Vacature conciërge

Vacature conciërge

deze vacature is niet meer beschikbaar

Vacature conciërge

Conciërge

Zuidlaren

0,2 fte

plaatsingsdatum

14 september 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op verlenging

ingangsdatum

zsm

opleidingsniveau

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 14 september 2021
Standplaats Zuidlaren
Functiegroep Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Functienaam Conciërge
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op verlenging
Aantal FTE 0,2
Opleidingsniveau -
CAO Primair Onderwijs
Schaal 4
Sluitingsdatum solliciteren voor 22 september 2021
<h4><strong>SOLLICITEREN:</strong></h4><p>Pas jij in dit profiel stuur dan voor 22 september een e-mail met je motivatie en CV naar jonglaren@ckcdrenthe.nl onder vermelding van vacature conciërge Dalton Kindcentrum Jonglaren. De eerste selectie vindt plaats op basis van je brief. Daarna volgen er sollicitatiegesprekken.&nbsp; &nbsp;</p>

OVER CKC DRENTHE

CKC Drenthe verzorgt christelijk basisonderwijs en kinderopvang op 30 kindcentra in Assen, Aa en Hunze, Borger-Odoorn, Tynaarlo, Noordenveld en Midden-Drenthe. Onze kindcentra hebben elk hun eigen karakter, maar delen de ambitie om toonaangevend te zijn. Samen doen we er alles aan om ieder kind zo optimaal mogelijk te begeleiden in de ontwikkeling van talenten en een stabiele basis te leggen voor de toekomst.

OVER DALTON KINDCENTRUM JONGLAREN

Jonglaren ligt aan de rand van het dorp Zuidlaren in een rustige, sfeervolle en bosrijke omgeving. Wij bieden op onze locatie onderwijs en kinderopvang aan. Ons team bestaat uit leerkrachten, een vakleerkracht bewegingsonderwijs, pedagogische medewerksters, een onderwijsassistent, een Intern Begeleider en directeur. 

WE ZIJN OP ZOEK NAAR:

• Een enthousiaste conciërge voor 0,2 wtf (arbeidsvoorwaarden conform CAO PO Onderwijsondersteunend Personeel). 

• In de functie van conciërge voer je lichte huishoudelijke taken en kleine onderhoudsklussen uit. 

WIJ VRAGEN een collega die:

• Het personeel ondersteunt en goed kan samenwerken in een team. 

• Goede communicatievaardigheden heeft. • Flexibel is. 

 • Een enthousiaste, open en professionele houding heeft. 

 • Technisch inzicht heeft en handig is.   

WIJ BIEDEN:

• Leuke leerlingen, betrokken ouders en een enthousiast team. 

• Een prettige werkomgeving. 

• Een leuke baan met verschillende werkzaamheden. 

INFORMATIE:

Informatie over ons kindcentrum is te vinden op www.ckcjonglaren.nl en/of je kan contact opnemen met de directie, mevr. M. van Santen, 050-4092079.  

SOLLICITEREN:

Pas jij in dit profiel stuur dan voor 22 september een e-mail met je motivatie en CV naar jonglaren@ckcdrenthe.nl onder vermelding van vacature conciërge Dalton Kindcentrum Jonglaren. De eerste selectie vindt plaats op basis van je brief. Daarna volgen er sollicitatiegesprekken.   

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou