Intern begeleider, De Zwaai te Drachten, 0,6 wtf

Intern begeleider, De Zwaai te Drachten, 0,6 wtf

deze vacature is niet meer beschikbaar

Intern begeleider, De Zwaai te Drachten, 0,6 wtf

Intern begeleider

Drachten

Algemeen Bijzonder

0 fte

plaatsingsdatum

8 oktober 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

z.s.m.

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 8 oktober 2021
Standplaats Drachten
Functiegroep Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Functienaam Intern begeleider
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO Primair Onderwijs
Schaal Schaal 10
Sluitingsdatum solliciteren voor 26 oktober 2021
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 25 oktober 2021 te mailen naar k.riemersma@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-113.&nbsp;<p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">De gesprekken vinden plaats in week 43.&nbsp;</span><br></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.&nbsp;</span></p></p>

Jouw werkzaamheden

In de functie van intern begeleider heb je, in relatie tot onderwijsinhoudelijke thema’s, een coachende en begeleidende rol voor leerkrachten en leerkrachtondersteuners. Je coördineert in samenwerking met de gedragsdeskundige de leerlingenzorg binnen de afdeling. Je coördineert vanuit een multidisciplinair team de inhoudelijke ontwikkeling van de afdeling en neemt deel aan verschillende werkgroepen. Je werkt nauw samen met de teamleider. Nieuwe ontwikkelingen worden door jou voorbereid en in gang gezet.  

Jouw werkplek

De Zwaai is een school voor speciaal voortgezet onderwijs voor leerlingen van 12 tot en met 18 jaar met gedragsproblemen en/of psychiatrische problematiek. De leerlingen die naar onze school gaan hebben een toelaatbaarheidsverklaring (TLV) voor cluster 4, voorheen een cluster-4 indicatie genaamd. Op dit moment hebben wij rond de 180 leerlingen op de hoofdlocatie en ongeveer 100 leerlingen op 2 dislocaties. In onze visie is het belangrijk dat we gezamenlijk onderzoeken waar de mogelijkheden van de leerling liggen om van daaruit het gedrag en de leerpotentie in positieve zin te beïnvloeden en om het maximale uit de leerling te halen. Dit proberen we als team vanuit een positieve grondgedachte te realiseren. 

Wat wij vragen

• bij voorkeur opleiding intern begeleider of de bereidheid deze opleiding te volgen;


• uitstekende communicatieve vaardigheden en het vermogen deze te vertalen in het samenwerken met leerlingen, teamleden en ouders; 

• ruime ervaring in het speciaal onderwijs en bij voorkeur als intern begeleider; 

• ervaring met coachen/begeleiden van leerkrachten; 

• Onderwijsbevoegdheid is een pre; 

 • kennis van externe (jeugd)hulpverleningsorganisaties; 

 • flexibele werkhouding; 

• kennis van onderwijsinhoudelijke ontwikkelingen binnen het speciaal onderwijs en deze kunnen toepassen in de praktijk. 

Wat wij bieden

• inschaling in schaal 10, conform de CAO voor het Primair Onderwijs; 


• de vacature betreft een tijdelijke aanstelling voor een jaar met zicht op een vaste aanstelling; 

• interne scholings- en begeleidingsmogelijkheden. 

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met B. Breeuwsma (06-49724947) of T.H. Stobbe (06-52685831). Algemene informatie over De Zwaai vind je via www.renn4.nl. 

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 25 oktober 2021 te mailen naar k.riemersma@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-113. 

De gesprekken vinden plaats in week 43. 

Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou

Leerkracht combinatiegroep 6/7

CKC Drenthe is een stichting bestaande uit 30 christelijke kindcentra, waaronder een school voor speciaal basisonderwijs en een samenwerkingsschool in Noord- en Midden-Drenthe. 

CKC Drenthe Eelderwolde

Leerkracht afdeling anderstaligen

Een enthousiaste groepsleerkracht  • Voor een groep vluchtelingen kinderen middenbouw (niveau groep 3 tot en met 6)  • Aantal leerlingen 12-15  • Vanaf nu tot en met eind maart 2022  • Voor de omvang…

Stiching Openbaar Onderwijs Marenland Delfzijl

KOC zoekt lid Raad van Toezicht (m/v) voor de portefeuille financiële zaken

Stichting KOC Groningen bestuurt in de stad Groningen twee goedlopende basisscholen met bij elkaar 57 vaste medewerkers en 617 leerlingen: de St. Michaëlschool met dependance St. Franciscus en de Katholieke Daltonschool Bisschop…

KOC Groningen Groningen