LEERKRACHT GROEP 4 GEZOCHT

LEERKRACHT GROEP 4 GEZOCHT

deze vacature is niet meer beschikbaar

LEERKRACHT GROEP 4 GEZOCHT

leerkracht

Sibrandabuorren

Samenwerkingsschool

0,6-1,0 fte

plaatsingsdatum

15 oktober 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

01-12-2021

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Mienskipsskoalle De Legeaën
Aesgewei 56
8647 SG Sibrandabuorren
http://www.delegeaen.nl

Bekijk alle vacatures en kom meer te weten over Mienskipsskoalle De Legeaën

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 15 oktober 2021
Standplaats Sibrandabuorren
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,6-1,0
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO-PO
Schaal 10
Sluitingsdatum solliciteren voor 29 oktober 2021
<h4><strong>ENTHOUSIASTE LEERKRACHT GROEP 4 GEZOCHT!</strong></h4><p><b><i>Ben jij die betrokken, daadkrachtige leerkracht, die goed samen kan werken en graag zijn/haar talenten deelt met kinderen, collega’s en ouders? Lees dan verder!&nbsp;</i></b><p><br></p><p><b>Wie zijn wij? <br></b>Mienskipsskoalle De Legeaën is een bijzonder neutrale samenlevingsschool met zo’n 100 leerlingen en een team van 15 medewerkers. Samen ontdekken we het unieke talent van ieder kind. Bij ons op school is iedereen welkom! In 2018 zijn wij ontstaan uit een fusie tussen 3 scholen uit deze streek. Na twee jaar gewerkt te hebben op verschillende locaties hebben wij in augustus 2020 intrek genomen in onze nieuwbouwschool. Wij zijn een samenlevingsschool, een Mienskipskoalle die meertaligheid zoals het Nederlands, Fries en Engels belangrijk vindt. Onze missie is dat kinderen zich veilig en geborgen voelen op onze school. <i>Fan, foar en meielkoar! </i><br><br><b>Der is een hiele streek nedich om in bern grut te bringen. <br></b>Dat is ons motto. Samen met elkaar, de driehoek school-ouders-kind verbinden wij met onze omgeving. De kinderen werken, leren en leven bij ons op school samen met elkaar, door middel van groepsdoorbrekende momenten, en daarbij betrekken wij onze omgeving in de breedste zin van het woord. Wie zoeken wij? Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, daadkrachtige leerkracht voor groep 4. Iemand die zich samen met collega’s en ouders in wil zetten voor de duurzame ontwikkeling van de leerlingen. Belangrijk hierin is dat je verbindt, dat je meehelpt te bouwen aan een ‘échte’ mienskipsskoalle.&nbsp;</p><p><b>We zoeken...</b><br>een collega die in een aantrekkelijke, nieuwe school wil werken waarin je een veilige plek biedt voor àlle kinderen met een eigen identiteit en een eigen stijl. Iemand die vertrouwen krijgt en neemt voor de eigen ontwikkeling. Een teammaatje die met een heldere visie samenwerkt met collega’s om de kinderen en school nog beter tot zijn recht te laten komen. Een collega die zichzelf is, verantwoordelijkheid draagt en neemt.&nbsp;<br><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">&nbsp;Je bent in het bezit van een PABO-diploma, en hebt ervaring in óf affiniteit met de leerlingen in de middenbouw. en natuurlijk heb je affiniteit met kinderen. Je kunt een duidelijke structuur aanbrengen en je beschikt over creativiteit, flexibiliteit, geduld en humor. Ook herken jij je in de kernwaarden van onze school en stichting.&nbsp;</span></p><p><b>Wat bieden wij jou: </b><br>• Een uitdagende nieuwe fusieschool <br>• Steun van je collega’s, een veilige, vertrouwde en respectvolle omgeving<br>• Een plek om jouw talenten tot bloei te laten komen <br>• Plezier en voldoening <br>• Een gezellig team <br>• Wij hanteren de CAO-PO <br>• Reiskostenvergoeding <br>• Ruimte om jezelf te blijven ontwikkelen d.m.v. scholing&nbsp;</p><p><b>Palludara: met een open blik kijk je verder! </b><br>Mienskipsskoalle De Legeaën is één van de 14 scholen van Stichting Palludara. Palludara staat wij voor christelijk kwalitatief primair onderwijs in de gemeente Súdwest-Fryslân. Onze kernactiviteit is het verzorgen van passend onderwijs aan leerplichtige kinderen in de leeftijd van 4-12 jaar. Onze scholen zijn gevestigd in de stad Sneek, Bolsward en een aantal dorpen daar omheen. Op deze scholen krijgen ongeveer 2200 kinderen les en er werken zo’n 280 medewerkers. Vanuit onze kernwaarden verbinding, eigenaarschap en respect kijken wij verder naar onze gezamenlijke ambities: zorgzame aandacht voor diversiteit, een waardenvolle ontwikkeling van 0-18 jaar, ruimte voor talentontwikkeling en uitdagen tot een leven lang leren! <br><br><b>Interesse? </b><br>Wij ontvangen graag jouw motivatie en CV, t.a.v. de heer Seerp Rypkema (directeur) <b>voor vrijdag 29 oktober</b> via de mail: seerprypkema@palludara.nl, dinsdag t/m vrijdag ook bereikbaar voor aanvullende info via telefoonnummer (0515) 52 17 00. Deze vacature is zowel intern als extern uitgezet. Bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat voorrang op een externe kandidaat. Binnen onze samenlevingsschool zijn afspraken gemaakt over de samenstelling van ons team. In dit kader verdient een kandidaat met openbare signatuur voor deze vacature de voorkeur. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.&nbsp;&nbsp;</p></p>

ENTHOUSIASTE LEERKRACHT GROEP 4 GEZOCHT!

Ben jij die betrokken, daadkrachtige leerkracht, die goed samen kan werken en graag zijn/haar talenten deelt met kinderen, collega’s en ouders? Lees dan verder! 


Wie zijn wij?
Mienskipsskoalle De Legeaën is een bijzonder neutrale samenlevingsschool met zo’n 100 leerlingen en een team van 15 medewerkers. Samen ontdekken we het unieke talent van ieder kind. Bij ons op school is iedereen welkom! In 2018 zijn wij ontstaan uit een fusie tussen 3 scholen uit deze streek. Na twee jaar gewerkt te hebben op verschillende locaties hebben wij in augustus 2020 intrek genomen in onze nieuwbouwschool. Wij zijn een samenlevingsschool, een Mienskipskoalle die meertaligheid zoals het Nederlands, Fries en Engels belangrijk vindt. Onze missie is dat kinderen zich veilig en geborgen voelen op onze school. Fan, foar en meielkoar!

Der is een hiele streek nedich om in bern grut te bringen.
Dat is ons motto. Samen met elkaar, de driehoek school-ouders-kind verbinden wij met onze omgeving. De kinderen werken, leren en leven bij ons op school samen met elkaar, door middel van groepsdoorbrekende momenten, en daarbij betrekken wij onze omgeving in de breedste zin van het woord. Wie zoeken wij? Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, daadkrachtige leerkracht voor groep 4. Iemand die zich samen met collega’s en ouders in wil zetten voor de duurzame ontwikkeling van de leerlingen. Belangrijk hierin is dat je verbindt, dat je meehelpt te bouwen aan een ‘échte’ mienskipsskoalle. 

We zoeken...
een collega die in een aantrekkelijke, nieuwe school wil werken waarin je een veilige plek biedt voor àlle kinderen met een eigen identiteit en een eigen stijl. Iemand die vertrouwen krijgt en neemt voor de eigen ontwikkeling. Een teammaatje die met een heldere visie samenwerkt met collega’s om de kinderen en school nog beter tot zijn recht te laten komen. Een collega die zichzelf is, verantwoordelijkheid draagt en neemt. 
 Je bent in het bezit van een PABO-diploma, en hebt ervaring in óf affiniteit met de leerlingen in de middenbouw. en natuurlijk heb je affiniteit met kinderen. Je kunt een duidelijke structuur aanbrengen en je beschikt over creativiteit, flexibiliteit, geduld en humor. Ook herken jij je in de kernwaarden van onze school en stichting. 

Wat bieden wij jou:
• Een uitdagende nieuwe fusieschool
• Steun van je collega’s, een veilige, vertrouwde en respectvolle omgeving
• Een plek om jouw talenten tot bloei te laten komen
• Plezier en voldoening
• Een gezellig team
• Wij hanteren de CAO-PO
• Reiskostenvergoeding
• Ruimte om jezelf te blijven ontwikkelen d.m.v. scholing 

Palludara: met een open blik kijk je verder!
Mienskipsskoalle De Legeaën is één van de 14 scholen van Stichting Palludara. Palludara staat wij voor christelijk kwalitatief primair onderwijs in de gemeente Súdwest-Fryslân. Onze kernactiviteit is het verzorgen van passend onderwijs aan leerplichtige kinderen in de leeftijd van 4-12 jaar. Onze scholen zijn gevestigd in de stad Sneek, Bolsward en een aantal dorpen daar omheen. Op deze scholen krijgen ongeveer 2200 kinderen les en er werken zo’n 280 medewerkers. Vanuit onze kernwaarden verbinding, eigenaarschap en respect kijken wij verder naar onze gezamenlijke ambities: zorgzame aandacht voor diversiteit, een waardenvolle ontwikkeling van 0-18 jaar, ruimte voor talentontwikkeling en uitdagen tot een leven lang leren!

Interesse?
Wij ontvangen graag jouw motivatie en CV, t.a.v. de heer Seerp Rypkema (directeur) voor vrijdag 29 oktober via de mail: seerprypkema@palludara.nl, dinsdag t/m vrijdag ook bereikbaar voor aanvullende info via telefoonnummer (0515) 52 17 00. Deze vacature is zowel intern als extern uitgezet. Bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat voorrang op een externe kandidaat. Binnen onze samenlevingsschool zijn afspraken gemaakt over de samenstelling van ons team. In dit kader verdient een kandidaat met openbare signatuur voor deze vacature de voorkeur. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.  

nieuwste vacatures voor jou

Gezocht: enthousiaste en gemotiveerde leerkracht voor groep 3B

Iemand die: graag met jonge kinderen werkt;kan functioneren in een enthousiast team;een plezierig pedagogisch klimaat kan creëren; over goede communicatie vaardigheden beschikt;een frisse kijk heeft op onderwijs;flexibel…

VCO Haren Haren

Leerkracht L11, De Saffier te Drachten, 1,0 wtf

Je verzorgt onderwijs en verricht rechtstreeks daaruit voortvloeiende taken, zoals het voorbereiden van lessen op basis van het leerplan en het beheren en bijhouden van de pedagogische en didactische administratie. Je draagt bij aan…

Stichting RENN4 Drachten

SBO It Heechhof - Leerkracht onderbouw (0,4 fte)

It Heechhôf is een openbare school voor speciaal basisonderwijs in Drachten. De ongeveer 140 leerlingen, in de leeftijd van 4 – 14 jaar, zijn geplaatst op grond van specifieke onderwijs- en/of ondersteuningsbehoeften. We richten…

Stichting Adenium Drachten