Leerkracht groep 7 gezocht voor 0,4000 fte Gieten

Leerkracht groep 7 gezocht voor 0,4000 fte Gieten

Leerkracht groep 7 gezocht voor 0,4000 fte Gieten

Leerkracht

Gieten

Openbaar (de denominaties)

0,4000 fte

plaatsingsdatum

15 september 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

per direct

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Cisca Oenema

ciscaoenema@primah.org
0592-333800

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 15 september 2021
Standplaats Gieten
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,4000
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 29 september 2021
<h4><strong>Contact opnemen met:</strong></h4><p>Als je meer informatie wilt over de vacature of de school, dan kan je contact opnemen met Jan Post, directeur van OBS Gieten. Je kan mailen naar directie.gieten@primah.org of bellen naar 0592-262796. <p>Belangstelling voor de vacature kun je tot en met 29 september 2021 kenbaar maken middels een brief en CV aan Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&amp;O van Stichting PrimAH via vacature@primah.org.&nbsp;&nbsp;</p></p>

Leerkracht OBS Gieten (groep 7)

Per direct of zo snel mogelijk zijn wij op zoek naar een leerkracht voor groep 7 voor OBS Gieten in Gieten voor 0,4000 fte tot het einde van het schooljaar. Daarna kan je bij een goede beoordeling een vaste plek krijgen op één van de 12 scholen binnen stichting PrimAH.

Dit is groep 7!

Voor onze groep 7 van 28 leerlingen zoeken we een betrokken en enthousiaste leerkracht. Kan jij goed samenwerken in een team en met een duo-partner en durf je verantwoordelijkheid te nemen voor de groep? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Dit is OBS Gieten!

OBS Gieten is een openbare basisschool met nu 230 leerlingen verdeeld over 10 groepen. Als je bij ons komt werken, kom je terecht in een enthousiast, ervaren en behulpzaam team. Wij vinden het belangrijk dat een leerling met plezier naar school gaat en zich veilig en vertrouwd voelt. Naast de basisvaardigheden vinden wij het belangrijk dat de leerlingen zich ontwikkelen om zelfstandig te werken en dat ze verantwoordelijkheid leren dragen voor hun eigen werk en gedrag.


Kijk vooral ook op www.obs-gieten.nl om de school verder te leren kennen. 

Interesse? Of vragen over extra mogelijkheden?

Ben jij of ken jij iemand die het leuk vindt om twee dagen per week les te geven aan groep 7, dan horen we het graag.

Mocht je meer willen werken, neem dan vooral contact op met Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&O. Zij vertelt je graag over de mogelijkheden op uitbreiding van uren op andere scholen binnen de stichting of werken in de flexpool waarbij je een jaarcontract kan krijgen voor een vast aantal dagen per week invalwerk. Je kan haar bereiken via ciscaoenema@primah.org of 06-51998614. 

Werk je nu bij een ander onderwijsbestuur en wil je dit graag tijdelijk erbij doen? Je kan wat ons betreft ook gedetacheerd worden vanuit je huidige werkgever naar ons toe.  

Op www.primah.org vind je meer informatie over onze stichting en onze scholen. 

Contact opnemen met:

Als je meer informatie wilt over de vacature of de school, dan kan je contact opnemen met Jan Post, directeur van OBS Gieten. Je kan mailen naar directie.gieten@primah.org of bellen naar 0592-262796.

Belangstelling voor de vacature kun je tot en met 29 september 2021 kenbaar maken middels een brief en CV aan Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&O van Stichting PrimAH via vacature@primah.org.  

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer