Welke enthousiaste en bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

Welke enthousiaste en bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

Welke enthousiaste en bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

Leerkracht

Ezinge

Openbaar (de denominaties)

0,3 fte

plaatsingsdatum

14 september 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

20-09-2021

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Astrid Wolf

a.wolf@lauwerseneems.nl
06-38208195

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 14 september 2021
Standplaats Ezinge
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,3
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 29 september 2021
<h4><strong>Enthousiaste groepsleerkracht gezocht voor groep 1, 2 en 3 SWS "Op Wier"!</strong></h4><p><p><b>Profiel van de school&nbsp;</b></p><p>SWS Op Wier is een samenwerkingsschool met rond de 54 kinderen en een enthousiast team dat staat voor een prettige leer- werk- en speelomgeving, waarin veiligheid, plezier en geborgenheid centraal staan. Een Kanjerschool die veel aandacht besteedt aan een vriendelijk en veilig klimaat. De school vindt het zijn taak om elk kind volop gelegenheid te geven zich optimaal te ontwikkelen. Vanuit de kernwaarden samenwerking, betekenisvol leren, vertrouwen en zelfstandigheid ziet SWS Op Wier ieder kind als uniek met zijn eigen talenten en mogelijkheden. De school werkt volgens een leerstofjaarklassensysteem en gaat uit van de intrinsieke motivatie, eigenaarschap en het aansluiten bij de basisbehoeften van elk kind.&nbsp; &nbsp;<br></p><p><b>Wij bieden:&nbsp;</b></p><ul><li>Nieuwsgierige en enthousiaste leerlingen.</li><li>Betrokken teamleden die gaan voor de leerlingen en de school.</li><li>Goede samenwerking in het onderbouwteam.</li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een lerende organisatie, werkend aan ontwikkeling en visie.&nbsp;</span><br></li><li>Ruimte voor eigen ontwikkeling.&nbsp;</li><li>Een coach op je nieuwe werkplek.&nbsp;<br></li></ul><p><b>Van de leerkracht wordt verwacht dat&nbsp;<span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">hij/zij flexibel is en goed kan differentiëren.&nbsp;</span></b></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><b>Verder zoeken wij een collega die:</b></span></p><p><ul><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een lesbevoegdheid heeft voor het basisonderwijs.</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Gestructureerd en nauwkeurig kan werken.&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Feeling heeft met deze doelgroep.&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Zichzelf ziet als teamspeler.&nbsp;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Wil en kan gaan voor deze uitdaging.</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een positieve en betrokken houding heeft.</span><br></li></ul><p><b>Meer weten?&nbsp;</b></p><p>SWS Op Wier heeft een eigen website www.opwier.nl. Voor meer informatie over de vacature en/of procedure kun je contact opnemen met Astrid Wolf (adjunct directeur), telefoonnummer 0594-628001 of mail naar a.wolf@lauwerseneems.nl <br><br></p><p><b>Interesse? </b><br><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><br>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief en cv te mailen naar Y. Garcia, via y.garcia@lauwerseneems.nl.&nbsp; &nbsp;&nbsp;</span><br></p></p></p>

Enthousiaste groepsleerkracht gezocht voor groep 1, 2 en 3 SWS "Op Wier"!

Profiel van de school 

SWS Op Wier is een samenwerkingsschool met rond de 54 kinderen en een enthousiast team dat staat voor een prettige leer- werk- en speelomgeving, waarin veiligheid, plezier en geborgenheid centraal staan. Een Kanjerschool die veel aandacht besteedt aan een vriendelijk en veilig klimaat. De school vindt het zijn taak om elk kind volop gelegenheid te geven zich optimaal te ontwikkelen. Vanuit de kernwaarden samenwerking, betekenisvol leren, vertrouwen en zelfstandigheid ziet SWS Op Wier ieder kind als uniek met zijn eigen talenten en mogelijkheden. De school werkt volgens een leerstofjaarklassensysteem en gaat uit van de intrinsieke motivatie, eigenaarschap en het aansluiten bij de basisbehoeften van elk kind.   

Wij bieden: 

 • Nieuwsgierige en enthousiaste leerlingen.
 • Betrokken teamleden die gaan voor de leerlingen en de school.
 • Goede samenwerking in het onderbouwteam.
 • Een lerende organisatie, werkend aan ontwikkeling en visie. 
 • Ruimte voor eigen ontwikkeling. 
 • Een coach op je nieuwe werkplek. 

Van de leerkracht wordt verwacht dat hij/zij flexibel is en goed kan differentiëren. 

Verder zoeken wij een collega die:

 • Een lesbevoegdheid heeft voor het basisonderwijs.
 • Gestructureerd en nauwkeurig kan werken. 
 • Feeling heeft met deze doelgroep. 
 • Zichzelf ziet als teamspeler. 
 • Wil en kan gaan voor deze uitdaging.
 • Een positieve en betrokken houding heeft.

Meer weten? 

SWS Op Wier heeft een eigen website www.opwier.nl. Voor meer informatie over de vacature en/of procedure kun je contact opnemen met Astrid Wolf (adjunct directeur), telefoonnummer 0594-628001 of mail naar a.wolf@lauwerseneems.nl

Interesse?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief en cv te mailen naar Y. Garcia, via y.garcia@lauwerseneems.nl.    

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer