Welke enthousiaste en bevlogen intern begeleider komt ons team ondersteunen!

Welke enthousiaste en bevlogen intern begeleider komt ons team ondersteunen!

Welke enthousiaste en bevlogen intern begeleider komt ons team ondersteunen!

Intern Begeleider

Uithuizermeeden

Openbaar (de denominaties)

0,3000 fte

plaatsingsdatum

14 oktober 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

14-10-2021

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

NBS de Sterren
Willem de Mérodelaan 5
9982 LK Uithuizermeeden
https://www.nbsdesterren.nl

Bekijk alle vacatures en kom meer te weten over NBS de Sterren

Contactpersoon

Jaap Lesman

j.lesman@lauwerseneems.nl
0623544848

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 14 oktober 2021
Standplaats Uithuizermeeden
Functiegroep Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Functienaam Intern Begeleider
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,3000
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal 10
Sluitingsdatum solliciteren voor 31 oktober 2021
<h4><strong>NBS de Sterren zoekt een enthousiaste en ondernemende Intern Begeleider</strong></h4><p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">NBS De Sterren is een Neutrale Basisschool gevestigd in Uithuizermeeden. Neutraal geeft aan dat het een school is voor alle kinderen ongeacht de verschillende levensovertuigingen en maatschappijvisies van de ouders van de leerlingen.&nbsp;</span><br></p><p>"In onze school besteden wij veel aandacht en zorg aan onze lerende en zich breed ontwikkelende leerlingen. Wij hebben de gedachten die daar bij horen, in een mooie zin, onze visie op leren, samengevat: Op de Neutrale Basisschool De Sterren leren de kinderen in een veilige en uitdagende leeromgeving. Wij bevorderen de zelfstandigheid en maken hierbij gebruik van verschillende leerstrategieën. Betrokkenheid en een positieve benadering vinden wij belangrijk. Deze visie geeft richting aan de wijze waarop wij ons onderwijs inrichten. Onderwijs is altijd in ontwikkeling en zodoende zijn wij continue bezig om onze visie steeds breder in ons onderwijs in te passen."&nbsp;</p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>De Neutrale Basisschool De Sterren is een school met:&nbsp;</b></span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een goed op elkaar ingespeeld en ontwikkelend team, moderne leermiddelen en methodes, gebruik van computers in de groepen, moderne audiovisuele hulpmiddelen, gezamenlijke vieringen, schoolreis of schoolkamp, ouderochtenden, extra culturele vorming door middel van excursies naar museum, theater.&nbsp;</span></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Kortom een school:&nbsp;</b><br></span></p><ul style=""><li style=""><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">waar alle leerlingen welkom zijn en</span></li><li style=""><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">waar kinderen en ouders zich thuis voelen</span></li></ul><p></p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">In Uithuizermeeden wordt de school bezocht door leerlingen uit het gehele dorp en ook van buiten het dorp. Er zitten ongeveer 65 leerlingen op de school. De school in Uithuizermeeden is gelegen aan de rand van een rustige nieuwbouwwijk uit de jaren vijftig genaamd de 'Oranjebuurt' dichtbij de Hoofdstraat. De school ligt vlakbij het centrum en is vanuit alle kanten van het dorp gemakkelijk te bereiken. In februari 2009 is de school in een nieuw gebouw gekomen.&nbsp;</span><p></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Wij bieden je:<br></b></span></p><ul><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een enthousiast team, betrokken kinderen en ouders.&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een lerende organisatie, werkend aan ontwikkeling en visie.&nbsp;</span></li><li>Ruimte voor eigen ontwikkeling.&nbsp;</li><li>Begeleiding door de schooldirecteur.&nbsp;</li></ul><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>&nbsp;We vragen van jou:&nbsp;</b></span><p></p><p></p><ul><li>Theoretische en praktische vakinhoudelijke, didactische en pedagogische kennis en vaardigheden op het niveau van een afgeronde HBO+ opleiding.&nbsp;</li><li>Ervaring in een basisschool is een pré.&nbsp;</li><li>Een enthousiaste houding om samen met collega’s te werken aan goed onderwijs.&nbsp;</li><li>Dat je in staat bent om aan te sturen en te verbinden.&nbsp;</li><li>Een positieve, flexibele en betrokken houding.&nbsp;</li><li>Een actieve bijdrage om onze visie vorm te geven.&nbsp;</li></ul><b>Functie informatie:&nbsp;<br><br></b><ul><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Salaris conform CAO Primair Onderwijs.&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Omvang van de aanstelling is 0,3 fte.&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Ingangsdatum: per z.s.m.&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een tijdelijke aanstelling met kans op een vast dienstverband.</span></li></ul><p></p><p></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Meer weten?<br></b></span><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">NBS de Sterren heeft een eigen website www.nbsdesterren.nl. Voor meer informatie over de vacature en/of procedure kun je contact opnemen met Jaap Lesman, telefoonnummer 06-23544848 of mail naar j.lesman@lauwerseneems.nl&nbsp;</span></p><p>Ben jij een teamspeler, heb je voldoende expertise, kun je beslissingen nemen en ben je iemand die een uitdaging aan durft?&nbsp;<br><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Dan nodigen wij je uit jouw CV met motivatie per z.s.m. te mailen.</span></p><p></p><p></p></p>

NBS de Sterren zoekt een enthousiaste en ondernemende Intern Begeleider

NBS De Sterren is een Neutrale Basisschool gevestigd in Uithuizermeeden. Neutraal geeft aan dat het een school is voor alle kinderen ongeacht de verschillende levensovertuigingen en maatschappijvisies van de ouders van de leerlingen. 

"In onze school besteden wij veel aandacht en zorg aan onze lerende en zich breed ontwikkelende leerlingen. Wij hebben de gedachten die daar bij horen, in een mooie zin, onze visie op leren, samengevat: Op de Neutrale Basisschool De Sterren leren de kinderen in een veilige en uitdagende leeromgeving. Wij bevorderen de zelfstandigheid en maken hierbij gebruik van verschillende leerstrategieën. Betrokkenheid en een positieve benadering vinden wij belangrijk. Deze visie geeft richting aan de wijze waarop wij ons onderwijs inrichten. Onderwijs is altijd in ontwikkeling en zodoende zijn wij continue bezig om onze visie steeds breder in ons onderwijs in te passen." 

De Neutrale Basisschool De Sterren is een school met: 

Een goed op elkaar ingespeeld en ontwikkelend team, moderne leermiddelen en methodes, gebruik van computers in de groepen, moderne audiovisuele hulpmiddelen, gezamenlijke vieringen, schoolreis of schoolkamp, ouderochtenden, extra culturele vorming door middel van excursies naar museum, theater. 

Kortom een school: 

 • waar alle leerlingen welkom zijn en
 • waar kinderen en ouders zich thuis voelen

In Uithuizermeeden wordt de school bezocht door leerlingen uit het gehele dorp en ook van buiten het dorp. Er zitten ongeveer 65 leerlingen op de school. De school in Uithuizermeeden is gelegen aan de rand van een rustige nieuwbouwwijk uit de jaren vijftig genaamd de 'Oranjebuurt' dichtbij de Hoofdstraat. De school ligt vlakbij het centrum en is vanuit alle kanten van het dorp gemakkelijk te bereiken. In februari 2009 is de school in een nieuw gebouw gekomen. 

Wij bieden je:

 • Een enthousiast team, betrokken kinderen en ouders. 
 • Een lerende organisatie, werkend aan ontwikkeling en visie. 
 • Ruimte voor eigen ontwikkeling. 
 • Begeleiding door de schooldirecteur. 
 We vragen van jou: 

 • Theoretische en praktische vakinhoudelijke, didactische en pedagogische kennis en vaardigheden op het niveau van een afgeronde HBO+ opleiding. 
 • Ervaring in een basisschool is een pré. 
 • Een enthousiaste houding om samen met collega’s te werken aan goed onderwijs. 
 • Dat je in staat bent om aan te sturen en te verbinden. 
 • Een positieve, flexibele en betrokken houding. 
 • Een actieve bijdrage om onze visie vorm te geven. 
Functie informatie: 

 • Salaris conform CAO Primair Onderwijs. 
 • Omvang van de aanstelling is 0,3 fte. 
 • Ingangsdatum: per z.s.m. 
 • Een tijdelijke aanstelling met kans op een vast dienstverband.

Meer weten?
NBS de Sterren heeft een eigen website www.nbsdesterren.nl. Voor meer informatie over de vacature en/of procedure kun je contact opnemen met Jaap Lesman, telefoonnummer 06-23544848 of mail naar j.lesman@lauwerseneems.nl 

Ben jij een teamspeler, heb je voldoende expertise, kun je beslissingen nemen en ben je iemand die een uitdaging aan durft? 
Dan nodigen wij je uit jouw CV met motivatie per z.s.m. te mailen.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer