PCBO It Foarhûs - Intern Begeleider - 0,4 fte

PCBO It Foarhûs - Intern Begeleider - 0,4 fte

PCBO It Foarhûs - Intern Begeleider - 0,4 fte

Intern Begeleider

Drachten

PC

0,4 fte

plaatsingsdatum

2 juli 2021

arbeidsovereenkomst

Onbepaalde tijd (vast)

ingangsdatum

01-08-2021

opleidingsniveau

HBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Stichting Adenium
de Lanen 1
9204 WB Drachten
https://adenium.nl

Contactpersoon

Asmodee Lap

asmodee.lap@pcbosmallingerland.nl

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 2 juli 2021
Standplaats Drachten
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Intern Begeleider
Arbeidsovereenkomst Onbepaalde tijd (vast)
Aantal FTE 0,4
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal in overleg
Sluitingsdatum solliciteren voor 28 augustus 2021
<h4><strong>PCBO It Foarhûs Drachten zoekt een Intern Begeleider 0,4 fte</strong></h4><p><b><br><br>PCBO ’t Foarhûs zoekt met ingang van het schooljaar 2021/2022 een&nbsp;</b><p><br></p><p><b>Intern begeleider (wtf 0,4) </b><br><i>Wij zijn naar jou op zoek! </i><br><br>… heb jij ervaring binnen het primair onderwijs en bij voorkeur ook als intern begeleider? <br>… neem jij verantwoordelijkheid voor je taken en ben jij een zichtbaar aanspreekpunt voor collega’s en ouders? <br>… ben je gericht op verbinding naar zowel leerlingen, ouders als collega’s? <br>… beschik jij over constructieve communicatieve vaardigheden? <br>… beschik jij over een analytisch en reflecterend vermogen? <br>… ga je planmatig en gestructureerd te werk? <br>… ben je een aanpakker, doortastend, daadkrachtig en flexibel? <br>… ben jij in staat te inspireren, motiveren en bied jij een helpende hand? <br>… respecteer en onderschrijf je de christelijke identiteit van de school? <br>… wil jij deelnemen aan het managementteam en hierin bijdragen aan de verdere ontwikkeling van onze school? <br><br><b><i>Kun jij de meeste vragen met “JA” beantwoorden, misschien ben jij dan wel voor onze school de juiste persoon! </i></b><br><br>It Foarhûs is een christelijke basisschool in Drachtster woonwijk de Trisken. De school telt aan het begin van het cursusjaar rond de 140 leerlingen. Ons team bestaat uit 15 mensen, waarvan 11 leerkrachten. Verschillende leerkrachten hebben een coördinerende taak binnen de school, bijvoorbeeld ten aanzien van taal- en rekenonderwijs. Als team willen wij in een sfeer van veiligheid en een goed pedagogisch klimaat, met onderling vertrouwen en respect voor elkaar, het leren van onze leerlingen richten op hun totale ontwikkeling (hoofd, hart en handen). Vertrekkend vanuit de leerdoelen geven wij ons onderwijs zo vorm dat de leerlingen zich optimaal kunnen ontwikkelen naar hun eigen mogelijkheden. Afstemming is daarom in ons onderwijs van groot belang en de onderwijsbehoefte van iedere leerling staat centraal. <br><b><br>&nbsp;Wij bieden: </b><br>… een dienstverband voor onbepaalde tijd waarbij een combinatie met een andere functie binnen onze organisatie ook mogelijk is <br>… een werkplek waar je betekenisvol bent <br>… een gemotiveerd team <br>… een school die volop in beweging en ontwikkeling is <br>… ruimte voor eigen ontwikkeling <br>… samenwerking binnen het IB-netwerk van Adenium <br><br>&nbsp;Voor meer informatie: www.pcboitfoarhus.nl Heb je belangstelling of wil je solliciteren, richt je dan tot Asmodee Lap, directeur van ’t Foarhûs (asmodee.lap@pcbosmallingerland.nl)&nbsp;&nbsp;<br></p></p>

PCBO It Foarhûs Drachten zoekt een Intern Begeleider 0,4 ftePCBO ’t Foarhûs zoekt met ingang van het schooljaar 2021/2022 een 


Intern begeleider (wtf 0,4)
Wij zijn naar jou op zoek!

… heb jij ervaring binnen het primair onderwijs en bij voorkeur ook als intern begeleider?
… neem jij verantwoordelijkheid voor je taken en ben jij een zichtbaar aanspreekpunt voor collega’s en ouders?
… ben je gericht op verbinding naar zowel leerlingen, ouders als collega’s?
… beschik jij over constructieve communicatieve vaardigheden?
… beschik jij over een analytisch en reflecterend vermogen?
… ga je planmatig en gestructureerd te werk?
… ben je een aanpakker, doortastend, daadkrachtig en flexibel?
… ben jij in staat te inspireren, motiveren en bied jij een helpende hand?
… respecteer en onderschrijf je de christelijke identiteit van de school?
… wil jij deelnemen aan het managementteam en hierin bijdragen aan de verdere ontwikkeling van onze school?

Kun jij de meeste vragen met “JA” beantwoorden, misschien ben jij dan wel voor onze school de juiste persoon!

It Foarhûs is een christelijke basisschool in Drachtster woonwijk de Trisken. De school telt aan het begin van het cursusjaar rond de 140 leerlingen. Ons team bestaat uit 15 mensen, waarvan 11 leerkrachten. Verschillende leerkrachten hebben een coördinerende taak binnen de school, bijvoorbeeld ten aanzien van taal- en rekenonderwijs. Als team willen wij in een sfeer van veiligheid en een goed pedagogisch klimaat, met onderling vertrouwen en respect voor elkaar, het leren van onze leerlingen richten op hun totale ontwikkeling (hoofd, hart en handen). Vertrekkend vanuit de leerdoelen geven wij ons onderwijs zo vorm dat de leerlingen zich optimaal kunnen ontwikkelen naar hun eigen mogelijkheden. Afstemming is daarom in ons onderwijs van groot belang en de onderwijsbehoefte van iedere leerling staat centraal.

 Wij bieden:

… een dienstverband voor onbepaalde tijd waarbij een combinatie met een andere functie binnen onze organisatie ook mogelijk is
… een werkplek waar je betekenisvol bent
… een gemotiveerd team
… een school die volop in beweging en ontwikkeling is
… ruimte voor eigen ontwikkeling
… samenwerking binnen het IB-netwerk van Adenium

 Voor meer informatie: www.pcboitfoarhus.nl Heb je belangstelling of wil je solliciteren, richt je dan tot Asmodee Lap, directeur van ’t Foarhûs (asmodee.lap@pcbosmallingerland.nl)  

ik reageer