Leerkracht L11, Bladergroenschool

Leerkracht L11, Bladergroenschool

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht L11, Bladergroenschool

Leerkracht L11

Groningen

Algemeen Bijzonder

1,0 fte

plaatsingsdatum

12 oktober 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

z.s.m.

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Prof. W.J. Bladergroenschool
Donderslaan 157
9728 KX Groningen
https://www.renn4.nl

Bekijk alle vacatures en kom meer te weten over Prof. W.J. Bladergroenschool

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 12 oktober 2021
Standplaats Groningen
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht L11
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 1,0
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO voor het Primair Onderwijs
Schaal L11
Sluitingsdatum solliciteren voor 25 oktober 2021
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 24 oktober 2021 te mailen naar k.dob@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-119. <br>De sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdagmiddag 27 oktober. </p><p>Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.&nbsp;<br></p></p>

RENN4

RENN4 is een onderwijsorganisatie voor leerlingen die specifieke vragen stellen aan het onderwijs op het gebied van leren en gedrag. Op meer dan 30 locaties in de drie noordelijke provincies geven we speciaal basisonderwijs en voortgezet speciaal onderwijs. Dit alles gericht op het realiseren van een toekomstperspectief voor kinderen en jeugdigen met een specifieke onderwijsbehoefte.

Jouw werkzaamheden

Je verzorgt onderwijs en verricht rechtstreeks daaruit voortvloeiende taken, zoals het voorbereiden van lessen op basis van het leerplan en het beheren en bijhouden van de pedagogische en didactische administratie. Je draagt bij aan de activiteiten van de school, zoals schoolevenementen en teamvergaderingen. Je levert een bijdrage aan de vernieuwing van het onderwijs en draagt bij aan je eigen deskundigheidsbevordering.
Wij zoeken een kandidaat die in staat is om in termen van onderwijs-zorg-arrangementen te handelen.

Jouw werkplek

De Bladergroenschool heeft verschillende locaties in de provincie Groningen (de stad Groningen, Appingedam, Winschoten en Haren/Veendam). De locaties worden bezocht door ongeveer 220 leerlingen, onderverdeeld in diverse leerroutes. Voor schooljaar 2021-2022 zal je werkplek op de locatie in Groningen zijn.

Wat wij vragen

• onderwijsbevoegdheid (PABO);
• goede communicatieve vaardigheden en het vermogen deze te vertalen in het werken met leerlingen, teamleden en ouders;
• het vermogen vanuit een multidisciplinaire benadering samen te werken met andere disciplines binnen de school en externe instanties op het gebied van jeugdzorg;
• affiniteit met de doelgroep, n.l. kinderen met gedrags- en/of psychiatrische problematiek;
• je bent een teamwerker met een flexibele instelling;
• je bent bij voorkeur in het bezit van een akte speciaal onderwijs. 

Wat wij bieden

• inschaling in schaal L11, conform de CAO voor het Primair Onderwijs;
• de vacature betreft een aanstelling voor een jaar met zicht op vast dienstverband bij goed functioneren;
• interne scholing- en begeleidingsmogelijkheden;
• een prettige en collegiale werksfeer. 

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jan de Goede, teamleider, op telefoonnr. 06-11371929. Algemene informatie over de Bladergroenschool vind je via www.renn4.nl.

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 24 oktober 2021 te mailen naar k.dob@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-119.
De sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdagmiddag 27 oktober.

Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. 

nieuwste vacatures voor jou

Leerkracht groep 6-7-8 (wtf 0,6)

Samen met de school zijn er in het gebouw IKC voorzieningen aanwezig zoals peuterspelen en BSO. OBS De Wiksel is een school die volop in ontwikkeling is. Ons uitgangspunt is een rijke leeromgeving te creëren waarin verschillen…

Stichting Adenium Drachten

Leerkracht groep 4 - St. Franciscus

Kom jij ons team versterken? "Op een prachtige plek, midden in de Korrewegwijk, geven leerlingen, ouders, schoolteam en bestuur gestalte aan een kleine gezellige school, de St. Franciscus. Soms kun je er een speld horen vallen, soms…

KOC Groningen Groningen

Leerkrachtondersteuner(s) B, De Atlas in Emmen, totaal wtf 3,6

De leerkrachtondersteuner B verzorgt zelfstandig instructie en pedagogische begeleiding van leerlingen, onder verantwoordelijkheid van de leerkracht en ontwikkelt onderdelen van het lesprogramma. Je signaleert hierbij (sociaal)…

Stichting RENN4 Emmen