Leerkracht groep 7 OBS Jan Thies (vervanging)

Leerkracht groep 7 OBS Jan Thies (vervanging)

Leerkracht groep 7 OBS Jan Thies (vervanging)

Leerkracht

Rolde

Openbaar (de denominaties)

0,6000 fte

plaatsingsdatum

13 september 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

10-11-2021

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Cisca Oenema

ciscaoenema@primah.org
0592-333800

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 13 september 2021
Standplaats Rolde
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,6000
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 28 september 2021
<h4><strong>Contact opnemen met:</strong></h4><p>Wil je meer informatie over de vacature of over de school? Neem dan contact op met Henk Norbart, directeur van OBS Jan Thies. Je mag ook mailen naar directie.janthies@primah.org of bellen naar 0592-241303.<p><br></p><p>Belangstelling voor de vacature kun je tot en met 27 september 2021 kenbaar maken middels een brief en CV aan Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&amp;O van Stichting PrimAH via vacature@primah.org. In de week van 4 oktober vinden de gesprekken plaats.&nbsp;<br></p></p>

Leerkracht OBS Jan Thies groep 7

Ter vervanging van een zwangere collega zoeken we per 10 november 2021 een juf of meester voor groep 7 op OBS Jan Thies in Rolde. Het betreft een functie van 0,6000 fte (woensdag tot en met vrijdag) tot mei/juni 2022. Binnen onze stichting zijn er na de vervangingsperiode waarschijnlijk mogelijkheden om het schooljaar 2021-2022 af te ronden. Je krijgt hierna, bij een goede beoordeling, binnen onze stichting een vast dienstverband. 

Dit is groep 7!

We zoeken een betrokken en enthousiaste leerkracht die samen met de duopartner het onderwijs in groep 7a (24 leerlingen) vorm geeft. Heb je ervaring en/of affiniteit met het oudere kind en maak je graag onderdeel uit van een inspirerend, hard werkend team? Laat het ons dan weten, want dan zijn we op zoek naar jou!


Er is veel tijd voor een warme overdracht. De eerste weken is de groepsleerkracht ook nog op school aanwezig, alleen niet voor de klas. Hierdoor kan er veel gevraagd/overlegd worden.   

Dit is OBS Jan Thies!

OBS Jan Thies is een openbare basisschool met 275 leerlingen verdeeld over 12 groepen. Als je bij ons komt werken, kom je terecht in een betrokken, enthousiast, ervaren en behulpzaam team. Wij vinden het belangrijk dat onze leerlingen met plezier naar school gaan en zich veilig en vertrouwd voelen, waardoor ze zich goed kunnen ontwikkelen. We geven gedifferentieerd les en werken met dag- en weektaken. Binnen de onderbouw werken we met Ontwikkelingsgericht Onderwijs. In de midden en bovenbouw geven we thematisch wereldori├źntatie (DaVinci)  

Kijk vooral ook op www.janthiesschool.nl om de school verder te leren kennen.

Interesse? Of vragen over extra mogelijkheden?

Wil je meer werken dan 0,6000 fte? Neem ook dan contact op met Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&O. Zij maakt graag kennis met je en kijkt samen met je naar andere opties op maandag en dinsdag binnen de stichting. Mogelijk is er een andere school die jou goed kan gebruiken. Er is in ieder geval een plek in onze flexpool, zodat je kan invallen op al onze scholen. Er is vaak meer mogelijk dan je denkt. Je kunt Cisca Oenema bereiken via ciscaoenema@primah.org of 06-51998614.


Op www.primah.org vind je meer informatie over onze stichting en onze scholen. 

Contact opnemen met:

Wil je meer informatie over de vacature of over de school? Neem dan contact op met Henk Norbart, directeur van OBS Jan Thies. Je mag ook mailen naar directie.janthies@primah.org of bellen naar 0592-241303.


Belangstelling voor de vacature kun je tot en met 27 september 2021 kenbaar maken middels een brief en CV aan Cisca Oenema, beleidsmedewerker P&O van Stichting PrimAH via vacature@primah.org. In de week van 4 oktober vinden de gesprekken plaats. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer