Intern begeleider, De Atlas, 0.8 wtf

Intern begeleider, De Atlas, 0.8 wtf

Intern begeleider, De Atlas, 0.8 wtf

Intern begeleider

Assen

Algemeen Bijzonder

0,8 wtf fte

plaatsingsdatum

8 juli 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

m.i.v. nieuwe schooljaar

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Jarno Nienhuis

j.nienhuis@renn4.nl
06-13859386

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 8 juli 2021
Standplaats Assen
Functiegroep Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Functienaam Intern begeleider
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,8 wtf
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO Primair Onderwijs
Schaal schaal 10
Sluitingsdatum solliciteren voor 23 augustus 2021
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk&nbsp; 22 augustus a.s. te mailen naar i.devormer@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-62. De gesprekken vinden plaats in week 25&nbsp;</p>

Jouw werkzaamheden

In de functie van intern begeleider heb je, in relatie tot onderwijsinhoudelijke thema’s, een coachende en begeleidende rol voor leerkrachten en leerkrachtondersteuners. Je coördineert in samenwerking met de gedragsdeskundige de leerlingenzorg binnen de afdeling. Je coördineert vanuit een multidisciplinair team de inhoudelijke ontwikkeling van de afdeling en neemt deel aan verschillende werkgroepen. Je werkt nauw samen met de teamleider. Nieuwe ontwikkelingen worden door jou voorbereid en in gang gezet.   

Jouw werkplek

VSO De Atlas in Assen verzorgt speciaal voorgezet onderwijs voor leerlingen van 12 tot en met 21 jaar met een individuele leer- en ontwikkelingsbehoefte. Hoewel de leerlingen allemaal een Cluster 4 indicatie hebben, zijn er grote verschillen in ontwikkelingsniveau. Ook is er sprake van veel verschillende psychiatrische problematiek, persoonlijkheidsproblemen en sociaal-maatschappelijke problemen waarvoor een uitgebreid onderwijs- en zorgaanbod nodig is. Je komt te werken in een vitaal en dynamisch team, waar respect, welzijn en welbevinden leidende waarden zijn. We verwachten een open en ondernemende houding richting leerlingen, collega’s en externe contacten. Wil je onderdeel worden van ons team, stuur dan snel een inspirerende brief met CV en we spreken elkaar snel! 

Wat wij vragen

• bij voorkeur opleiding intern begeleider of de bereidheid deze opleiding te volgen; 


• uitstekende communicatieve vaardigheden en het vermogen deze te vertalen in het samenwerken met leerlingen, teamleden en ouders; • ruime ervaring in het speciaal onderwijs, 

• ervaring met coachen/begeleiden van leerkrachten; 

• onderwijsbevoegdheid is een pré; 

• kennis van externe hulpverleningsorganisaties zoals bijvoorbeeld jeugdhulpverlening; 

• flexibele werkhouding; 

• kennis van onderwijsinhoudelijke ontwikkelingen binnen het speciaal onderwijs en deze kunnen toepassen in de praktijk. 

Wat wij bieden

• inschaling in schaal 10, conform de CAO voor het Primair Onderwijs; 


• de vacature betreft een tijdelijk contract voor de duur van 1 jaar; 

• prettige werksfeer; 

• interne scholings- en begeleidingsmogelijkheden. 

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jarno Nienhuis, telefoonnummer 06-13859386. Algemene informatie over De Atlas Assen vind je via www.renn4.nl. 

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk  22 augustus a.s. te mailen naar i.devormer@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-62. De gesprekken vinden plaats in week 25 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer