Gezocht: Enthousiaste schooldirecteur (in spé)!

Gezocht: Enthousiaste schooldirecteur (in spé)!

deze vacature is niet meer beschikbaar

Gezocht: Enthousiaste schooldirecteur (in spé)!

Schooldirecteur

Garnwerd

Openbaar (de denominaties)

0,7 fte

plaatsingsdatum

18 oktober 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

18-10-2021

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 18 oktober 2021
Standplaats Garnwerd
Functiegroep Directie (DIR)
Functienaam Schooldirecteur
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,7
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal D11
Sluitingsdatum solliciteren voor 9 november 2021
<h4><strong>Wij zoeken per zo spoedig mogelijk een relatiegerichte, daadkrachtige en doelgerichte schooldirecteur (in spé)!</strong></h4><p><p><b>Het is een combinatiefunctie voor 0,5 fte + 0,2 fte lesgevende taken.</b><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b><br></b></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Organisatie</b>&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Het openbaar primair onderwijs van Schoolbestuur Lauwers en Eems heeft 15 basisscholen in de gemeenten Het Hogeland en Westerkwartier, met ongeveer 1400 leerlingen.</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">OBS Kromme Akkers is één van onze basisscholen en gevestigd in Garnwerd. Actief onderwijs is onze visie. Samen met ouders willen wij kinderen coachen bij hun totale ontwikkeling. Wij doen dat met een betrokken en enthousiast team op een kleine en overzichtelijke school. De betrokkenheid en inbreng van kinderen staat voorop. Samen worden er weloverwogen keuzes gemaakt en doelen vastgesteld. We leren en ontwikkelen ons elke dag door het geven van betekenisvol onderwijs.&nbsp;</span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">We zoeken iemand die zichtbaar, toegankelijk en aanspreekbaar is voor de kinderen, de ouders, het team en het dorp en hierin een verbindende schakel is. Iemand die net zo enthousiast is als wij en de meerwaarde ziet van deze school. Verder passen de eigenschappen positief, humoristisch, pro actief en communicatief vaardig binnen het profiel.</span></p><p><b>Herken jij je hierin?</b></p><p>Ervaring is mooi meegenomen. Graag zelfs. Maar tegelijk willen we vooral ook iemand die echt past bij onze school en kansen ziet en in oplossingen denkt. Daarom willen we ook graag in gesprek met jou als je minder ervaring hebt of dat je deze vacature juist ziet als de volgende stap in je schoolcarrière.&nbsp;</p><p></p><ul><li>Je kan samen met het team de koers van het schoolplan 2019-2023 uitvoeren.</li><li>Je hebt daadkracht en empathisch vermogen met oog voor anderen en omgeving.&nbsp;</li><li>Je kunt anderen actief stimuleren en samen leren.&nbsp;</li><li>Je maakt graag verbinding met de teamleden, kinderen, MR, ouders en buurt.&nbsp;</li></ul><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Onze leerlingen willen graag een schooldirecteur die:&nbsp;</b><br><ul><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">luistert naar hun ideeën en die van leerkrachten en ouders;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">problemen kan oplossen of hierbij kan helpen;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">grappig en rustig is en mee wil doen tijdens het spelen/leren.&nbsp;</span></li></ul></span><p></p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Zoek jij dit?</b><br><ul style=""><li style="">Een professionele werkomgeving met een zelfstandig werkend en betrokken team.</li><li style="">Kritische leerlingen die zich bewust zijn van hun eigen ontwikkeling.</li><li style="">Betrokken en hulpvaardige ouders en dorpsbewoners.&nbsp;</li><li style="">Mogelijkheden tot professionalisering.&nbsp;</li><li style="">Professionele ondersteuning vanuit het bestuur/bestuurskantoor.&nbsp;</li><li style="">Inschaling conform CAO Primair Onderwijs.&nbsp;</li><li style="">Een detacheringsconstructie is bespreekbaar.&nbsp;<br></li></ul></span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Meer lezen of heb je een vraag? </b><br></span>Meer informatie over de school vind je op www.krommeakkers.nl. Informatie over onze organisatie staat op www.lauwerseneemspo.nl. Als je inhoudelijk meer wilt weten over de vacature, kun je vanaf 25 oktober contact opnemen met Aris Fickweiler, directeur-bestuurder PO, telefoon 0595-424955. Meer informatie over de sollicitatieprocedure is op te vragen bij mevrouw Yvette Garcia, stafmedewerker HRM, via y.garcia@lauwerseneems.nl.&nbsp;<span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br><b><br>Is dit jouw kans? </b><br></span>Aarzel niet en schrijf ons! Je sollicitatiebrief met motivatie en CV ontvangen we graag uiterlijk 9 november 2021. Stuur deze naar: Schoolbestuur Lauwers en Eems PO, t.a.v. mevrouw Y. Garcia, via y.garcia@lauwerseneems.nl.&nbsp;&nbsp;<span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br></span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"></span><p></p></p>

Wij zoeken per zo spoedig mogelijk een relatiegerichte, daadkrachtige en doelgerichte schooldirecteur (in spé)!

