Welke enthousiaste en bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

Welke enthousiaste en bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

Welke enthousiaste en bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

Leerkracht

Pieterburen

Openbaar (de denominaties)

0,6000 - 0,7000 fte

plaatsingsdatum

14 oktober 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

14-10-2021

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

OBS De Getijden
Frederiksoordweg 26D
9968 AL Pieterburen
https://www.degetijden.nl

Bekijk alle vacatures en kom meer te weten over OBS De Getijden

Contactpersoon

Sabine Wiersema

getijden@lauwerseneems.nl
0595-528520

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 14 oktober 2021
Standplaats Pieterburen
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,6000 - 0,7000
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 31 oktober 2021
<h4><strong>Enthousiaste groepsleerkracht gezocht voor Montessorischool "De Getijden".</strong></h4><p><p>De Getijden is een Montessorischool gevestigd in Pieterburen met circa 70 leerlingen.&nbsp;</p><p>De Getijden is een Montessorischool met een peutergroep in Pieterburen. De Getijden wil kinderen inspireren. Een kind dat geïnspireerd wordt door een onderwerp wil hier meer over weten en leert makkelijker. Op onze school scheppen we een omgeving waarin kinderen zich gestimuleerd en uitgedaagd voelen om zelf op ontdekking te gaan. Daarnaast zijn we als school naar buiten gericht. Wij ondernemen veel op het gebied van muziek-, cultuur-, techniek en natuurbeleving. We maken hierbij gebruik van de kennis en expertise van ouders en dorpsbewoners. </p><p><b>Wij bieden:&nbsp;</b></p><ul><li>Nieuwsgierige en enthousiaste leerlingen.</li><li>Betrokken teamleden die gaan voor de leerlingen en de school.</li><li>samenwerking in het bovenbouwteam bestaande uit drie leerkrachten.</li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een lerende organisatie, werkend aan ontwikkeling en visie.&nbsp;</span><br></li><li>Ruimte voor eigen ontwikkeling.&nbsp;</li><li>Een coach op je nieuwe werkplek.&nbsp;<br></li><li>In principe een tijdelijke aanstelling met kans op vast.</li></ul><p><b>We vragen van jou:&nbsp;</b></p><ul><li>Kennis van het Montessorionderwijs of bereid zijn je te verdiepen en/of bij te scholen indien dat nodig is.&nbsp;</li><li>Ervaring in of affiniteit met de bovenbouw.&nbsp;</li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een positieve, betrokken houding.&nbsp;</span><br></li><li>Een actieve bijdrage om onze visie vorm te geven. </li></ul><p>Voel je het enthousiasme opborrelen?&nbsp;<span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Aarzel dan niet en solliciteer. Mail jouw cv met motivatie per z.s.m. naar Yvette Garcia, y.garcia@lauwerseneems.nl.</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Meer weten? </b><br>Check www.lauwerseneemspo.nl/Vacatures. OBS De Getijden heeft ook een eigen website www.degetijden.nl. Voor meer informatie over de vacature en/of procedure kun je contact opnemen met Sabine Wiersema, telefoonnummer 06-50823873 of mail naar s.wiersema@lauwerseneems.nl.&nbsp;&nbsp;</span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br></span></p></p>

Enthousiaste groepsleerkracht gezocht voor Montessorischool "De Getijden".

De Getijden is een Montessorischool gevestigd in Pieterburen met circa 70 leerlingen. 

De Getijden is een Montessorischool met een peutergroep in Pieterburen. De Getijden wil kinderen inspireren. Een kind dat geïnspireerd wordt door een onderwerp wil hier meer over weten en leert makkelijker. Op onze school scheppen we een omgeving waarin kinderen zich gestimuleerd en uitgedaagd voelen om zelf op ontdekking te gaan. Daarnaast zijn we als school naar buiten gericht. Wij ondernemen veel op het gebied van muziek-, cultuur-, techniek en natuurbeleving. We maken hierbij gebruik van de kennis en expertise van ouders en dorpsbewoners.

Wij bieden: 

 • Nieuwsgierige en enthousiaste leerlingen.
 • Betrokken teamleden die gaan voor de leerlingen en de school.
 • samenwerking in het bovenbouwteam bestaande uit drie leerkrachten.
 • Een lerende organisatie, werkend aan ontwikkeling en visie. 
 • Ruimte voor eigen ontwikkeling. 
 • Een coach op je nieuwe werkplek. 
 • In principe een tijdelijke aanstelling met kans op vast.

We vragen van jou: 

 • Kennis van het Montessorionderwijs of bereid zijn je te verdiepen en/of bij te scholen indien dat nodig is. 
 • Ervaring in of affiniteit met de bovenbouw. 
 • Een positieve, betrokken houding. 
 • Een actieve bijdrage om onze visie vorm te geven.

Voel je het enthousiasme opborrelen? Aarzel dan niet en solliciteer. Mail jouw cv met motivatie per z.s.m. naar Yvette Garcia, y.garcia@lauwerseneems.nl.

Meer weten?
Check www.lauwerseneemspo.nl/Vacatures. OBS De Getijden heeft ook een eigen website www.degetijden.nl. Voor meer informatie over de vacature en/of procedure kun je contact opnemen met Sabine Wiersema, telefoonnummer 06-50823873 of mail naar s.wiersema@lauwerseneems.nl.  

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer