Leerkracht groep 7/8 0,8 fte CBS De Wieken

Leerkracht groep 7/8 0,8 fte CBS De Wieken

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht groep 7/8 0,8 fte CBS De Wieken

Leerkracht

Ten Post

PC

0,8 fte

plaatsingsdatum

8 september 2020

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

14-12-2020

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 8 september 2020
Standplaats Ten Post
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,8
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 13 oktober 2020
<h4><strong>Leerkracht groep 7/8 (0,8 fte) CBS De Wieken</strong></h4><p>CBS De Wieken is een kleine, maar krachtige dorpsschool. Met betrokken ouders en een enthousiast team leren we onze leerlingen datgene dat zij nodig hebben voor nu en de toekomst. We bieden de kinderen een brede ontwikkeling die past bij hun talenten en onderwijsbehoefte. Onze school is een veilige leefgemeenschap in een vertrouwde omgeving, waar de kinderen hun kennis en vaardigheden kunnen oefenen en toepassen. Als school zijn we onderdeel van de leefbaarheid in het dorp en de omliggende dorpen. We kijken met de kinderen naar wat er speelt in de wereld om ons heen. We laten kinderen ontdekken, onderzoeken en ondernemen.<br><br>Dit geven we vorm door middel van de volgende punten:<br>- Een sterke ouderbetrokkenheid<br>- Werken met de Vreedzame school<br>- Een compleet aanbod voor alle vakgebieden<br>- Een professioneel team<br>- Zorgen voor effectief onderwijs<br>- Een bewuste onderwijsinrichting<br>- Begeleiden op weg naar zelfstandigheid<br>- Zichtbaar zijn in de schoolomgeving<br>- Leerlingenparticipatie d.m.v. de leerlingenraad<br><br><b>*Als je bij ons komt werken....</b><br>Dan......word je onderdeel van een bevlogen en gemotiveerd team. Waar we het gewoon vinden dingen samen op te pakken en elkaar te ondersteunen daar waar nodig. <br><br><b>*Jij past bij ons....&nbsp;</b><br>Als.......je hart hebt voor het werken op een echte dorpsschool en samen met ons verder wilt bouwen aan ons schoolconcept. Wij zoeken voor groep 7/8 een collega die in ieder geval ICT-vaardig is, ervaring heeft met projectonderwijs en open staat voor vernieuwing. <br><br><b>*Wat kan je van ons verwachten? </b><br>Je gaat samenwerken met een fijn team dat denkt in kansen en mogelijkheden. Uiteraard krijg je goede begeleiding en ondersteuning. Na het invullen van de vervanging kun je meedoen in de procedure voor het invullen van een deel van de werktijdfactor van de huidige groepsleerkracht in deze groep en wie weet... word jij haar duo-partner. <br><br><b>&nbsp;*Wij bieden jou: </b><br>- Een salaris in schaal L10 (cao PO). <br>- Een tijdelijk dienstverband met uitzicht op verlenging. <br>- Veel ruimte, ook voor jouw eigen professionele ontwikkeling. <br>- Enthousiaste en betrokken collega's die zich met hart en ziel inzetten voor elkaar en de leerlingen op school. <br><br><b>*Informatie: </b><br>- Neem voor meer informatie contact op met Lucretia van der Wal (interim-directeur) l.vanderwal@vcpong.nl&nbsp;of vanaf 21 september met Paulina van Bostelen (directeur) p.vanbostelen@vcpong.nl via het telefoonnummer van de school 050-3022820.<br><br></p>

Leerkracht groep 7/8 (0,8 fte) CBS De Wieken

CBS De Wieken is een kleine, maar krachtige dorpsschool. Met betrokken ouders en een enthousiast team leren we onze leerlingen datgene dat zij nodig hebben voor nu en de toekomst. We bieden de kinderen een brede ontwikkeling die past bij hun talenten en onderwijsbehoefte. Onze school is een veilige leefgemeenschap in een vertrouwde omgeving, waar de kinderen hun kennis en vaardigheden kunnen oefenen en toepassen. Als school zijn we onderdeel van de leefbaarheid in het dorp en de omliggende dorpen. We kijken met de kinderen naar wat er speelt in de wereld om ons heen. We laten kinderen ontdekken, onderzoeken en ondernemen.

Dit geven we vorm door middel van de volgende punten:
- Een sterke ouderbetrokkenheid
- Werken met de Vreedzame school
- Een compleet aanbod voor alle vakgebieden
- Een professioneel team
- Zorgen voor effectief onderwijs
- Een bewuste onderwijsinrichting
- Begeleiden op weg naar zelfstandigheid
- Zichtbaar zijn in de schoolomgeving
- Leerlingenparticipatie d.m.v. de leerlingenraad

*Als je bij ons komt werken....
Dan......word je onderdeel van een bevlogen en gemotiveerd team. Waar we het gewoon vinden dingen samen op te pakken en elkaar te ondersteunen daar waar nodig.

*Jij past bij ons.... 
Als.......je hart hebt voor het werken op een echte dorpsschool en samen met ons verder wilt bouwen aan ons schoolconcept. Wij zoeken voor groep 7/8 een collega die in ieder geval ICT-vaardig is, ervaring heeft met projectonderwijs en open staat voor vernieuwing.

*Wat kan je van ons verwachten?
Je gaat samenwerken met een fijn team dat denkt in kansen en mogelijkheden. Uiteraard krijg je goede begeleiding en ondersteuning. Na het invullen van de vervanging kun je meedoen in de procedure voor het invullen van een deel van de werktijdfactor van de huidige groepsleerkracht in deze groep en wie weet... word jij haar duo-partner.

 *Wij bieden jou:
- Een salaris in schaal L10 (cao PO).
- Een tijdelijk dienstverband met uitzicht op verlenging.
- Veel ruimte, ook voor jouw eigen professionele ontwikkeling.
- Enthousiaste en betrokken collega's die zich met hart en ziel inzetten voor elkaar en de leerlingen op school.

*Informatie:
- Neem voor meer informatie contact op met Lucretia van der Wal (interim-directeur) l.vanderwal@vcpong.nl of vanaf 21 september met Paulina van Bostelen (directeur) p.vanbostelen@vcpong.nl via het telefoonnummer van de school 050-3022820.

nieuwste vacatures voor jou