Het is een combinatiefunctie voor 0,5 fte + 0,2 fte lesgevende taken.

Organisatie 

Het openbaar primair onderwijs van Schoolbestuur Lauwers en Eems heeft 15 basisscholen in de gemeenten Het Hogeland en Westerkwartier, met ongeveer 1400 leerlingen.

OBS Kromme Akkers is één van onze basisscholen en gevestigd in Garnwerd. Actief onderwijs is onze visie. Samen met ouders willen wij kinderen coachen bij hun totale ontwikkeling. Wij doen dat met een betrokken en enthousiast team op een kleine en overzichtelijke school. De betrokkenheid en inbreng van kinderen staat voorop. Samen worden er weloverwogen keuzes gemaakt en doelen vastgesteld. We leren en ontwikkelen ons elke dag door het geven van betekenisvol onderwijs. We zoeken iemand die zichtbaar, toegankelijk en aanspreekbaar is voor de kinderen, de ouders, het team en het dorp en hierin een verbindende schakel is. Iemand die net zo enthousiast is als wij en de meerwaarde ziet van deze school. Verder passen de eigenschappen positief, humoristisch, pro actief en communicatief vaardig binnen het profiel.

Herken jij je hierin?

Ervaring is mooi meegenomen. Graag zelfs. Maar tegelijk willen we vooral ook iemand die echt past bij onze school en kansen ziet en in oplossingen denkt. Daarom willen we ook graag in gesprek met jou als je minder ervaring hebt of dat je deze vacature juist ziet als de volgende stap in je schoolcarrière. 

 • Je kan samen met het team de koers van het schoolplan 2019-2023 uitvoeren.
 • Je hebt daadkracht en empathisch vermogen met oog voor anderen en omgeving. 
 • Je kunt anderen actief stimuleren en samen leren. 
 • Je maakt graag verbinding met de teamleden, kinderen, MR, ouders en buurt. 
Onze leerlingen willen graag een schooldirecteur die: 
 • luistert naar hun ideeën en die van leerkrachten en ouders;
 • problemen kan oplossen of hierbij kan helpen;
 • grappig en rustig is en mee wil doen tijdens het spelen/leren. 

Zoek jij dit?
 • Een professionele werkomgeving met een zelfstandig werkend en betrokken team.
 • Kritische leerlingen die zich bewust zijn van hun eigen ontwikkeling.
 • Betrokken en hulpvaardige ouders en dorpsbewoners. 
 • Mogelijkheden tot professionalisering. 
 • Professionele ondersteuning vanuit het bestuur/bestuurskantoor. 
 • Inschaling conform CAO Primair Onderwijs. 
 • Een detacheringsconstructie is bespreekbaar. 
Meer lezen of heb je een vraag?
Meer informatie over de school vind je op www.krommeakkers.nl. Informatie over onze organisatie staat op www.lauwerseneemspo.nl. Als je inhoudelijk meer wilt weten over de vacature, kun je vanaf 25 oktober contact opnemen met Aris Fickweiler, directeur-bestuurder PO, telefoon 0595-424955. Meer informatie over de sollicitatieprocedure is op te vragen bij mevrouw Yvette Garcia, stafmedewerker HRM, via y.garcia@lauwerseneems.nl. 

Is dit jouw kans?

Aarzel niet en schrijf ons! Je sollicitatiebrief met motivatie en CV ontvangen we graag uiterlijk 9 november 2021. Stuur deze naar: Schoolbestuur Lauwers en Eems PO, t.a.v. mevrouw Y. Garcia, via y.garcia@lauwerseneems.nl.  

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou

Meerschools IKC-directeur

Stichting Kits Primair is met ingang van 1 januari 2022 op zoek naar een kandidaat voor de functie van:  MEERSCHOOLS IKC-DIRECTEUR  IKC DE MEENTHE IN BOVENSMILDE (0,4 FTE) | IKC DE BOSVLINDER IN HOOGHALEN (0,4 FTE) 

Stichting Kits Primair Beilen

KOC zoekt lid Raad van Toezicht (m/v) voor de portefeuille financiële zaken

Stichting KOC Groningen bestuurt in de stad Groningen twee goedlopende basisscholen met bij elkaar 57 vaste medewerkers en 617 leerlingen: de St. Michaëlschool met dependance St. Franciscus en de Katholieke Daltonschool Bisschop…

KOC Groningen Groningen

SBO It Heechhof - Conciërge (0.4 fte)

SBO It Heechhôf is een openbare school voor speciaal basisonderwijs in Drachten. De ongeveer 130 leerlingen, in de leeftijd van 4 – 14 jaar, zijn geplaatst op grond van specifieke onderwijs- en/of ondersteuningsbehoeften. We…

Stichting Adenium Drachten