Leerkrachtondersteuner B, De Zwaai te Drachten, 0,4 - 0,8 wtf o.b.v. vervanging

Leerkrachtondersteuner B, De Zwaai te Drachten, 0,4 - 0,8 wtf o.b.v. vervanging

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkrachtondersteuner B, De Zwaai te Drachten, 0,4 - 0,8 wtf o.b.v. vervanging

Leerkrachtondersteuner

Drachten

Algemeen Bijzonder

0,4 -0,8 wtf fte

plaatsingsdatum

30 maart 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

z.s.m.

opleidingsniveau

MBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 30 maart 2021
Standplaats Drachten
Functiegroep Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Functienaam Leerkrachtondersteuner
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,4 -0,8 wtf
Opleidingsniveau MBO
CAO CAO Primair Onderwijs
Schaal 8
Sluitingsdatum solliciteren voor 12 april 2021
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 14 april te mailen naar k.riemersma@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-19. De gesprekken vinden plaats in week 16. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.&nbsp;</p>

Jouw werkzaamheden

Je voert onder verantwoordelijkheid van een leerkracht les (ondersteunende-) en leerling begeleidende taken uit en verricht rechtstreeks daaruit voortvloeiende taken, zoals het voorbereiden van praktische activiteiten op basis van het leerplan en het beheren en bijhouden van de pedagogische administratie. Je draagt bij aan de activiteiten van de school, zoals schoolevenementen en teamvergaderingen. Je levert een bijdrage aan de vernieuwing van het onderwijs en draagt bij aan je eigen deskundigheidsbevordering. Om in dit type onderwijs te werken moet je stressbestendig zijn en tegen een stootje kunnen, waarbij humor en relativeringsvermogen van belang zijn. Het vraagt ook flexibiliteit, improvisatie- en organisatievermogen omdat er geen dag gelijk is. Verder is het belangrijk dat je helder en duidelijk met jongeren kunt communiceren, dat je je kunt inleven, goed kunt luisteren en leerlingen op hun eigen niveau kunt aanspreken.  

Jouw werkplek

De Zwaai is samen met de dislocaties Matrix Lyceum en Synthesegroep een school voor speciaal onderwijs voor leerlingen van 12 tot en met 18 jaar met gedragsproblemen en/of psychiatrische problematiek. De leerlingen die naar onze school gaan hebben een toelaatbaarheidsverklaring (TLV) voor cluster 4, voorheen een cluster-4 indicatie genaamd. Op dit moment hebben wij rond de 160 leerlingen op de hoofdlocatie en ongeveer 80 leerlingen op de dislocaties Matrix Lyceum en Synthesegroep. In onze visie is het belangrijk dat we gezamenlijk onderzoeken waar de mogelijkheden van de leerling liggen om van daaruit het gedrag en de leerpotentie in positieve zin te beïnvloeden en om het maximale uit de leerling te halen. Dit proberen we als team vanuit een positieve grondgedachte te realiseren. 

Wat wij vragen

• een afgeronde opleiding mbo-spw4 of vergelijkbaar; 


• goede communicatieve vaardigheden en het vermogen deze te vertalen in het werken met leerlingen, teamleden en ouders; 

• inzicht in de ontwikkeling van kinderen; 

• het vermogen alledaagse levensverrichtingen van kinderen te stimuleren en te begeleiden; 

• affiniteit met en pedagogische ervaring in het werken met kinderen met gedragsproblemen; 

• een teamwerker met een flexibele instelling en bij voorkeur pro actief. 

Wat wij bieden

• inschaling in schaal 8 (leerkrachtondersteuner B), conform de CAO voor het Primair Onderwijs; 


• de vacature betreft een tijdelijke aanstelling op basis van ziektevervanging; 

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Bertha Breeuwsma of Thymen Stobbe, beiden bereikbaar op tel.: 0512-571130. Algemene informatie over De Zwaai vind je via www.renn4.nl  

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 14 april te mailen naar k.riemersma@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-19. De gesprekken vinden plaats in week 16. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou