Leerkrachtondersteuner A (met ICT-taken), De Monoliet te Leeuwarden, 0,8 wtf

Leerkrachtondersteuner A (met ICT-taken), De Monoliet te Leeuwarden, 0,8 wtf

Leerkrachtondersteuner A (met ICT-taken), De Monoliet te Leeuwarden, 0,8 wtf

Leerkrachtondersteuner

Leeuwarden

Algemeen Bijzonder

0,8 fte

plaatsingsdatum

3 mei 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

z.s.m.

opleidingsniveau

MBO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

De Monoliet
Cornelis Trooststraat 29
8932 BR Leeuwarden
https://www.renn4.nl

Bekijk alle vacatures en kom meer te weten over De Monoliet

Contactpersoon

J. Hiemstra

j.hiemstra@renn4.nl
058-2674363

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 3 mei 2021
Standplaats Leeuwarden
Functiegroep Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Functienaam Leerkrachtondersteuner
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,8
Opleidingsniveau MBO
CAO CAO Primair Onderwijs
Schaal schaal 7
Sluitingsdatum solliciteren voor 18 mei 2021
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk voor 18 mei te mailen naar k.offringa@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-23. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.&nbsp;</p>

Jouw werkzaamheden

Wij zijn vooral op zoek naar een sociale ICT’ er. Op ICT-gebied ben jij ondersteunend voor alle medewerkers. Wij vragen een bovengemiddelde beheersing op het gebied van computers en leerlingvolgsystemen. Je bent in staat de achterban mee te nemen in aanstaande ICT-veranderingen/innovaties. Daarnaast draag je bij aan de activiteiten van de school, zoals schoolevenementen en teamvergaderingen. Je levert een bijdrage aan de vernieuwing van het onderwijs en draagt bij aan je eigen deskundigheidsbevordering. Om in dit type onderwijs te werken moet je stressbestendig zijn en tegen een stootje kunnen, waarbij humor en relativeringsvermogen van belang zijn. Het vraagt ook flexibiliteit, improvisatie- en organisatievermogen omdat er geen dag gelijk is. Verder is het belangrijk dat je helder en duidelijk met jongeren kunt communiceren, dat je je kunt inleven, goed kunt luisteren en leerlingen op hun eigen niveau kunt aanspreken. Op termijn zouden jouw werkzaamheden ook meer leerlinggebonden kunnen zijn, dit wordt per periode bekeken. 

Jouw werkplek

Ben jij diegene die ons betrokken en gemotiveerde team komt versterken? Het betreft een school voor voortgezet speciaal onderwijs voor leerlingen van 12 t/m 18 jaar, uitgaande van het perspectief van de individuele leerling. Hoewel de leerlingen allemaal een toelaatbaarheidsverklaring voor onze school hebben, zijn er grote verschillen in ontwikkelingsniveau. Ook is er sprake van veel verschillende psychiatrische problemen, persoonlijkheidsproblemen en sociaal-maatschappelijke problemen waarvoor een uitgebreid onderwijs- en zorgaanbod nodig is. Hierdoor kunnen leerlingen het bij hen passende onderwijs en de noodzakelijke hulp krijgen.

Wat wij vragen

• een afgeronde opleiding mbo-spw4 of vergelijkbaar 


• goede communicatieve vaardigheden en het vermogen deze te vertalen in het werken met leerlingen, teamleden en ouders 

• inzicht in de ontwikkeling van kinderen 

• het vermogen alledaagse levensverrichtingen van kinderen te stimuleren en te begeleiden 

• affiniteit met en pedagogische ervaring in het werken met kinderen met gedragsproblemen 

• een teamwerker met een flexibele instelling en pro actief 

• bovengemiddelde ICT-vaardigheden 

• je kunt uitstekend werken met Microsoft Office (met name met het programma Excel) en leerlingvolgsystemen.  

Wat wij bieden

• inschaling in schaal 7, conform de CAO voor het Primair Onderwijs 


• de vacature betreft een tijdelijke aanstelling voor 1 jaar met uitzicht op een vast contract 

• interne scholing- en begeleidingsmogelijkheden 

• fijn team en prettige werkomgeving 

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jelle Hiemstra (teamleider) 058-2674363. Algemene informatie over De Monoliet vind je via www.renn4.nl.   

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk voor 18 mei te mailen naar k.offringa@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-23. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

ik reageer