Leerkracht groep 7 Jan Thies 1,0000 fte vanaf november

Leerkracht groep 7 Jan Thies 1,0000 fte vanaf november

Leerkracht groep 7 Jan Thies 1,0000 fte vanaf november

Leerkracht

Rolde

Openbaar (de denominaties)

1,0000 fte

plaatsingsdatum

14 september 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

08-11-2021

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Cisca Oenema

ciscaoenema@primah.org
0592-333800

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 14 september 2021
Standplaats Rolde
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 1,0000
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 28 september 2021
<h4><strong>Contact opnemen met:</strong></h4><p>Wil je meer informatie over de vacature of over de school? Neem dan contact op met Henk Norbart, directeur van OBS Jan Thies. Je mag ook mailen naar directie.janthies@primah.org of bellen naar 0592-241303.&nbsp;&nbsp;<p>Belangstelling voor de vacature kun je tot en met 27 september 2021 kenbaar maken middels een brief en CV aan Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&amp;O van Stichting PrimAH via vacature@primah.org. In de week van 4 oktober vinden de gesprekken plaats. </p><p></p></p>

Leerkracht OBS Jan Thies 1,0000 fte groep 7

Door een combinatie van zwangerschapsverlof en vertrek van één van onze leerkrachten, zoeken we met ingang van 8 november 2021 een fulltime leerkracht voor groep 7 op OBS Jan Thies in Rolde. Het betreft een functie van 1,0000 fte tot het einde van het schooljaar. Je krijgt hierna, bij een goede beoordeling, binnen onze stichting een vast dienstverband.

Dit is groep 7!

We zoeken een betrokken en enthousiaste leerkracht die het onderwijs in groep 7a (24 leerlingen) vorm geeft. Heb je ervaring en/of affiniteit met het oudere kind en maak je graag onderdeel uit van een inspirerend, hard werkend team? Laat het ons dan weten, want dan zijn we op zoek naar jou!

Er is veel tijd voor een warme overdracht. De eerste weken is één van de twee huidige groepsleerkrachten ook nog op school aanwezig, alleen niet voor de klas. Hierdoor kan er veel gevraagd/overlegd worden.   

Dit is OBS Jan Thies!

OBS Jan Thies is een openbare basisschool met 275 leerlingen verdeeld over 12 groepen. Als je bij ons komt werken, kom je terecht in een betrokken, enthousiast, ervaren en behulpzaam team. Wij vinden het belangrijk dat onze leerlingen met plezier naar school gaan en zich veilig en vertrouwd voelen, waardoor ze zich goed kunnen ontwikkelen. We geven gedifferentieerd les en werken met dag- en weektaken. Binnen de onderbouw werken we met Ontwikkelingsgericht Onderwijs. In de midden en bovenbouw geven we thematisch wereldoriëntatie (DaVinci). 

Kijk vooral ook op www.janthiesschool.nl om de school verder te leren kennen. 

Interesse? Of vragen over extra mogelijkheden?

Lijkt het jou leuk om ruim een half jaar op OBS Jan Thies aan de slag te gaan? Dan horen we het graag. 

Mocht je geen 1,0000 fte beschikbaar zijn, maar wel heel graag in groep 7 gaan werken op de Jan Thies. Bel of mail dan ook vooral met Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&O. Wellicht kan je samen met een andere enthousiaste leerkracht een duo vormen. Je kan haar bereiken via ciscaoenema@primah.org of 06-51998614. 

Werk je nu bij een ander onderwijsbestuur en in vind je een overstap ineens wel spannend? Je kan wat ons betreft ook gedetacheerd worden vanuit je huidige werkgever naar ons toe.  

Op www.primah.org vind je meer informatie over onze stichting en onze scholen. 

Contact opnemen met:

Wil je meer informatie over de vacature of over de school? Neem dan contact op met Henk Norbart, directeur van OBS Jan Thies. Je mag ook mailen naar directie.janthies@primah.org of bellen naar 0592-241303.  

Belangstelling voor de vacature kun je tot en met 27 september 2021 kenbaar maken middels een brief en CV aan Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&O van Stichting PrimAH via vacature@primah.org. In de week van 4 oktober vinden de gesprekken plaats.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer