Stichting Baasis begroeten we je graag!&nbsp;</p>

Wacht niet op een goede dag, maak er een!

Wacht niet op een goede dag, maak er een! IKC De Westerburcht is een openbaar IKC met daarbinnen een openbare basisschool. Wij dragen de beginselen van het openbaar onderwijs uit in woord en daad. IKC De Westerburcht is toegankelijk voor alle kinderen in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar, ongeacht hun afkomst, geloofsovertuiging, levensbeschouwing of etnische achtergrond. De waarden waar we in het openbaar onderwijs voor staan zijn: Gelijkwaardigheid; Vrijheid en Ontmoeting. Deze kernwaarden vormen samen met de slogan, ‘Openbare Scholen – Waar Verhalen Samenkomen!’, een stevig fundament onder de waarden van ons eigen bestuur en de school. Wij hebben een prachtige uitdagende vacature in groep 8 van Obs de Westerburcht in Eelde. Heb jij zin om voor de Westerburcht te komen werken als leerkracht, dan laten we ons graag verrassen door jouw sollicitatie. Je kunt deze mailen naar h.baarveld@stichtingbaasis.nl. Wij zoeken vanaf 1 november een leerkracht voor 0.8fte (2 parttimers behoort ook tot de mogelijkheden). Dus in de herfstachtige vakantie die voor de deur staat, kun je de tijd goed besteden door mij te mailen om een afspraak te maken. Bij Stichting Baasis begroeten we je graag! 

Onze School

nieuwste vacatures voor jou

Directeur voor cbs De Borgstee

CBS De Borgstee is een streekschool van ongeveer 200 leerlingen, gelegen in Grijpskerk. Grijpskerk is een actief, bloeiend dorp met een hechte samenleving en een rijk verenigingsleven, waarin samenwerking het uitgangspunt is. Op…

Quadraten Grijpskerk

Leerkracht combinatiegroep 6/7

CKC Drenthe is een stichting bestaande uit 30 christelijke kindcentra, waaronder een school voor speciaal basisonderwijs en een samenwerkingsschool in Noord- en Midden-Drenthe. 

CKC Drenthe Eelderwolde

SBO It Heechhof - Leerkracht onderbouw (0,4 fte)

SBO It Heechhôf is een openbare school voor speciaal basisonderwijs in Drachten. De ongeveer 130 leerlingen, in de leeftijd van 4 – 14 jaar, zijn geplaatst op grond van specifieke onderwijs- en/of ondersteuningsbehoeften. …

Stichting Adenium Drachten