Welke enthousiaste en bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

Welke enthousiaste en bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

deze vacature is niet meer beschikbaar

Welke enthousiaste en bevlogen leerkracht komt ons team versterken!

Leerkracht

Winsum

Openbaar (de denominaties)

0,4/0,6 fte

plaatsingsdatum

14 september 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op verlenging

ingangsdatum

25-10-2021

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 14 september 2021
Standplaats Winsum
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op verlenging
Aantal FTE 0,4/0,6
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 30 november 2021
<h4><strong>OBS De 9 Wieken zoekt een enthousiaste en ondernemende Groepsleerkracht (bovenbouw)!</strong></h4><p><p>De 9 Wieken is een openbare basisschool gevestigd in Winsum met 107 leerlingen.&nbsp;</p><p>Op De 9 Wieken werken we met veel enthousiasme en passie aan de ontwikkeling van onze leerlingen en de school, passend bij onze waarden: enthousiasme &amp; passie, ontwikkeling, structuur, veiligheid, aandacht en communicatie. We werken intensief samen aan een fijne school voor onze leerlingen, hun ouders en het schoolteam. Actieve betrokkenheid van de leerlingen is bij ons een voorwaarde voor een goede ontwikkeling. Door aandacht te besteden aan een effectieve instructie, samenwerken en bewegend leren voldoen wij aan deze voorwaarde.&nbsp;</p><p><b>Wij bieden je:&nbsp;</b></p><ul><li>Een enthousiast team, betrokken kinderen en ouders.&nbsp;</li><li>Een lerende organisatie, werkend aan ontwikkeling en visie.&nbsp;</li><li>Ruimte voor eigen ontwikkeling.&nbsp;</li><li>Een coach op je nieuwe werkplek.&nbsp;<br></li></ul><p><b>We vragen van jou:&nbsp;</b></p><ul><li>Ervaring in of affiniteit met de bovenbouw en het lesgeven aan een combinatiegroep.&nbsp;</li><li>Ervaring in effectieve instructies.&nbsp;</li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Dat je in staat bent om analyserend en handelingsgericht te werken en dat je aandacht hebt voor kinderen die meer nodig hebben.&nbsp;</span><br></li><li>Een positieve, betrokken houding, flexibel en bereid om te blijven leren.&nbsp;</li><li>Een actieve bijdrage om onze visie vorm te geven.</li></ul><p><b>Meer weten?&nbsp;</b></p><p>OBS de 9 Wieken heeft een eigen website www.obs9wieken.nl. Voor meer informatie over de vacature en/of procedure kun je contact opnemen met mevrouw S. Bisschop (directeur), telefoonnummer 0595-441269 of mail naar obsde9wieken@lauwerseneems.nl.</p><p><b>Interesse?&nbsp;</b></p><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief en cv per mail te sturen naar mevrouw Yvette Garcia (Stafbureau Lauwers en Eems). y.garcia@lauwerseneems.nl &nbsp;&nbsp;<br></p></p>

OBS De 9 Wieken zoekt een enthousiaste en ondernemende Groepsleerkracht (bovenbouw)!

De 9 Wieken is een openbare basisschool gevestigd in Winsum met 107 leerlingen. 

Op De 9 Wieken werken we met veel enthousiasme en passie aan de ontwikkeling van onze leerlingen en de school, passend bij onze waarden: enthousiasme & passie, ontwikkeling, structuur, veiligheid, aandacht en communicatie. We werken intensief samen aan een fijne school voor onze leerlingen, hun ouders en het schoolteam. Actieve betrokkenheid van de leerlingen is bij ons een voorwaarde voor een goede ontwikkeling. Door aandacht te besteden aan een effectieve instructie, samenwerken en bewegend leren voldoen wij aan deze voorwaarde. 

Wij bieden je: 

  • Een enthousiast team, betrokken kinderen en ouders. 
  • Een lerende organisatie, werkend aan ontwikkeling en visie. 
  • Ruimte voor eigen ontwikkeling. 
  • Een coach op je nieuwe werkplek. 

We vragen van jou: 

  • Ervaring in of affiniteit met de bovenbouw en het lesgeven aan een combinatiegroep. 
  • Ervaring in effectieve instructies. 
  • Dat je in staat bent om analyserend en handelingsgericht te werken en dat je aandacht hebt voor kinderen die meer nodig hebben. 
  • Een positieve, betrokken houding, flexibel en bereid om te blijven leren. 
  • Een actieve bijdrage om onze visie vorm te geven.

Meer weten? 

OBS de 9 Wieken heeft een eigen website www.obs9wieken.nl. Voor meer informatie over de vacature en/of procedure kun je contact opnemen met mevrouw S. Bisschop (directeur), telefoonnummer 0595-441269 of mail naar obsde9wieken@lauwerseneems.nl.

Interesse? 

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief en cv per mail te sturen naar mevrouw Yvette Garcia (Stafbureau Lauwers en Eems). y.garcia@lauwerseneems.nl   

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou