Leerkracht groep 7 voor 0,6000 fte (vervanging)

Leerkracht groep 7 voor 0,6000 fte (vervanging)

Leerkracht groep 7 voor 0,6000 fte (vervanging)

Leerkracht

Rolde

Openbaar (de denominaties)

0,6000 fte

plaatsingsdatum

14 oktober 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

10-11-2021

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Cisca Oenema

ciscaoenema@primah.org
0592-333800

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 14 oktober 2021
Standplaats Rolde
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,6000
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 28 oktober 2021
<h4><strong>Contact opnemen met:</strong></h4><p>Als je meer informatie wilt over de vacature of de school, dan kan je contact opnemen met Henk Norbart, directeur van OBS Jan Thies. Je kan mailen naar directie.janthies@primah.org of bellen naar 0592-241303. <p>Belangstelling voor de vacature kun je tot en met 27 oktober 2021 kenbaar maken middels een brief en CV aan Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&amp;O van Stichting PrimAH via vacature@primah.org.&nbsp;&nbsp;</p></p>

Leerkracht OBS Jan Thies zoekt leerkracht voor groep 7

Ter vervanging van een zwangere collega zoeken we per 10 november 2021 een juf of meester voor groep 7 op OBS Jan Thies in Rolde. Het betreft een functie van 0,6000 fte (woensdag tot en met vrijdag) tot de Kerstvakantie 2021. Binnen onze stichting zijn er na de Kerstvakantie mogelijkheden om bijvoorbeeld vanuit onze flexpool te blijven werken op onze scholen of wellicht een reguliere plek op een andere school. 

Dit is groep 7!

We zoeken een betrokken en enthousiaste leerkracht die samen met de duopartner het onderwijs in groep 7a (24 leerlingen) vorm geeft. Heb je ervaring en/of affiniteit met het oudere kind en maak je graag onderdeel uit van een inspirerend, hard werkend team? Laat het ons dan weten, want dan zijn we op zoek naar jou! 

Er is veel tijd voor een warme overdracht. De eerste weken is de groepsleerkracht ook nog op school aanwezig, alleen niet voor de klas. Hierdoor kan er veel gevraagd/overlegd worden.   

Dit is OBS Jan Thies!

OBS Jan Thies is een openbare basisschool met 275 leerlingen verdeeld over 12 groepen. Als je bij ons komt werken, kom je terecht in een betrokken, enthousiast, ervaren en behulpzaam team. Wij vinden het belangrijk dat onze leerlingen met plezier naar school gaan en zich veilig en vertrouwd voelen, waardoor ze zich goed kunnen ontwikkelen. We geven gedifferentieerd les en werken met dag- en weektaken. Binnen de onderbouw werken we met Ontwikkelingsgericht Onderwijs. In de midden en bovenbouw geven we thematisch wereldori├źntatie (DaVinci). 

Meer informatie over de school vind je op www.janthiesschool.nl. 

Interesse? Of vragen over extra mogelijkheden?

Ben jij of ken jij iemand die het leuk vindt om zes weken lang in groep 7 aan de slag te gaan voor drie dagen in de week? We horen het graag. 

Mocht je meer willen werken of na de Kerst ook bij ons willen blijven werken, neem dan vooral contact op met Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&O. Zij vertelt je graag over de mogelijkheden op uitbreiding van uren op andere scholen binnen de stichting of werken in de flexpool waarbij je een jaarcontract kan krijgen voor een vast aantal dagen per week invalwerk. Je kan haar bereiken via ciscaoenema@primah.org of 0592-333806. 

Werk je nu bij een ander onderwijsbestuur en wil je dit graag tijdelijk erbij doen? Je kan wat ons betreft ook gedetacheerd worden vanuit je huidige werkgever naar ons toe.  

Op www.primah.org vind je meer informatie over onze stichting en onze scholen. 

Contact opnemen met:

Als je meer informatie wilt over de vacature of de school, dan kan je contact opnemen met Henk Norbart, directeur van OBS Jan Thies. Je kan mailen naar directie.janthies@primah.org of bellen naar 0592-241303.

Belangstelling voor de vacature kun je tot en met 27 oktober 2021 kenbaar maken middels een brief en CV aan Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&O van Stichting PrimAH via vacature@primah.org.  

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer