Docent Wiskunde 2e graad

Docent Wiskunde 2e graad

deze vacature is niet meer beschikbaar

Docent Wiskunde 2e graad

Docent

Groningen

Openbaar (de denominaties)

0,35-0,45 fte

plaatsingsdatum

26 april 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

01-08-2021

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 26 april 2021
Standplaats Groningen
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Docent
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,35-0,45
Opleidingsniveau HBO
CAO VO
Schaal LB
Sluitingsdatum solliciteren voor 10 mei 2021
<h4><strong>Informatie</strong></h4><p>Informatie over de school vind je op de website: http://www.kamerlinghonnes.nl. Meer informatie over deze functie is in te winnen bij mevrouw M. Bos (teamleider), m.bos@o2g2.nl.&nbsp;<p><br></p><p><br></p><p><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;"><i>Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern uitgezet. Bij gelijke geschiktheid krijgen interne kandidaten voorrang.&nbsp;</i></span><br></p></p>

School

Het Kamerlingh Onnes is een ondernemende school voor leerlingen met vmbo-tl, havo- of vwo(+)-advies. De school telt ongeveer 1200 leerlingen. Op alle niveaus krijgen leerlingen een uitdagend programma, dat hen uitstekend voorbereidt op MBO, HBO of de universiteit. Onze leerlingen krijgen alle kansen om een ondernemende en onderzoekende houding, inclusief ondernemerschap, verder te ontwikkelen (bijvoorbeeld via een goed uitgewerkt mentorprogramma, diverse leerling-bedrijven en veel sportieve en creatieve activiteiten). We bieden uitdagend onderwijs van goede kwaliteit. Op het Kamerlingh Onnes is iedereen welkom ongeacht levensbeschouwing of achtergrond. Het is een moderne, kleurrijke en veelzijdige school gericht op de toekomst. Onze leerlingen geven aan dat ze zichzelf kunnen zijn. We staan bekend om de bijzonder plezierige sfeer op school. 

Functie

Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn wij op zoek naar een energieke en enthousiaste docent voor het vak wiskunde. Het betreft een vacature op vervanging voor de periode van 1 augustus tot en met 15 oktober 2021. De exacte omvang van de vacature is afhankelijk van de inzetbaarheid van de kandidaat en de beschikbare formatieruimte. 

We zoeken een collega die:

  • beschikt over een onderwijsbevoegdheid Wiskunde 2e graad;
  • ervaring heeft in het lesgeven aan leerlingen van vmbo-tl en leerjaar 1 en 2 van havo/atheneum;
  • beschikt over een breed palet aan didactische vaardigheden, waaronder positieve ervaring met Formatief Handelen;
  • beschikt over goede en brede vakinhoudelijke kennis;
  • vakoverstijgend kan denken en werken;
  • brede kennis en ervaring heeft van ICT-middelen en de toepassing daarvan in de lessen;
  • een actieve en actuele bijdrage kan leveren aan het curriculum;
  • zelfstandig en in sectie-/teamverband kan werken en ontwikkelen;
  • goed georganiseerd is;
  • een bijdrage kan en wil leveren aan schoolbrede ontwikkelingen op het gebied van onderwijs en organisatie. 

Salaris

Deze functie is gewaardeerd op schaal LB van de geldende CAO VO. Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal € 4.301,- bij een volledige aanstelling.

Organisatie

Kies je voor Openbaar Onderwijs Groningen, dan kies je voor de leerling. Bij ons draait het om het creëren van meerwaarde voor elke leerling en uiteindelijk voor de maatschappij. Dat maakt het werken in het onderwijs ook zo betekenisvol. Jij speelt een belangrijke rol in de mate waarin we slagen om onze missie te behalen.

Vanuit de kernwaarden verbinden, vertrouwen en vernieuwen geven wij – ieder vanuit zijn eigen rol – inhoud aan ons werk en een bijdrage aan het onderwijs. Oog voor eigen ontwikkeling stimuleren wij met een uiteenlopend aanbod aan trainingen en opleidingsmogelijkheden. 

Ben jij de collega die we zoeken?

Dan maken we graag kennis met je! Je kunt je sollicitatie en cv richten aan: solliciteren@o2g2.nl. Vermeld in de onderwerp-regel de vacature en het vacaturenummer 21.054 waarop je solliciteert. 

Informatie

Informatie over de school vind je op de website: http://www.kamerlinghonnes.nl. Meer informatie over deze functie is in te winnen bij mevrouw M. Bos (teamleider), m.bos@o2g2.nl. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern uitgezet. Bij gelijke geschiktheid krijgen interne kandidaten voorrang. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou